Sťahujeme sa do cudziny

etuska
8. feb 2008

Sú tu nejaké slovenské rodinky,ktoré premýšlajú nad stahovanim sa do cudziny/aspon na pár rôčkov?/

etuska
autor
29. jún 2008

🙂 -to teda hej,zazila som to pred par rokmi na vlastnej kozi 😀 Ja na nich akoze "Hoch Deutsch" a oni "krochkali" 😀 😀 😀

majqa28
21. feb 2014

baby je tu niekto ,kto sa nastahovad do UK aj s malym dietatom(3roky)?? my ideme ale ja sa bojiiiim lebo mala nevie ani ceknut po anglicky☹ bude to horor v skolke☹(

mariakuzminova
2. nov 2014

Ahojte prosim poradite mi ????!!!!!! Som slobodna matka v january by malo byt dietatko na svete mam termin porodu .................. No skutocneho otca dietata nemam v umysle ani len zapisat do rodneho listu bol to moj byvaly priatel ktory ma bil atd no nakoniec som sa odhodlala ihned ako som sa dozvedela ze som tehotna s nim ani len nekomunikovat a tak.............................NO prisla som za mojim novym uzastnym priatelom ktoreho uz poznam od detstva ako cloveka a prijal aj babatko aj mna som zamilovana a konecne stastna jedinna vec co ma trapi je ze som v UK a neviem sa vobec tu pohybovat v tom co mi treba vybavit a tak SOM SLOBODNA MATKA nepracujem v uk pracu na Slovensku som nechala a chcem zacat novy stastny zivot no mam strach prosim napiste mi na co mam narok tu v UK ci je lepsie keby isiel terajsi priatel na matersku kedze on tu pracuje uz 2 roky a jeho zapisat do rodneho listu ako otca ............alebo dat do rodneho listu otec neznamy spoliehat sa na seba a ci dostanem nejake vyhody alebo prispevky pre mna a pre babatko tu v uk aj kedze tu nepracujem ..............PROSIM O RADU A O SURNU POMOC