Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

lucrak
1. apr 2016

@michaela8891 mozete tam ist aj s manzelom?myslela som,ze len jedna sprievodna osoba.

penelopa
1. apr 2016

Pekný,večer!
Chcem sa opýtať,mne dnes volali z daného ústavu a nejako mi to nesedí.
Je tam typ izieb nadštandardná izba, vlastné soc.zariadenie, 24 hodinová starostlivosť?
A kde to vlastne je a ako to tam funguje.
Ďakujem za každý dotaz.

nika80
1. apr 2016

@penelopa 24 hodinová starostlivosť je myslená tak, že je tam lekár a zdravotná sestra aj cez noc.

michaela8891
2. apr 2016

@lucrak no my mame dve deticky a som tehotna, tak nam doktorka napislala papier, ze odporuca vzhladom k vysokemu stadiu tehotenstva doprovod dvoch rodicov. Platili sme 2x za jednu izbu s kupelnou cize 2x13€ -26€ za den...co je celkom dost na to, ze ta izba bola hrozna a ako nadstandart by som to vybec nenazvala. keby nemam na vyber a musime ist zas urcite by som riesila len izbu s WC.

molin
2. apr 2016

My nastupujeme 18. aprila máme izbu kat. C. Je tu ešte niekto kto nastupuje okolo tohto dátumu?

penelopa
4. apr 2016

Aj my máme C plus ZA samostatné soc.zariadenie aj kuchynka,tak som zvedavá.

janetinka
4. apr 2016

@molin mozem sa spytat, kolko vam trvalo vybavenie pobytu? Posielali ste to na poistovnu ci rovno do ustavu? Dakujem.

molin
5. apr 2016

@janetinka priamo do ústavu sa to posiela. A z ústavu sa nám do týždňa ozvali a dohodli sme termín nástupu.

molin
5. apr 2016

@penelopa Tiež nastupujete 18.4. ? A ak sa smiem spýtať koľko platíte za izbu.

penelopa
7. apr 2016

nastup 17.8.

janetinka
7. apr 2016

@penelopa moze sa nastupit s dietatom aj v lete? nemali s tym problem?

tetana
11. apr 2016

Chcela by som sa opytat,ci su v tych kuchynkach aj mikrovlnky. Ideme do kategórie B. Ďakujem.

nika80
11. apr 2016

@tetana my na C sme mali mikrovlnku

katka211
11. apr 2016

@janetinka ahojte ja nastupujem 23.6 s dvoma detmi ale na jul a august uz mali plno. Tiez ideme do C-cka cena za izbu je 4€ je tam nejaka spolocna kuchynka a wcko?

nika80
11. apr 2016

@katka211 áno, my sme boli C1 a tam sme mali kuchynku aj sprchu s wc spoločnú pre 5 izieb.

katka211
11. apr 2016

@nika80 a ako je to z telkou a internetom? Viem ze ich wifi je spoplatnene ale cez mobil ci je signal

nika80
11. apr 2016

@katka211 televízor sme mali na spoločnej chodbe, ale chytili sme asi len tri stanice. Čo sa týka internetu, tak to neviem, ja som nepoužívala, ale čo boli so mnou, tak ony mali asi v mobiloch internet.

tetana
19. apr 2016

@molin ahojte,uz ste tam? Ako sa mate?

molin
19. apr 2016

@tetana ahoj áno od včera. Hneď na príjme nás upozornili, že je tu rotavírus a spytali sa ci tu chceme ostať. Hore na našom oddelení vraj len dvaja dospelí to mali cez víkend. Ale je karanténa, jedlo nám nosia na izby, savové handry pred dverami, dezinfekčný gél sme dostali na ruky. Včera sme vonku neboli lebo som vybalovala a dnes sme boli doobeda aj poobede. A vy ste tiež už tu?

tetana
19. apr 2016

@molin my ideme zajtra.tiez nam volali,ci chceme nastupit,ze je tam rotavirus,ale kedze syn je ockovany,na nasej dvojbunke budeme sami,jedlo a vizita ma byt na izbe,tak sme suhlasili,ze prideme.dufam,ze sa nam nic nestane.ozvem sa,ked tam budeme.

tetana
20. apr 2016

@tetana uz sme tu,byvame na odd.2A,izba 330.sme sami,pridte nas hocikedy navstivit.

tetana
20. apr 2016

@molin to mala byt sprava pre vas,nie pre mna.omylom som to poslala sebe.

molin
21. apr 2016

@tetana ďakujeme za pozvanie. Len sestričky neodporúčajú chodiť ešte po ústave kvôli tomu rotavírus. Skôr vonku aby sme sa zdržiaval. Lebo aj stravu nám ešte nosia hore. Hneď ako to bude možné sme u vás 🙂

tetana
21. apr 2016

@molin ok,poobede budeme urcite vzadu na preliezkach,moj syn sa vola jakub,tak ak budete pocut take meno,kludne nas oslovte...

nadzieja
21. apr 2016

Nastupuje niekto 28.4. ?

molin
23. apr 2016

@tetana Ahojte. Ako ste sa zabývali?

janetulka
23. apr 2016

My nastupujeme 26.4.

adriana7284
24. apr 2016

Ahojte mame so synom nastupit 27.4. Baby ake tam je pocasie... A co ten virus nam nikto nevolal....

janetulka
24. apr 2016

Mne volali v piatok, že kedy nastupujeme, ale ohľadom vírusu nič nespominali

tetana
24. apr 2016

@molin v pohode.a vy byvate na ktorom oddeleni?