Stažnosti na neseriózne firmy. Zaberajú?

jarka007
1. jan 2009

Poznate stranku
http://staznosti.sme.sk/company_top_statistic.p...
kde sa da stazovat na neseriozne firmy ? Pride mi to ako dobre citanie comu sa mam vyhnut. Ja som vedela, ze sa da na SOI, ale zdalo sa mi to komplikovane. Takto je to omnoho lahsie. Mate s tym uz skusenosti ? Zabera to ? To sa mozem stazovat aj na spravanie predavaciek v obchode ?

Sorry, ak tema existuje, nikde som to nenasla. A dufam, ze sa to nebude povazovane za reklamu.

sassi
1. jan 2009

celkom fajn
niektore veci su tam pravdive, ale niektore su take vylevy ... o ničom
aj ja mavam zlosť na niektore firmy a predajne v okolí
ale písať to tam ... no zatial nejdem
až ked sa nabuduce dobre vytočím
😉

bibula
1. jan 2009

poznam,uz som ich sluzby aj vyuzila. niekedy aj spatne info od danbej firmy pride s ospravedlnenim,vysvetlenim a podobne🙂

egyptanka
1. jan 2009

ja som skor toho nazoru, ze reklamaciu resp. staznost je potrebne uplatnit priamo v tej firme a nie cez nejaky portal. Firma v tom pripade nie je povinna reklamaciu/staznost riesit, lebo to nema uvedene ci uz v zakone alebo v reklamacnom poriadku.
Portal by som brala len ako upozornenie na nejaku neserioznost, ale ked som tam pozerala tak niekotre prispevky su dost scestne a byt firmou na druhej strane tak by som zvazovala aj sudne kroky.

rammgspol
4. júl 2012

POZOR na firmu ALEX KIDO PAVOL z Považskej Bystrice objedná si prácu u živnostníkov a nezaplatí.

pyton
1. aug 2012

POZOR na firmu ZM PLAST BANOVCE NAD BEBR: majitel Matej Trebichavský votrel sa mi do tendra na plast okna dal za ujimavu ponuku a po podpisani zmluvy a zaslaní zalohy stratil zaujem a už iba zavadzal po odstupeni od zmluvy oklamal že zalohu poslal no možem čakat že . Podal som nanho trest. oznamenie s čoho ma samozrejme dobry den takže aj takto sa podnika stojim si za všetkym čo je tu uvedene.

perimaster
15. aug 2012

@pyton skade si, mna tiez ten hajzel oklamal, mas nejaky doklad o tom, ze ti ma vratit peniaze???

pyton
16. aug 2012

@perimaster Som z Vrboveho pri Piestanoch doklad zatial nemam na peniaze čakam už druhý krat tvrdí že ich poslal ,ale možem povedat s takym bezočivím ojebavačom som sa ešte nestretol to je na dlhšie dam vediet ,ako to dopadlo.

pyton
16. aug 2012

@perimaster Doklad na to,že mi ma vratit peniaze samozrejme mam aj ja aj policia.

skraitok
17. sep 2012

@pyton Dobry den
chcem sa spytat na toho pana Trebichavskeho. Poslal mi velmi zaujimavu ponuku, tiez som niekde nasiel par pozitivnych hodnoteni na firmu zm-plast. Az teraz som narazil na vas prispevok. Je to skutocne tak, alebo ste len konkurencia?

mirka39
16. nov 2012

@pyton Zdravím,vidím,že sme rozšírili rady tých, ktorých sadli p.Trebichavskému na lep,takisto po zaslaní zálohy sa okien nemôžeme dočkať,po odstúpení od zmluvy nám sľúbil vrátiť zálohu,ale do dnešného dňa si ani neprevzal list s odstúpením od zmluvy...dnes sme boli na jeho pobočke obchodného zastúpenia kde je iba poštová schránka je plná súdnych obsielok,a neprebratých doručeniek...tak asi márne čakáme na naše peniaze!!!Ako ste dopadli vy,poprípade v akom je to štádiu,čo by ste nám poradil,ako máme postupovať a dožadovať sa vrátenia zálohy???Ďakujeme za odpoveď.Mirka

eri123
18. nov 2012

Dobry den,
nasla som vasu recenziu na p. Trebichavskeho, vidím že máte zle skusenosti.
máme zaujem o ponuku okien od pana Trebichavského, ale po vašom vyjadrení na jeho osobu sme na vázkach.
Mohla by ste mi poskytnut viac inof?
vaša rada by nam moc pomohla.
ďakujem
erika

marek4
19. nov 2012

Tiež Vás chcem upozorniť na Firmu Komp-sk z Divína, dala som si u nich vyrobť vchodové dvere, ktoré neboli vôbec lacné, a po štyroch rokoch sa totálne rozsušili, zovšadiaľ nám fučí, a keď som si zavolala majiteľa, aby sa prišiel pozrieť ako vyzerá jeho robota po štyroch rokoch, tak sa ma spýtal. že čo mi on s tým má urobiť, a že kto mi dá záruku viac ako dva roky. Takže toto je ich kvalita za rozumnú cenu, ktorá Vám vydrží možno toľko, že prežije záruku. A o oknách ani nehovorím.

mirka39
2. dec 2012

@pyton
@perimaster prosím poraďte,čo máme podniknúť....p.Trebichavský si z nás robí dobrý deň,vodí nás za nos,nasľuboval okná,ale po prebratí zálohy stratil záujem,odstúpili sme od zmluvy...nepreberá poštu,nedvíha telefón,komunikuje len cez sms,manžel si na neho počkal pred panelákom,boli spolu v banke urobiť prevod,ale čo keď firemný účet je prázdny!!! a ešte sa veľmi čudoval,keď nám ani po týždni nenabehli peniaze,že ako je to možné???veď tam niečo nabehlo-zrejme na nás nezostalo,určite tam má viac takto oklamaných ľudí ako sme aj mi!!!! Oplatí sa ísť na políciu,keď aj tak nepreberie poštu???Už som aj s manželom zúfalá,Vianoce sú za rohom a peniaze v nedohľadne!!! ďakujem za akúkoľvek radu!Mirka.

perimaster
3. dec 2012

dobry den, poslal som vam sukromnu spravu.

broonika
18. feb 2013

zdravim ako ste to vyriesili stym panom trebichavskym???mne robil tiez ponuku teraz nedavno a urobil mi tu najvyhodnejsiu ponuku,,a tvrdi ze ani zalohu nechce ze vyplatenie az pri prevzati a dokonceni zakazky.tak teraz neviem ako to je??

7204087891
2. mar 2013

ZVARACI a ZAMOCNICI pozor!!!.chcem varovat pred neserioznou firmou COMER s.r.o. ktora sidli v zeliezovciach. firma nevyplaca peniaze ktore vopred dohodne.

perimaster
5. mar 2013

ludia co mate nove s Matejom Trebichavským?

ondruskapeto
11. mar 2013

Dobrý deň, ja som spokojný, nám robil P. Trebichavský okná v Trnave. Zálohu nezobral žiadnu vyplatil som mu to asi 5 dní po dokončení. Dokonca ani peniaze po odrobení nezobral v hotovosti. dal nám faktúru tuším 7 dní mala splatnosť. ja neviem niekto vraví že bere zálohy ale ja mám opačnú skúsenosť. pokial by mal niekto záujem prácu pana Trebichavského vidieť kludne ma kontaktujte som priamo z TT. Ja firmu ZM PLAST odporúčam každému.

perimaster
17. apr 2013

tak ked je taky super chalan a podnikatel preco napr mne okna neurobil a cely byt som mal na to pripraveny, odstupil som od zmluvy co prijal a poslal mi to postou a zalohu mi nevratil a teraz sa s nim sudim?

ismed
18. sep 2013

Dobrý den!!!!Pozor na firmu Depurko, Rados a Bauchinger!!!!!!!!!!!!!!!!!A ked niekto má skúsenosti.....prosím dajte mi vediet!!!!!!!!!!

anna5253369
29. sep 2013

Pozor na firmu pána číka a kuklovského. katastrofa pri reklamacii

malinka028
11. nov 2013

Dobry den, ked sa chcem stazovat ohladne strechy, farba stale schadza je v zaruke, mali by to vymenit ale stale sa len vyhovaraju, kde mozem napisat abymi poradili ?

lakristina
29. jan 2014

@ismed Ahoj, chcem sa opytat na firmu Bauchinger, Salzburg, lakaju ma na pracu. Vies nieco o nich? Nechcem naletiet. Dakujem za info

ismed
30. jan 2014

Dobrý večer!!!!Ja som pochodila s nimi....robila som ako otrok.....a nakoniec ani jeden z nemovaných firiem neplatil.....alebo lepšie povedané,moje peniaze si odložil slovenka žijúci s rumunom!!!!!!!!!!!!!!a žiadnu zmluvu nemám v ruke hoci zmluva bola podpísaná!!!!!!!teraz to rieši arbeitskammer.......

ismed
2. feb 2014

Dobrý den!!!!Chcem upozornit na hotel Schmalzerhof vo WEER pred INNSBRUK-om 16km.....že tam je vykoristovanie a ortoctvo!!!!!!!!Robíte na všetkých,ešte aj na učnice,a správajú sa k Vám ako k otrokovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nikto tam nevydrži....bud ochorie...alebo jednoducho odíde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lakristina
3. feb 2014

@lakristina Ty si u vsetkych tych firiem bola zamestnana? Myslim Depurko, Rados a Bauchinger? Tie peniaze Ti firma nevyplatila ci ta slovenka? preco nenapises presne, hmm

matyika
11. mar 2014

Chcela by som poprosiť o radu. Zateplujú nám bytový dom, prerábajú balkóny. Ja mám ten moj vydlaždičkovaný a firma mi teraz tie dlaždičky rozbíja. Dostanem tam nové, ktoré som ešte ani nevidela, údajne sme si ich vyberali my, nájomníci, ale nikto nevie aké budú. Bojím sa že odteraz musím mať dlaždice, ktoré sa mi možno vobec nepáčia a tie moje, nové a dosť drahé možu zničiť beztrestne. Naozaj nemám žiadnu možnosť ako brániť svoj majetok?

vozikzahrada
3. jún 2014

Martin Novotný ičo 87823349 Hlavná 2866/20 Aš - ARES 777290329 telefon je n e s e r i ó z n y predajca a klamár. Inzeruje svoj predaj na aukro.cz, hyprerinzerce.cz, bazos.cz Zakúpila som si unho na dobierku záhradný vozík o nosnosti 750 kg,, prišiel vozík o nosnosti asi 300 kg a na ňom chýbaju dve sučiastky , bez ktorých je tento vozík nefunkčný.
Reklamaciu- slubuje že už posiela sučiastky,na nosnosť vozíka ani nereagoval , objednáva , zatajuje sa, ale ked chce človek niečo kupiť tak pohotovo odpovedá , telefon skladá a nereaguje ...30 dní dávno prešlo ....atd. Nekupovať uňho!!!!

pyton
15. júl 2014

Ktorí ste boli podvedení firmou s.r.o ZM-plast s.r.o Bánovce nad Bebravou - majitel M Trebichavský zavolajte na t.č 0903212291

pyton
15. júl 2014