Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

denisocka
25. feb 2009

no toho sa bojimžeby nenarobil viac škody

cairka
25. feb 2009

hádam nie, nám ho alergologička moc neodporúčala. teraz sa popýtam v tých tatrách ako sa oni k tomu stavajú a podľa toho uvidím, či dáme pneumo pred škôlkou.

alon111
25. feb 2009

cairka mozem sa spytat kedy nastupujete

cairka
25. feb 2009

alon, budúci utorok 😉

titkovamiriam
25. feb 2009

deni a nepomohlo by liecenie na Bielej skale ,syn tam bol ako 6r.vlastne ani neviem ci ta ozdravovna este existuje skus sa spytat imunologicky

cairka
25. feb 2009

titková, ten šrobárov ústav má výhodu v tom, že tam robia tú diagnostiku ako jediný na SR

denisocka
25. feb 2009

aano,presne kvoli diagnostike tam chcem,nam ako taky pobyt na vzduchu netreba,to ho mám aj tu na Spiši

titkovamiriam
25. feb 2009

nemam prehlad,len som radila z vlastnej skusenosti 🙂 .no ked je to tak tak ho poradim kamoske uz nevie co so synom po vsetkych behackach po lekaroch skoncil ako 8r- s astmou,a jej 2,5r.dcerka zacina tiez mat chorobu za chorobou.ona vtedy liecenie odmietla za co som jej aj vynadala mohli mu tam pomoct 🙂

zuzana581
25. feb 2009

My sme boli v Hornom Smokovci - pavilon pre matku a dieťa v apríli 2008 a boli sme velmi spokojný. Malej to pomohlo. Boli sme dva týždne a stálo to za to. Akurát to prostredie je od tej kalamity, také dosť depresívne. Žiadne stromy a tak, no ale čo už. Myslím, že aj ten vzduch tam už nie je taký ako býval pred tým. Škoda.

denisocka
25. feb 2009

došla som od dokyny,buduci týžden napiše navrha treba to dať schvaliť reviznemu.ja som ale čitala na ich stranke,že netreba-ona ale nevedela,takže asi si to zistim jam apoviem jej ako to vlastne je.dost je teraz zavalena robotou,kedže prišla z 3.týždnovej dovolenky 😕

cairka
26. feb 2009

deni, že by bola na liečení v tatrách? 😀 😀 😀

s tým návhom - skús im napísať mail. ja som posielala rovno do smokovca 😉

denisocka
26. feb 2009

tak som im napísala maila,som zvedava kedy odpíšu. A ten navrh si pisala ty,či lekarka 😅 , no a naša bola v Taliansku,nie tatrach 😀

cairka
26. feb 2009

návrh nám spísala alergologička 😉

anouchka
26. feb 2009

Ahojte.Nám by mala prísť pozánka niekedy na marec. Aspoň tak mi povedala pani v prijímacej kancelárii.Možno sa tam stretneme.

cairka
26. feb 2009

anouchka, mne povedali polka februára a ideme teraz 3.3. pozvánka prišla 10 dní pred nástupom 😉 takže čisto teoreticky by sme sa stretnúť mohli

denisocka
26. feb 2009

😀 tak mne cez vikend vypiše dokyna navrh,dnes som tam zas bola s tým otravovať

anouchka
26. feb 2009

Cairka.Zajtra tam znovu zavolám.Dám ti vedieť čo mi povedali.Ja idem ale do hlavnej budovy.Platím si len stravu.Ústav pre matku a dieťa je pridrahý.

kasami
26. feb 2009

Ahojky 🙂

Ciarka, tak nam zistili len dalsiu alergiu na zeler, tak nam dala knizocku, co s tym moze byt pridruzene ...

mame dobrat Luivac, dali nam Aerius a ze po nejakej pauze dostaneme Rybomunil

tak dufam, ze nam na lieceni nieco zistia, alebo ze z toho maly uz konecne vyrastie 😅

cairka
26. feb 2009

anouchka, tak to by sme sa mohli stretnúť, aj my ideme tam 😉 daj vedieť, čo ti povedia

alon111
26. feb 2009

a mate tam zienky super bufet kde robia fantasticku kavu. 😉

cairka
26. feb 2009

kasami, raz z toho snáď vyrastú ...
malej ribomunyl moc nezabral 😅 teda zabral, ale len na laboratórne výsledky, v reále to ani moc vidno nebolo, snád tým, že predtým mávala vysoké horúčky, a teraz už väčinou nemáva. ale zas poznám ľudí, čo si ho chvália, tak snád budete v tej skupine 😉

cairka
26. feb 2009

alon, to je dôležitá info 😵 akurát som dnes rozmýšľala, že treba si zbaliť všetko potrebné na kávu. 😅

anouchka
26. feb 2009

Alon,možem tam mať kočík??

kasami
26. feb 2009

😅

no ved uvidime, nam tiez nic nezabera ....
minuly rok autovakciny
tento rok Luivac
potom bube rybomunil ...
no uvidime ...

inak my sme boli v Hornom Srobarovom ... tam bufet nie je ... je tam iba "pohotovostny" ked potrebujes malinovky, instatnu kavu, cukriky, alebo palicky do usi 😀

Anouchka, jasne mozes

anouchka
26. feb 2009

Idem tam s dvoma deťmi,tak to bude asi poriadne veselé.

alon111
26. feb 2009

aj ja som mala kociar a rovno v izbe .s kociarikom si nerob problem oni s tym aj pocitaju ze z nim mamicky chodia

anouchka
26. feb 2009

alon,pozeram že si od Michaloviec.Ja byvam pri Humennom

alon111
26. feb 2009

ja som zo strazskeho tak to fakt niele daleko 😉

anouchka
26. feb 2009

ja z Brekova.Ahoj suseda.

alon111
26. feb 2009

ahoj fakt ten svet je maly 😀