Stalo sa, že niekto zneužil, čo ste napísali na fóre?

lucinkaaa
2. sep 2008

Kadekto tu o sebe zverejnuje kadeco, tak ma napadlo, ci uz na to niekto niekedy aj doplatil a zacal si davat pozor.

ma_se
2. sep 2008

...mne sa stalo,ze sme si povedali odkial sme a dotycna toho zneuzila 😝

mirrinka
2. sep 2008

také veci sa stávajú vždy a všade 😠 😝

etuska
2. sep 2008

myslim ze akurat vtedy ked tu chodil jeden uchyl som premyslala o zmazani vsetkych fotiek vo fotoalbume,aj som ich na cas vymazala.Ale niekedy ozaj treba zvazit co tu clovek napise

alexandra
2. sep 2008

Ano, stalo. Preto som minimalizovala albumy a uz si davam pozor, co napisem.

tilly
2. sep 2008

nie, našťastie

lucinkaaa
autor
2. sep 2008

ma_se ako to zneuzila?

alexandra co sa ti stalo?

erikasadek
2. sep 2008

co sa vam stalo kocky? povedzte nam.

monca301
2. sep 2008

ahojte
My s babamy si uz piseme bud cez IP alebo cez skype,prretoze nas citali mamicky,ktore sem neprispievaju a potom nas ohovarali. 😠 Zaroven aj ked sme sa dohodli na nejakom stretku tak tam prisli aj oni. 😠 Teraz si davame pozor co piseme a na stretka sa dohadujeme cez IP.

erikasadek
2. sep 2008

to je dost drze z ch strany , nie? 😒

ma_se
2. sep 2008

no,ale to bolo na inom fore...zabudla som dodat,len som sprosta napisala,ze chodim aj tu... 😝 ale zase na druhu stranu ja sa za svoje nazory nehanbim,len niekedy sa stane,ze sa clovek zle vyjadri zle napise,tak si ludia mozu hoci co mysliet...ale to sa moze stat vsade ako pise mirrinka... 😉
a zasadne si neviem vymyslat,stale pisem len svoj nazor a pravdu...takze nemam s ludi strach,len ludia su velmi zly dnesnej dobe zapru aj nos medzi ocami... 😝 urobia nejake zlo a ked sa na to pride tak zapru aj nos medzi ocami...uz sme sa na tom bavili na teme.Otravni susedia... 🙂

verulka
2. sep 2008

mna to tiez zaujima, vsimla som si uz viac x, ze niektore prispievatelky si zamzali a,bumy, aj udaje o detoch, ci uplne "zmizli"...mne sa nastastie nic nestalo, len ma sem-tam oslovi nejaka mamnika 😉

lucxy
2. sep 2008

no to stymi albumami myslim vymazanymi som si vsimla aj ja 🙂 a aky uchyl tu chodil?

lante
2. sep 2008

Je to tak, že si fóta príspevky môže prečítať kade-kto, takže si dávam pozor čo píšem. A osobnejšie veci vybavujem cez IP alebo iné komunikačné prestriedky. A hej stalo sa to aj mne. Viac k tomu nenapíšem.....keby náhodou.

bubba
2. sep 2008

mne sa nikdy nic nejake vazne nestalo,urcite ma sem tam baby poohovaraju sak aj ja ohovaram ked daka napise dajaku talafatku tak sa dobre bavime cez IP.jedine co mi vadi,ze mame nejaku debatu a zrazu nejaka chudera napise...citam vas uz dlhsiu dobu...blablabla....nesuhlasim s tym a tym....a viac sa neukaze 😝 ked chce diskusiu nikto ju nevyhana,ale naco interuptovat nieco o com sa vobec nechce bavit,tak to nechapem 😝
PS:albumy som nikdy nemala a dlllllllllllho som nemala ani foto v pase a teraz aha ake maaaaam 😀 tiez take nijake 😀

tilly
2. sep 2008

keď nad tým tak uvažujem, tak na koňovi ma nikto nejako neotravoval, ale na streche hej...

maja22
2. sep 2008

Neviem o tom, že by niekto moje slová zneužil, ale stalo sa mi, že sa niekto smial z môjho názoru v inej téme... No ja si stojím za tým, čo napíšem, to už musí byť niečo významné, aby som zmenila svoj názor... Ani v albumoch problém nevidím, pokiaľ človek nezverejní nejaké "nahotiny" - seba, či detí, zdá sa mi fajn vedieť, s kým si píšem... Prispela som už párkrát aj do novín či časopisov - na kontroverzné témy s konzervatívnym názorom a hoci som vedela, že si to "zlíznem", podpísala som sa... Anonymov uznávam v jedinom prípade - ak majú osobný problém - napr. choroba, v intímnom živote a tak - vtedy je diskrétnosť namieste...
Ešte k tým fotkám - rada si pozerám albumy ľudí, ktorí ma zaujmú v diskusii s ich názorom, ale aj iné - napr. rada si pozerám nevesty, kytice, svadobné prestieranie... obdivujem torty, ktoré maminy upečú a krásne vyzdobia pre svoje ratolesti (aj preto, že ja som na zdobenie totálny antitalent 🙂 ) a raz ma zaujalo jedno tričko, tak som poprosila dotyčnú babu, aby mi poslala adresu, kde sa dá také niečo zohnať... Odpísala mi, takže ju to asi veľmi neobťažovalo... 🙂

maja22
2. sep 2008

Ešte doplním - stalo sa mi, že niekto nepochopil, čo som chcela povedať... Ale to je zasa o inom... Kto chce, dá si vysvetliť...

expertka8
2. sep 2008

...za svoje zivotne postoje sa rozhodne nehanbim 😉
...nie som pokrytec a preto nemam najmensi problem zverejnit svoje radikalne stanovisko napr. v teme "potrat" 😔
...v oblasti zverejnenia osobnyx udajov do ktoryx spada napr. pocet deti...vek....foto....to je sukromie...ktore si mienim xranit do posledneho pismenka 😉 😀

zuzkafuny
2. sep 2008

Ešte sa mi to nestalo...

lyongirl
3. sep 2008

je smutné, že sa takéto veci stávajú, ale stávajú....
Mne osobne sa stalo, že som sem napísala niečo o kamoške/nie v zlom/, o jej názore a že s ním nesúhlasím a urazila sa, ale vysvetlili sme si to a myslím, že si po tom lepšie rozumieme.
Nehambím sa za svoj názor, ani za svoje foto, ale nezapájam sa do diskusií, v ktorých vznikajú na základe osobných rozdielnych názorov hádky, nemám to rada a nebaví ma z niekým sa pol dńa naťahovať za rozdielne názory. A foto tu radšej nemám, nikdy nevieš, kto ťa tu nájde....
A teda, dávam si už aj pozor, čo napíšem, nechcem sa dostať do situácie a niečo vysvetlovať, ako som už musela.

waitinka7
3. sep 2008

lyongirl: mne sa stalo nieco podobné...odvtedy si dávam pozor, co kde napísem. Pre istotu.

lyongirl
3. sep 2008

treba rozmýšlať s chladnou hlavou a písať iba to, čo nemôže nikto zneužiť, alebo si zle vysvetliť....

bibula
3. sep 2008

treba si zachovat aspon trochu sukromia a netreba si davat servitku pred pusu-aspon ja to nerobima nesledujem a nekomentujem ,ak ma a ci ma niekto iny nazor ako ja-je mi to jedno.
konik je tu na pokecanie,poradenie,uvolnenie,ukludnenie a podobne.podla toho sa riadim...ci sa to niekomu paci,alebo nie 😀 😉 😝

tripplebi
3. sep 2008

ešte sa nestalo, že moje pásmenká niekto zneužil, pretože nemajú čo zneužiť. čo píšem, to si aj myslím a nemám čo skrývať. pre mňa je to rovnaký rozhovor akoby som s vami sedela na kávičke v nejakej reštaurácii. rozdiel je len v tom, že takto sa môžem pohodlne rozvaliť pred kompom. 🙂

julia225
4. sep 2008

par krat sa mi stalo, ze som sa nezhodla s babami, ktore som ja vobec nepoznala a ony si potom v tom istom fore zacali o mne pisat...ved to je ta, nevies...sa jej hovori, ked...
som ostala paf, lebo ja komunikujem len s "mojimi" babami a sem tam nakuknem do inej temy a prispiem....ale nikdy sa nezaujimam o nikohokonkretne a vobec nezhrnam info o nej, pokial nieje jedna z mala s ktorymi udrzujem kontakt...tak to mi vadilo a od vtedy sem dako nechodim...
no a album som si zmazala aj ja...mam velmi krasnu dcerku a nebola bysom nadcena keby sa hocikto "kochal na jej krase...

sassi
4. sep 2008

aj mne sa to stalo, až som si kvoli tomu zmenila nick 😠 , albumy som zmazala... podrobnosti o mojich detoch sem písať už nemienim ....
je to otrasné, navyše ked adminky asi čítajú ako sa im to hodí a blokli mna a nie tu temu 😕 asi som bola pre "niekoho" nepohodlná ... čož je samozrejme nefér! Ešte že som stihla pomazať ten profil a album....

proste som dostávala blbe naražky na moju osobu, aj ohladne mojej profesie (to sa fakt nehodí...), nazývali ma "diabol" a podobne.... to ani nepíšem, čo som si prečítala na IP... pritom so do predmetnej temy už vtedy nepísala vyše týždna, len tak som si klikla, a čo som si prečítala, to mi teda vyrazilo dych 😖

niektoré temy su dosť ortodoxné - iny nazor nepripustia.... tak už do takých sa miešať nebudem...

melory
4. sep 2008

sassi ahoj ....to je neprijemne, poznam to z vlastnej skusenosti...ja som to zazila v teme "co pre mna znamena vira".... tak to je len sila. ale zatial som melory po druhy rok 🙂

sassi
4. sep 2008

ja tu radšej nazov tej temy nenapíšem, aby si ma zasa nenašli... neviem či nie som v tomto prípade paranoická 😀

melory
4. sep 2008

ja uz som tiez...inak problemov je tu dost, uz poznam dost, ale fakt dost bab, co si pomenili nicky nie len kvoli vonkajsiemu svetu, ale prave kvoli konikovskemu.

sassi
4. sep 2008

ja píšem aj inde, a tam su kočky akosi priatelskejšie... vlastne ani nepovažujem MK za moje "domovské" forum ... ale su tu niektoré take temy, čo inde nie su (alebo sa tak nerozbehli), tak píšem už len to tých