Stále k nemu niečo cítim. Mám sa s ním stretnúť?

adka111
19. apr 2008

Ahojte mám taký menší problém.... rozišiel sa so mnou priateľ už ubehol asi rok čo niesme spolu a ja mám pocit že stále k nemu dačo silné cítim... a neviem či sa mám s ním po takom dlhom čase stretnúť ale len ako kamarátka... Prosííím poraďte mi... ďakujem .... 😢

julia225
19. apr 2008

no neviem... podla mna neries....
preco ste sa rozisli, ak to bola banalita tak si dajte sancu, ale radcej dobre premysli, co ti na nom vadilo... urob pre a proti 🙂
vela stastia

adka111
autor
19. apr 2008

Ahoj julia225 veľmi pekne ti ďakujem za radu... no neviem či to bola banalita prečo sme sa rozišli ale mňa to v tej dobe veľmi bolelo... ☹ no nemyslela som tym že by sme sa k sebe vratili... myslela som skor len na kamaratstvo aj keď neviem či by som to dokazala...

bianca
19. apr 2008

adka ja som si vzala svoju prvu lasku a tiez sme sa rozisli a zasa po rokoch dali do kopy.
Inak fakt zalezi na tom ake dovody predchadzali rozchodu,lebo aspon ja by som niektore veci nedokazala odpustit.A co sa tyka kamaratstva,tak ja si myslim ze to fungovat nebude.Iba sa budes trapit

adka111
autor
19. apr 2008

Ahoj bianca dakujem ti za tvoju radu... no myslim si ze tie dovody neboli take vazne.. len neviem či on by sa chcel ku mne vratit.. mna to vtedy sice bolelo... ale myslim si ze ho stale lubim... tak neviem ze ako dalej....a to kamaratstvo si tiez myslim ze by to nefungovalo.. ja som to myslela len takto na zaciatok.. aby sme zacali odznova len ako kamarati a tak by sa to mozno casom rozvijalo dalej... len neviem ako to citi on...

marse
19. apr 2008

Priatelstvo s byvalym??? Vec ktora nikdy nemoze fungovat. 😒

kluara
19. apr 2008

marse, môže 😉

marse
19. apr 2008

kluara ak ano tak len docasne

adka111
autor
19. apr 2008

no to je posledna vec... čo by som chcela kamaratit sa s mužom ktorého lubim... to ste ma zle pochopili ja som to myslela tak.. ze najprv by sme sa zacali stretavat len ako kamarati... a mozno by sa z toho niečo vyvinulo a ked nie... tak... ☹

marse
19. apr 2008

adka ty sa s nim chces dat opat dokopy po case???

kluara
19. apr 2008

adka, prepáč, ja som nepostrehla, že ešte k nemu niečo cítiš..... potom priateľstvo s bývalým fungovať nemôže 😅

adka111
autor
19. apr 2008

kluara... no to iste si myslim aj ja... ale dakujem za radu... 🙂

marse
19. apr 2008

adka sice sa to moze vyvijat pekne, druha sanca ano preco nie, ale to skor vo filmoch, len si sama sebe opat ublizis 😒 nechcem ta ovplivnovat konecne rozhodnutie je na tebe, ale ja osobne by som do toho radsej nesla, ked je to raz ukoncena kapitola, radsej ju neotvarat 😔

adka111
autor
19. apr 2008

marse... hmm,,, no neviem je to dasť ťažké má to svoje klady ale aj zápory... ale to že ho stale lubim to nezmenim uz sa o tom pokusam rok aj 4mesiace.. a stale je to take intenzivne....

milhaus
19. apr 2008

adka nikoho neni take lahke opustit a aj s byvalymi sa da kamaratit ale zaleži aj ako ste sa rozišli

marse
19. apr 2008

asi si musis nejako rozobrat, preco ste sa prvykrat rozisli, kto bol iniciator, co bol dovod, kto ublizil a ci by sa to mohlo zopakovat, a tiez co citi on, ci to chce aj on dat potom dokopy, aby si sa nespalil aj na tomto, ze ty do toho zase das vsetko a on nebude preto tak zapaleny, lebo aj odmietnutie boli

adka111
autor
19. apr 2008

no tak to mas teda pravdu.. budem musiat este nad tym dlho rozmyslat.. a dakujem...

marse
19. apr 2008

za malicko, viem ze som velmi pozitivne neporadila, ale radsej to nechat tak ako potom trpiet. Viem co je to dvakrat vsupit do tej istej rieky a teraz sa uz ani nepozdravime 😒

princeznicka.
19. apr 2008

adka111..viem,je to tazke,ja som mala podobny problem..ak sa chces o tom porozpravat,kludne napis do IP

adka111
autor
19. apr 2008

princeznicka fakt si mala podobný probléém.???a kolko mas rokov ak sa smiem spytat???

danciacik
19. apr 2008

Adka111 ja som mala podobný problém ale v kratšom časovom období. My sme boli rozídení oveľa kratšie, ale viem o čom hovoríš. A teraz s tým človekom čakám druhé dieťatko a nič neľutujem. Milujem svoju rodinu. Ak sa chceš o všetkom konkrétnejšie porozprávať kľudne mi napíš IP, možno ti poradím.

anaid
19. apr 2008

Adka111, moja znama ma podobny problem, pred asi 7mimi rokmi ju opustila jej velka laska. Dost jej z toho siblo, presla si anorexiou, alkoholizmom, striedala partnerov,pokusila sa o samovrazdu. Pred 2ma rokmi sa vydala, ale stale miluje toho prveho...Vzdy, ked ju stretnem ho spomenie. Klame samu seba. Mam pocit akoby zila v umelej bubline. Boli sme dobre kamaratky, snazila som sa pomoct, ale ked to nezvladli odbornici...
Adka111, neviem Ti v tomto poradit, ale asi sa s nim nestretaj, v podvedomi urcite este dufas, ze vsetko bude ok, ze budete spolu. Nevrhaj sa do ineho vztahu, zamestnavaj si mysel, aby si na neho nemyslela.Drzim palceky, aby si to coskoro prekonala. 🙂

princeznicka.
19. apr 2008

ano,adka,mala som taky problem.mam 23.

ifrimka
19. apr 2008

kluara, ja si tie myslim, ze priatelstvo medzi byvalymi je casovana bomba

poleva
20. apr 2008

hm, to sa stalo aj mne
no a už 2 týždne sme manželia 😵
rozchod nemusí byť stále koniec,hovorí sa nevstupuj dvakrát do tej istej rieky
nám sa to oplatilo
😵
ak ho ľúbiš, neváhala by som

bianca
20. apr 2008

poleva aj nam 😀

poleva
20. apr 2008

ahoj bianca 😵
no ja som sa nikdy neodľúbila a aj ked sme boli rozídení krátko asi 3 mesiace, sme vedeli, že patríme k sebe
no a sme spolu odvtedy 4 roky a manželia sme 2 týždne 😵

bianca
20. apr 2008

tak to u nas bolo ine.Mi sme sa rozisli na par rokov i ked manzel tvrdi ze ma nikdy neprestal milovat 😵 Ja jeho asi tiez nie,lebo kazde stretnutie bolo pre mna tazke a niekedy sme skoncili ruka v ruke az asi po 4 rokoch sme sa dali 😵 zasa oficialne do kopy 🙂 a sme spolu 4 roky a s toho druhy rok manzelia a v oktobri budeme rodina 😵

adka111
autor
20. apr 2008

Ahoj bianca... takze ste sa dali az po 4rokoch naspät do kopy???????

chlucia
8. sep 2018

@adka111 môj názor, nikdy sa späť nepozerám ☺️ Čo bolo bolo, keď je raz koniec je KONIEC a . (bodka), bez akejkoľvek debaty ☺️ Ale je už na tebe na ňom ☺️ Verím, že sa správne rozhodneš ☺️👋🏼

nadazdi
8. sep 2018

@chlucia za tých 10 rokov sa už určite rozhodla 😂