Stalo sa, že niekto zneužil, čo ste napísali na fóre?

lucinkaaa
2. sep 2008

Kadekto tu o sebe zverejnuje kadeco, tak ma napadlo, ci uz na to niekto niekedy aj doplatil a zacal si davat pozor.

melory
4. sep 2008

pozeram ze to mas cerstveeee 😀
tak nech ta zle skusenosti obchadzaju.....

sassi
4. sep 2008

dúúúfam
dnes s ami koonečne podarilo registrovať...

ma_se
5. sep 2008

sassi,aj mne sa stala taka vec, ale inde na fore...a to dokonca som dala aj presnu adresu kde byvam,pisali sme si maily atd.zdoverovali sme sa/foto sme zo seba poslali/....dotycna pisala mne ake ma problemi ja jej...nikdy som jej nenapisala ked napisala nejaky problem svoj,ze je same negativum...ale ona to zneuzila ked ja som jej napisala nejake veci a este kym presne nevedela o mne poriadne tak stale chvalila ako som jej pomohla ,a ked uz sa otocila tak uplne inak rozpravala...ludia su velmi nevdacny... 😝

alexandra
5. sep 2008

Napriklad sem chodi sliedit moja exsvokra miesto aby sa prisla pozriet na svojho vnuka a potom sa snazi proti mne huckat aj vlastnych rodicov.. A to fakt nepotrebujem. Tymto ju pozdravujem 😀

ma_se
5. sep 2008

alexandra...niekto to ma ako zalubu/konicek/....sliedenie a smirovanie..to poznam.. 😀

sassi
5. sep 2008

Alexandra - to je teda hrozna osoba... ešte že moja svokra nemá PC 😀 😀 😀

ma_se ... aj zla skúsenosť je skúsenosť ☹ ja som boal tiež taka dôverčivá, ale už začínam niektoré veci prehodnocovať.... 😒

sassi
5. sep 2008

inak to, čo som v rámci mojho názoru napísala tým kočkám, tak mi všetko vyvrátili + urážky.
No a ked som teraz čítala tu diskusiu dalej, zistila som, že som mala vlastne pravdu ja... presne to, čo som im písala, tak s tým majú problemy .... no ale škoda reči 😉

kili
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ma_se
5. sep 2008

sassi,ano je to skusenost dobra,ale ked sa to deje 5x v tyzdni,tak asi nikto o to nestoji... 😝

sassi
5. sep 2008

ma_se 5X??? 😕 no do kelu
ja inak ked niekto zo mna "taha" nejaké osobné info, adresu, telefon ... tak dosť spozorniem.
Aj login-ovací mail mam iny len na ten účel, inak používam iný.

ma_se
5. sep 2008

....teraz to bolo obrazne napisane...ale stava sa to...aj normalne v realite...napr.ked sa casto pohybujes medzi falosnymi ludmi...len s teba tahaju info...atd.takze nie je to len na fore...

lyongirl
5. sep 2008

sassi - sme na tom podobne ☹

a tiež ma tu čítal okolitý svet a vyhľadával si moje príspevky a potom ohovárali, netreba každému veriť a treba si držať určitý odstup, lebo človek potom na to doplatí 😝 , netreba písať o svojom súkromí, lebo toho veľa báb zneužíva....

ma_se
5. sep 2008

lyongirl...presne tak,tu sa da tiez perfektne ohovarat...zistila som to aj ja.../myslim celkovo na forach/ 😉 a ked clovek vsetko o sebe napise tak potom vedia o tebe vsetko...ja tiez osobne veci vsetky nepisem...len co ja uznam za vhodne.... 😉

lyongirl
5. sep 2008

ma_se - presne tak

ono, sú baby, čo povedia, že napíšu svoj názor a nehanbia sa zaňho a majú o sebe v pase všetko, ale.... mne sa to neosvedčilo, jednoducho ma tu našli ľudia, ktorí zámerne čítali moje príspevky a na ich základe potom ohovárali. A nehambím sa za svoj názor, to vôbec, ale fakt ma tu nebaví s niekým sa naťahovať a obhajovať si svoj názor. Píšem len do tém, kde nevznikajú hádky a píšem tak, aby som nikoho neurazila a nemohli sa do mńa obuť. Po všetkých skúsenostiach som prišla na to, že je to to najlepšie pre mňa.
A hlavne ťa každý spozná, ak máš v pase všetky údaje a ešte fotky v albume. Mala som to tak, nič zlé som na nikoho nenapísala a aj tak ma tu šmírovali.....

janka1874
5. sep 2008

ako Vás tak čítam tak začínam uvažovať o tom či niekde niekto aj mňa neohováral a ani o tom neviem aspoň som to nezistila no ja si tu väčšinou píšem svoj názor za ktorý sa nemienim nikomu ospravedlňovať a ani nemám problém to niekomu zopakovať aj do očí ale ja zatiaľ nemám zlú skúsenosť
ak niekto viete o ohováraní mojej osoby dajte mi vedieť do IP ďakujem

ma_se
5. sep 2008

lyongyrl...tiez si myslim,ze mna spehuje niekto...som o tom presvedcena 😝 ,ale ja ju mam v ......lebo nikto nie sme dokonaly a ja sa za svoje nazory nehanbim a presne ako pises,tiez pisem,len tam kde nevznikaju komflikty a hlavne preto aby som pomohla niekomu,popripade sebe...o nic ine my nejde...prajem pekny den... 🙂

lyongirl
5. sep 2008

😉 pekný dník všetkým 😉

maruschka
5. sep 2008

Dievčatá,tak mne sa to zatiaľ ešte nestalo..Aj keď pár útokov na môj názor už bol-ale to považujem za prirodzené-veď sme tu skoro samé baby 😝 Ku konfliktom dochádza aj v bežnom živote a vzťahoch,či rodinných alebo kamarátskych.. 😉

Ale môj názor je,že všetky sem chodíme pre niečo, čo nás spája-kamarátstvo,niekedy samota,deti,rodina,otázky,odpovede,kolektív..A ak sem chodia nejakí exoti špehovať, ohovárať a používať koníkovské témy,názory na svoje vyventilovanie,tak sú to podľa mňa úbohé duševné trosky a mali by sa nad sebou zamyslieť.

Niktorá z nás sa za svoj názor hanbiť nemusí-je to naša osobná vec a každá si stojíme za tým,čo sem napíšeme. Ak niekto potrebuje zviditeľniť svoju úbohosť tým,že ohovára mamičky,ženy z Modrého Koníka priamo v ich okolí,tak je to už pomaly deviácia....a mal by sa liečiť u psychiatra. 😠 🙄 🙄

danu
18. jan 2010

veruska007 • 1d • Včera o 21:14
Ráda bych založila téma pro ty, jejichž informace, které zveřejnili v diskusi na Modrém Koníku, někdo zneužil či je použil proti nim.
Už jsem několikrát v diskusi četla stesky nad tím, že někdo zneužil informace, které o sobě jiný na MK prozradil... vždycky jsem si říkala, že se člověk nemá svěřovat s důležitými informacemi...
Teď se to stalo i mně, dříve mi nepřišlo, co vlastně je a není nebezpečné a riskantní zveřejnit...
Prosím další, které mají podobnou zkušenost, aby ji sem uvedli - pro upozornění ostatním maminkám a snažilkám, které se zde důvěřivě svěřují a neuvědomují si, kdo všechno může jejich informace získat, použít a zneužít. Možná ne právě teď, ale za rok, za dva...?

stylly • 1d • Včera o 21:17
a co se ti přesně stalo??? 😲

janinac • 1d • Včera o 21:22
Veruško myslím, že by se do téhle diskuze zapojila asi většina z MK. Tohle je veřejný server, takže si to, co napíšeš může přečíst kdekoliv a může s tím jakkoliv nakládat...někdy bych nejradši napsala: bohužel ☹
Najdou se takový "šmíračky" co jen čtou,co se komu děje a používají to proti tobě ☹ A je jedno, jestli píšeš, že se ti něco povedlo nebo něco stalo. Mě se to stalo několikrát a bylo fakt jedno jestli jsem psala něco pozitivního a nebo jestli jsem v tu dobu byla na tom psychicky hůř...ale to by jsi pak nesměla napsat vůbec nic a to těm "šmíračkám" přece nemůžu udělat 😀 vždyť by se, chudinky, neměli ani o čem bavit 😀 😉

macanet • 1d • Včera o 21:27
Souhlas s janinac 😉 ve všem 😖 😀

pirlenka • 1d • Včera o 21:30
Taky absolutní souhlas s tím, co napsala Janinac. Potkalo to i mě, člověk prostě musí počítat s tím, že je to veřejný server a podle toho psát a sdělovat informace...i když, ono je to asi fuk, protože obrátit a zneužít se dát cokoliv 😝 😝

veruska007 • 1d • Včera o 22:01
Hm, tak co se stalo mne...

Bracha v utery drndal naseho Honzika a rozbil podvozek - proste kdyz jel, tak nenadzvedl predni kolecka a vsi silou zabral, az prelomil ocelovou trubku. A to tak, ze to uz nejde spravit, vyrobce podvozky samostatne neprodava, zkousela jsem i bazary a polske weby, ale samostatny podvozek nelze koupit. Psali jsme to brachovi a ten slibil, ze nam tedy prispeje na novy kocarek (meli jsme 3/4 roku novou trojkombinaci). Rodice nam slibili, ze prispeji 4.000,- na novy kocarek, protoze bracha studuje a nema nam z ceho na podvozek prispet sam (no, hlavne ze chodi do kina, kupuje si kazdou chvili neco na pocitac, novou bundu za nekolik tisic, setri na motorku, rodice mu dali starsi auto...)...

No, a dnes mi maminka preposlala email od sestry, ktera nasla na MK mou recenzi ke kocarku, ktery mame - stezovala jsem si tam v zari na nas podvozek, ze jsme ho museli po par mesicich pouzivani reklamovat. A sestra to poslala nasim s dovetkem:

Hahahahahaha - a pak že byl dobrý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A že Inďa ho rozbil - a plaťte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No, neni to sprosty? Od sestry? Ktere do toho za prve nic neni a za druhe preci to, ze jsme meli podvozek reklamovany a opraveny neznamena, ze ho bracha nerozlomil, ne? Mne je z toho uplne spatne... .
Co nam bracha rozbil kocarek, tak mi sestra i maminka jen a jen nadavaji a posilaji hodne osklive a sproste emaily, pritom to byl prece bracha, kdo kocarek rozbil a kdyz uz, tak by se preci mely hnevat na nej, ne? Kdyz uz... nekdy nemuzu uverit, do jake rodiny patrim... No, a hlavne me zere, ze sestra proti mne pouzila informaci, kterou jsem napsala sama... ani jsem netusila, ze by se to nekdy mohlo obratit proti mne...

arietiska • 1d • Včera o 22:29
veruck: A teď si to nepřečtou??? 😕 Každopádně sorry, ale já bych teda po bratrovi prachy nechtěla ... stalo se to mu jak na sviňu, stalo by se to časem Vám ...
No téma mě zaujalo, napsat mně nedalo, ale papala ...

kaleilah • 2d • Včera o 22:44
ari, myslim že jim by se to nestalo, když verush. popisuje v první větě jakým způsobem...

aleachim • 1d • Včera o 22:52
Věruskaska, já myslím, že tvůj příběh má dvě roviny.
I. ségra použila proti tobě informaci, kterou získala od tebe, a která s tím asi až tak úplně nesouvisí. Myslím, že to měla říct nejdříve tobě, zda si uvědomuješ, že to nemuselo být až tak zaviněním bráchy. Každopádně si myslím, že to není zneužití informací jako takové, protože to jsi ji mohla říct mezi řečí a vytáhla by to na tebe stejně. To bychom pak na netu už nemohli mluvit vůbec o ničem a vlastně ani s nikým, aby to náhodou někdy nepoužil proti mě.

II. nepovažuji úplně za fér chtít po bráchovi peníze. Chtěl ti pomoct, drndal synovce a udělal pitomost. Nevím, kolik mu je, ale jestli by to měl platit z kapesného, tak se nedivým, že se mu do toho nechce. Navíc být na jeho místě, tak ti Honzíka už hlídat nebudu, aby se zase něco nestalo a neodnesla jsem to. Navíc nemůžeš vyloučit, že by se ten podvozek nezlomil i tak, a že to byla výlučně chyba tvého bratra.

Promíň, ale to je můj názor. Každopádně přeji, ať to, co nejdříve vyřešíte a v rodině zavládne klid.

misakri • 2d • Včera o 22:57
aleachim.. naprostý souhlas!!!!! 😉

martimarti • 1d • Včera o 22:57
Verusko, lidi toho na sebe na internetu prozradí tolik, že se někdy sama divím, a kolikrát přidají i fotky, intimnosti z života...Tady na MK jsem se už dočetla od některých přispěvatelek tolik podrobností...Jasně, že internet představuje riziko zneužití, ale pouze na každém, kolik toho prozradí
K tvému problému...informace, že jste reklamovali kočár je banalita, žádné státní tajemství...holt posloužila jen sestře. Mimochodem, máte v rodině divné vztahy ☹ Sestra se holt postavila na stranu bratra, asi se jí zdá, že je mu křivděno 😒a tebe se to dotklo.
Vezmi si, kolik lidí uveřejňuje třeba na MMB fota svých bytů, domů, vnitřního zařízení, dětí...tohle já nechápu 😕 😕 😕

martimarti • 1d • Včera o 23:00
Alechim...tohle jsi napsala přesně, mám z toho stejný pocit, akorát jsem to nechtěla psát, protože se na to veruska neptala a asi to ani nebude chtít slyšet ☹

miskinadamko • 1d • Včera o 23:05
tiez sa pridavam zo suhlasom, s tým ze to urcite nechcel urobit naschval a ze je blbe preto od neho pýtat peniaze. osobne si myslim ze bola chyba v kociku a nie v nom, aj keby ako silno narazil do niecoho keby bol kocik ok tak sa nezlomi,to by musel teda obrovskou silou vrazit do niecoho a to tak ze by sa aj tvojmu babu nieco stalo, taka rana by to musela byt aby zlomil taky podvozok.
a dalsi suhlas v tom ze je na kazdom co tu pise kedze je to verejne forum a cita to velke mnozstvo ludi, a tvoj problem spociva skor v rodiinych vztahoch ako v zneuziti informacii.

miluska.woolley • 1d, 17tt • Včera o 23:08
Verusko to je tva segra kriminalni ustredna, ne? Asi moc kouka na americky serialy 😀 .

Kazdopadne souhlasim s janinac, kdyz nechci aby se nektere veci nikdo nedozvedel, nepisu je ani sem, nebo naopak obcas napisu co si myslim at si smiraci taky prectou... Kdyz ja si jeste trubka neumela vymyslet prezdivku.

aleachim • 1d • Včera o 23:11
marti, já vím, ae nedalo mi to. Já naopak souhlasím s tvý příspěvkem k zneužití. Já si dávám ůsledně pozor, abych nikde neuvedla údaje, které by vedly k tom, že mě bod nickem někdo pozná.

aleachim • 1d • Včera o 23:14
miluska, když on je spíš problém v tom, že když veruska psala příspěvek o podvozku, netušila, že jí ho bratr zlomí 😀 . Jinak by to určitě nenapsala.

Souhlasím ale s miski, že problém verusky je spíš v rodinných problémech.

diddi • 2d • Včera o 23:16
peg perego predava aj samostatne podvozky

martimarti • 1d • Včera o 23:17
Alechim...na MMB se nedávno jedna moc sympatická maminka chlubila dárkem k vánocům, starožitnými naušnicemi s diamanty, prý měli ohromnou cenu. Má album zahlcené svými fotografiemi a svých dětí, ráda se fotografuje, přidá i fotku velmi luxusního auta...hodně věcí prodává, takže napsat jí o něco a dostat balík, tak se dozvíš její adresu ☹ ☹ Já tohle fakt nechápu, v dnešní době 😕

aleachim • 1d • Včera o 23:19
marti, to jsem měla přesně na mysli. Nemám sice diamantové naušnice, ale riskovat, že nás někdo vykrade nebo nám unese dceru..... možná moc čtu kriminálky, ale raději jsem ostražitá.

misakri • 2d • Včera o 23:19
a co koupit ten kočárek starší a jen odmontovat podvozek?.. příjde mi dost nefér chtít uplně nový kočárek stéjné značky.. každého věc, ale 10měs dítěti už můžeš koupit jen sporťák.. 😉

martimarti • 1d • Včera o 23:21
Já jsem to samý, jsem strašně opatrná a velmi nedůvěřivá, jen těch pár fotek mám v albu, to jsem neodolala pochlubit se svým krásným dítkem 😉 ale i tak si myslím, že jsem tím odkryla docela dost 😒

aleachim • 1d • Včera o 23:25
myslím, že když něko odkryje své fotky, tak musí být o to opatrnější, co o sobě napíše. Já bych se taky ráda pochlubila, žabička je kouzelná, ale nechci, aby mě někdo poznal. Navíc si myslím, že podobné servry jsou rájem šmíráků pedofilů, takže roztomilé holčičky nahaté ve vaně ani náhodou. Ale když kouknu do alb, je tuspousta neopatrných mamin.

aleachim • 1d • Včera o 23:26
a propos, Zuzanka je moc kouzelná holčička.

martimarti • 1d • Včera o 23:28
Já si myslím totéž 😉

martimarti • 1d • Včera o 23:29
Díky 🙂 🙂 🙂 🙂

aleachim • 1d • Včera o 23:30
není zač, je to pravda 🙂 . Dobrou noc.

martimarti • 1d • Včera o 23:30
Také se loučím...dobrou noc 🙂

veruska007 • 1d • Včera o 23:33
Ja si proste nemyslim, ze jsem udelala neco spatnyho...

1. Ty 4.000,- jsem po brachovi nechtela, rodice se nabidli sami. Nenapadlo mne, ze by jim to vadilo do doby, nez mi zacali psat dost skarede emaily. Zpocatku jsem fakt myslela, ze nam jen chteji pomoct... copak vam rodice nikdy pro dite nic nedali, nekoupili, na nic neprispeli?

2. manzel chce, aby bracha na novy kocarek prispel, proste na tom trva. Bracha neni proti. Je mu 22, sice jeste studuje, ale financne na tom spatne neni.

3. mame podvozek Bambi Ozon - ctyrkolka s otocnyma koleckama. Jestli sezenete nekde info o moznosti poridit novy podvozek, budu fakt stastna. Oslovila jsem nekolik prodejcu, vyrobce - samostatny podvozek se neprodava. Zkousela jsem i ruzne bazary, ale nikdo nechce prodat samotny podvozek, pouze celou sadu, a to za 5,8 - 6 tis.

4. prozatim jsme koupili pro maleho sportak, ale zatim tam place. Nicmene chceme druhe mimco, takze hluboky kocarek budeme stejne brzo potrebovat...

Nechtela jsem az tak resit muj pripad, spis shrnout zkusenosti tech, ktere rekly vice, nez chtely/ mely, a ted je to mrzi... aby si ostatni maminky uvedomily, co vsechno riskuji...

josefka • Dnes o 00:38
verusko to, ze na tebe sestra nasla ten email, poslala ho mame a obe ti pisou osklive emaily je divne a je opravdu potreba dat si pozor, co na net pises.

Jenom si nedokazu odpustit rict, ze to vsechno svedci to o nefungovani vasi rodiny. Spis by ses mela sebrat a se vsema si to vyrikat .... tohle zavani velkym nedorozumnenim.

Jinak ja bych po brachovi penize nechtela, i kdyby se manzel postavil treba na usi. Urcite to neudelal schvalne ..... vzdyd je to spotrebni vec a stat se to mohlo i tobe nebo tvemu muzi.

emjee • 1d • Dnes o 01:31
tato diskusia je v podstate o tom istom https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... vsetko co clovek zavesi na net je zneuzitelne (bohuzial aj vlastnou rodinou)

pepibubu • 1d, 23tt • Dnes o 06:46
Holky, někde jsem četla takový heslo: Internet je jako pohlednice, kterou pošlete, a každý si ji může přečíst. Přes všechna ta hesla, která slouží spíš jen pro náš klid.... A z toho vycházím, když sem něco píšu - píšu sem jen věci, za nimiž si stoprocentně stojím a jsem schopná, v případě konfliktu, si je obhájit.

V životě bych sem nedala fotku, na níž by Pepa byl od pasu dolů bez, nebo nějakou informaci z níž by jasně plynulo kde bydlíme, ale to je na posouzení každé uživatelky.

Verusku komentovat nebudu, snad jen že já být v roli bráchy tak se sama zeptám "co dlužím," kapesný nekapesný.

kaliska • 3d, snž • Dnes o 07:45
Mě by třeba zajímalo konkrétně,jak by příspěvky mohly být zneužity?
Krom toho,že si je přečte někdo z rodiny a pak bude naštvaný,že jsem tu o něm nepsala pěkné věci?tohle se mi bohužel stalo opačně,když jsem před rokem hledala určité informace a vyhodilo mě to na jedné diskusi,kde jsem narazila na švagrovou,od té doby chápu,proč k nám nemá hezký vztah a ten můj k ní je už stejný 😔
...Přemýšlím nad tím,jestli by si někdo dával tolik práce,aby si z těch informací poskládal můj život a pak se mi nějak snažil škodit...je to možné,ale na můj vkus trochu ujeté a složité...fotky mých nahých dětí bych tu nedala,ale plno maminek to dělá 😕 A co napíšu,ať si klidně čte kdo chce,diskuse není uzamykatelná,takže je třeba s tím počítat...

lenkabu • 1d • Dnes o 07:47
Přesně tak píšu co chci a počítám s tím že si to někdo přečte.........když ten někdo bude tak blbej,že pak někde proflákne co se o mně dočetl na netu,shodí nejvíc sebe,ne mně.

beruska2x • 1d • Dnes o 08:40
no me tohle neprijde jako to "zneuziti informaci" - proste na to narazila, kdyz to pises verejne, musis s tim pocitat 😅
proste smula, nahoda....

jinak penize bych taky nechtela po brachovi, prijde mi to divne 😖, stat se to muze komukoliv, jak pisou holky.. uz ti pak nikdo z rodiny prcka nepohlida aby se neco nestalo... kdyz si rozbije koleno abys nechtela bolestny 😅 😉

myslim ze kazdymu se rozbylo neco co nebylo jeho.. kdyz nejde ozdravi a zivot tak nic tragickeho ne?

murinka
18. jan 2010

nechapem tych debilnych ludi tiez....preco by mal niekto niekomu robit zle...zijem si svoj zivot a hotovo...aj ja mam tu zlu skusenost a nebudem komentovat...na toto forum zrejme chodia aj tae zeny ktore sa cez den velmi nudia a to az do takej miery ze inym zneprijemnia den a narobia problemy... 😠

bzzmajka
18. jan 2010

Mne sa stalo, že som si dala do bazáru inzerát na topánky a písal mi úchylák, najprv seriozne, že má záujem nech mu pošlem dalšie foto...foto som poslala ale len topánok asi čakal ako ich mám obudté, lebo si potom dožadoval fotky ako ich mám obuté, že ich potom kúpi, neodpovedala som a ignorovala som ho.

frisbee
18. jan 2010

Kočka na českom serveri sa posťažovala na svoju svokru a nejaká dobrá duša to hneď svokre ukázala 😠 .
Druhá písala o svojom partnerovi,ako chystajú svatbu a jeho ex,s ktorou mal posledné rozvodové konanie aj s so svojou kamarátkou ju tam začali urážať,vytlačili si stránky a predložili ich na súde.
Ďaĺšia vložila do svadobného albumu svoje šaty a predstavu o kytici a výzdobe a štýle svatby....a rozpútala osočovane od celej rodiny,mali pocit,že jej do všetkého musia hovoriť.

blazka24
18. jan 2010

bzmajka ja som toto s tými topánkami zažila na inej stránke - takže to je klasický úchyl..........

čo sa týka zneužívania - neviem o tom, ale môže sa stať a za svojimi názormi si stojím takže ma nič nepresvedčí a ak ma niekto ohovára, je to jeho ego - už som sa poučila, že niektorí ľudia proste potrebujú poukazovať na iných lebo samí sú zakomplexovaní - čo už je to povaha a strach aby neohovárali ich 😀

dsnadja
18. jan 2010

k veruske len tolko že keby sa to stalo mne,tak sa sama ponuknem že prispejem lebo by mi to bolo hrozne trapne,tiež može byť že veruskovci nestoja na tom až tak dobre,(myslim finančne) a kupa noveho kočiara im urobi škrt cez rozpočet 😒 ,ja viem určite to brat neurobil schvalne ale aj tak,ešte by som sa spytala keby to urobil vam vaš švagor alebo švagrina a nemali ste peniažky nazvyš aj vtedy by ste boli take chapave a určite nič nechceli?keby som mala dosť penazi tak tiež nič nechcem na 100% ale ked každy cent treba tak mala vypomoc poteši,ale inak je to zvlaštne že veruške pišu "sproste"emily.mali by si pohovoriť osobne....

najjanka
18. jan 2010

Odhliadnuc od vsetkych napisanych veci musim napisat, ze podla mna je uplne nemozne rozbit podvozok takymto sposobom.
Ja som kociky nikdy nesetrila a nikdy sa mi nic podobne nestalo. Podla mna je ten zlomeny podvozok dovod k reklamacii. Takze skor, nez si uplne pokazite vztahy v rodine, by som ten podvozok urcite reklamovala, podla mna podvozok nejde zlomit na nijakom kociku tak, ze nenadvihnes polieska. Moze ti tak maximalne ostat stat pred obrubnikom.
Ku vzahom v rodine sa nevyjadrujem, to je ako hodnotit melon zvonka, ked dovnutra nevidime.

Ja byt veruskou, urcite kocik reklamujem. Kolkokrat som v plnej rychlosti kocikmi vrazila do obrubnika ani nedokazem spocitat. A mala som aj drahsie aj lacne kociky a kazdy z nich vydrzal moje nedbanlive zaobchadzanie.

dia2006
18. jan 2010

Ahoj, Jani!!!!

kristi
18. jan 2010

jo, stalo....naka pipka me pres IP docela huste nadavala a zakladala temata ve smyslu Kristi je p**a atd, ale byla sranda 😀 😀 😀 😀

u2jana
18. jan 2010

tak to sa mi nastastie este nestalo
ale ked sme uz pri tom,
nechapem, ako si do verejnych albumov, ktore moze vidiet kadekto, dat fotky polonahatych deticiek a pod. 😕
v dnesnej dobe, plnej uchylakov, no fakt neviem 😕
ale to ma len moj nazor

luthien.k
19. jan 2010

Myslím, že u veruska007 to nebylo zneužití informací, protože zneužita může být podle mě jen ta informace, která je nějakým způsobem neveřejná a to klábosení na veřejném fóru opravdu není 😉 😀 Navíc tam to bude spíš problém vztahů v rodině než problém zneužití informací...
On člověk ledacos poví cizím lidem snáz, než známým, ale měl by mít stále na mysli, že zde si to může přečíst kdokoli, tedy i manžel, jeho kolegové z práce (obzvlášť takové podrobnosti z intimního života, které zde některé uživatelky píšou, jsou pro okolí jistě velmi zajímavéc 😉 ), rodiče, kamarádi atd. Když se k profilu přidají fotky, tak se dá snadno kdokoli identifikovat...
Jinak s těma fotkama souhlas, nejvíc jsem byla v šoku, když jsem u tématu zemřelo mi dítě narazila na fotky zesnulých dětiček, to mi bylo vysloveně zle při pomyšlení, jak si nad nimi nějaký nekrofilní pedofil dělá dobře ☹ ☹ ☹

aleachim
19. jan 2010

luthien, fíha, s těmi zesnulými dětičkamu si mi vyrazila dech. Takhle jsem k tomu nikdy nepřistupovala, ale pomyšlení je to dost šílené.

Já myslím, že jsou některé uživatelky dost neopatrné, když fotí své byty (domy) ze vnitř, mají fotky, píšou o svých blízcích, já bych se bála, aby mě pak třeba někdo nevykradl 😒 . Ale už jsem tu psala, že možná jen moc čtu detektivky 🙂 .