Stažnosti na neseriózne firmy. Zaberajú?

jarka007
1. jan 2009

Poznate stranku
http://staznosti.sme.sk/company_top_statistic.p...
kde sa da stazovat na neseriozne firmy ? Pride mi to ako dobre citanie comu sa mam vyhnut. Ja som vedela, ze sa da na SOI, ale zdalo sa mi to komplikovane. Takto je to omnoho lahsie. Mate s tym uz skusenosti ? Zabera to ? To sa mozem stazovat aj na spravanie predavaciek v obchode ?

Sorry, ak tema existuje, nikde som to nenasla. A dufam, ze sa to nebude povazovane za reklamu.

pyton
15. júl 2014

@perimaster Zdravím ,máte to ukončené s tým zmrdom trebich. už dávno totiž to zlikvidoval s.r.o a v prípade rozsudku o vrátenie zálohy exekútor nemá čo zobrat taký mal ten hajzel plán. Treba ho zažalovat pre podvod a nie o vrátenie zálohy,ak máte záujem tak na 0903212291

perimaster
15. júl 2014

pyton o co ide? napis mi do spravy pls

1superadvisor
8. aug 2014

Má niekto nejaké skúsenosti so spoločnosťou Remeslo - TZB s.r.o. zo Žiaru ?

alexandraw
25. sep 2014

@anna5253369 Ahoj Anna, mas na mysli pana Cika Petra z Top okna Malacky? Prave mam z ich firmou problem!

alexandraw
25. sep 2014

Prosim vas ma niekto skusenosti s firmou Top okna s.r.o Malacky, p. Cik Peter ? Firma robi instalaciu plastovych okien. Dakujem

anna5253369
26. sep 2014

@alexandraw Ahoj .Ja som nič nepísala a ani neviem o koha sa jedna,,, 🙂

kalizvar
9. nov 2014

Zvaraci a potrubari pozor!!!!!!!!! firma dezing technology poprad (riaditel Marecak) nevyplaca zamestancov a klame!!!

gretad
5. feb 2015

Dobrý deň, chcem upozorniť na neserióznu firmu ONLINEINVEST.sk, ktorá sprostredkováva predaj s.r.o. Chcela som predať svoju sro, všetko bolo pripravené na odpredaj, ale keď som si pýtala podpísať čestné prehlásenie od sprostredkovateľa, že si overil kupujuceho mojej firmy a že daná firma nerozkráda eurofondy ani neobchoduje s artiklami organizovaného zločinu daná spoločnosť www.onlineinvest.sk z Bratislavy, zrazu odskočila. Takže predávajuci firiem, by si mali dať pozor aj na sprostredkovateľov. NECHCETE predsa aby vaše meno, ktoré ostane navždy v Obch. registry, malo niečo spoločné s organizovaným zločinom a krádežou eurofondov.

gretad
5. feb 2015

Chcem upozorniť na neserióznosť firmy Online invest, www.onlineinvest.sk Pri predaji mojej sro, bolo už všetko dohodnuté. Avšak za 1000 eur, čo si berú odmenu ako sprostredkovateľ pri predaji, máte ako kupujúci právo, aby si overili kupujúceho vašej firmy. Odmietali to urobiť. A kedže mi nechceli komunikovať meno kupujúcej firmy,aby som si ju overila sama, pripravila som čestné prehlásenie a pýtala si výpis z registra trestov. Ja nechcem predať svoju firmu, niekomu kto prepiera špinavé peniaze, obchoduje s artiklami organizov. Zločinu alebo rozkradol eurofondy. /tisice spoločností na SK, preto nam EU zastavila ich vyplácanie/. Pripravila som čestné prehlásenie, avšak spoločnosť Online invest ho odmietla podpísať a tri dni pred podpisom zrazu odskočila. Toto je dôkazom, že firma sprostredkuva predaj s.r.o. nekalým spoločnostiam, ktorých konatelia nechcú dodať ani len výpis z registra trestov. Ja nechcem aby moje meno figurovali navždy / v OR je zapísané navždy vaše meno/ s nejakým podvodníkom s eurofondami. Preto si vždy pýtajte od sprostredk. Čestné prehlásenie, že vykonali kontrolu a daný subjekt nemá problémy so zákonmi v EU ani nie ze začaté trestné stíhanie voči nemu.

jankamoja7971
2. apr 2015

Pozor na firmu EUROTIM z Trenčína zamestnáva zváračov do NEMECKA ale vôbec neplatí tak si dajte pozor.

jana_modrykonik
20. apr 2015

Pozor na firmu TOP OKNÁ! Práca nekvalitná, s reklamáciou nepočítajte! Majiteľ firmy, P. Čik (ľahko identifikovateľný podľa zlého pravopisu), síce prijíma objednávky a komunikuje so zákazníkom, ale len do chvíle, než sú peniaze na účte. Pri reklamácii sa môžete rozlúčiť s odstránením nedostatkov: P. Čik požiada o zaslanie reklamácie emailom - na však neodpovie - a následne ste už na jeho "blackliste" a nedvíha ani telefón. Slovenská obchodná inšpekcia rieši niekoľko podnetov - firma s ňou nekomunikuje!!!
Noví klienti: nedajte sa oklamať tvrdením, že firma má nového konateľa - za všetkým stojí stále neseriózny P. Čik!!!

natalkanatalka
28. jún 2015

Dobrý deň.Neodporúčam firmu INNOVIA s.r.o. Trnava neplatia,zatajujú sa klamú.

onlineinvest
10. júl 2015

@gretad
Dobrý deň, pani gretad ako sme sa Vam snažil ivysvwetliť dôvodom zrušenie predaja Vašej spoločnost bolo to, že klient, ktorý mal o spoločnosť záujem si to rozmyslel.

Bohužial tomuto z našej strany nie je možné zabrániť.

Dôvodom bolo, že Vám nebol ochotný poskytnúť informácie, ktoré ste vy požadovali napr. spomínaný výpis z registra trestov z dôvodu obavy o zneužitie jeho osobných údajov. Rovnako nebol ochotný podpísať Vami pripravené prehlásenia, ktoré boli aj podľa nášho názoru neštandardné a v ktorých sa mal nový majiteľ spoločnosti zaviazať k niekoľkým záväzkom.

My sme sa Vám opakovane snažili vysvetliť v čom je problém ale vy ste nebola ochotná pristúpiť na rozumný kompromis. Samozrejme v rámci predaja spoločnosti prebieha „Due diligence„, kde si protistrany môžu štandardne preveriť protistranu.

Samozrejme všetko vieme doložiť aj emailovou komunikáciou s Vami ako aj s potencionálnym kupujúcim.

s pozdravom Online Invest s.r.o.

aninka30
29. júl 2015

Pozor na firmu JPkomplet z pezinka.Vytiahnu z vas peniaze(plnu sumu este predtym dnes vobec nieco urobia - tj.nie ste ziadno chraneni a tak sa aj potom chovaju, kedze maju zaplatene nereaguju ani na reklamaciu, napriek tomu ze uz pri instalacii sami povedali ze to treba reklamovat-povedali ze pridu opravit - neprisli do dnesneho dna sa s nimi natahujem.)Majitelka je arogantna...ak si chcete usetrit cas,nervy a vase zdravie vyhnite sa obklukou tejto neserioznej firme..napisala som to len v skratke bolo toho viac a do skupiny pezinok pridam cely pribeh..pisem momentalne z mobilu a uz ma boli prst 🙂

huanka
18. sep 2015

POZOR NA FIRMU DUNAJTRADE S.R.O.!!!! www.dunajtrade.sk
Pracovala som pre danú spoločnosť 1 mesiac, po dvoch týždňoch mi bolo jasné, že je to firma, ktorá okráda obchodných partnerov a zaobchádza so zamestnancami ako s otrokmi. Sú to maďari, ktorý majú pobočku aj v BA -Petržalka. Zamestnancov nútia klamať a majú nesplniteľné požiadavky, po ktorých nasleduje ponižujúce kritizovanie. Momentálne nechcú vyplatiť ani mzdy. Sú po krk zadlžený na sociálnom úrade. Na daňovom úrade je firma evidovaná ako nelegálny zamestnanec. Obchodný partneri sa vyhrážajú súdmi, ja osobne som mala telefonát od obchodného partnera, že podal na firmu trestné oznámenie a aj na zamestnancov. Obchodný partneri chodia do kancelárie, kde samozrejme nikdy nevedia zastihnúť žiadneho konateľa. Dôvodom je nevyplatené nájomné za prenajímanie kancelárskych priestorov.
Neustále inzerujú, najmä na pozíciu "obchodného referenta" a hľadajú nových pracovníkov do kancelárie, pretože málokto u nich ostáva dlhšie ako pár týždňov.
Takže veľký pozor na firmu DUNAJ TRADE s.r.o.

tonick33
23. sep 2015

@huanka Ahoj, cital som, ze mas skusenosti s firmou DunajTrade, s.r.o.
Minuly tyzden mi zavolali, ze chcu s mojou firmou spolupracovat, ale najprv musim zaplatit 1800€. Konatela som nevidel nikdy, telefony casto nezdvyhaju, zmluvu mi nedali, slubili ze posielaju postou, napriek tomu som to dodnes nedostal, ale fakturu som dostal hned.
Je to naozaj taka podvodnicka firma?
Dakujem za odpoved

raiback
7. dec 2015

Ak by niekto chcel vyuzit stahovacie sluzby ,zdaleka obidte firmu Stahovanie -Titan (Bratislava) na čele s p.Šimrakom- exfarmarom..reality show FARMA. Ked som si objednaval tuto stahovku nevedel som ze pride lenivy exfarmar.To by som zohnal hned inu.Zistil som to az ked prisli. Najprv meskali 5 hodin! Zacali nosit mnou rozobratu postel, komodu,exfarmár iba nadaval na výtah,na prustup do panelaku atd., neskor mi znicil podlahu pri baleni gauca a dalej sa bal s cimkolvek pohnut aby neurobil dalsiu skodu.Ked dosli chlapi pre jednu časť sedačky, nevedeli prejst cez dvere kvôly nožičkám.Na to "exfarmar"povedal, ze je nerealne ma dnes prestahovať, že to bude trvat asi 6-8hodin.( z bytu A do bytu B je 500m).Hodinu na demontaz noziciek, ze imbusové skrutky maju znicenu hlavicku, no ja som ten pocit nemal.Vzal som zo stola svoj  3-ku. imbus a  do dvoch minut boli vsetky 4 nozicky dole.Ocividne som ho nepresvedcil ze sa vsetko dá, len treba chciet, stale dookola sa vyhovaral, ze je to nerealne ma prestahovat.Ze na 1,5 .izbovy byt mam vela veci. POSTEL, ROHOVY GAUČ,KOMODA, SKRINKA ,AKVARIUM, STOLIK,CHLADNICKA a PRACKA.
Doslova mi dal ultimátum,ze to, čo zniesli mi vynesu hore, alebo to co zniesli odvezu,  ale ze aj to bude trvat min 2 az 3hodiny.  A ze pride zajtra no nevie kedy.(Ak pride) Stale som naliehal ze to nemoze tolko trvat, ze potrebujem byt vystahovany este v ten vecer.Mal som zmiesane pocity, tak som mu vravel ze suhlasim s tym aby to co zniesli nalozili a odviezli na novu adresu.S tym asi nepocital, lebo zacal rozpravat z cesty a dookola ze to bude trvat dlho..... Amaterska firma, neludsky pristup ,ziadne profesionalne vystupovanie, iba nariekanie, Nemali ani pomocky na  nastahovanie- popruhy atd,
Nakoniec sa zachovali tak, ze nasadli do auta a ostala po nich len bublinkova folia, rucny odvijac na lepiacu pasku, a zapratany hlavny vchod.Prvych 5 min som bol v šoku.Celá chodba pred vytahom zaprataná...nevedel som co robit.Po predýchaní som zavolal na prve cislo stahovacej sluzby, ktore som našiel na nete, vysvetlil som v akej kaši som.Po chvilke mi pán zavolal, že ho to mrzí, no uz nema chlapov k dispozicii, ale dal moje cislo znamemu,ktory tiez stahuje.Este pocas hovoru mi niekto volal. Po spätnom zavolani a dohodnuti som bol za necele dve hodiny komplet prestahovaný. Cele stahovanie netrvalo dlhsie ako 90 min.Ale to uz je ina story.
Veselsia.
Keby som mal od zaciatku tychto super chlapcov bolo by stahovanoe prebehlo bez zbytocneho stresu,emocii,nebola by poskodena podlaha, a snáď by to prezili vsetky moje rybycky.

unknow9587
31. máj 2016

Pozor na firmu IMPRA s.r.o. a po novom PROMI s.r.o. p. Ďuriš z Dolných Lovčíc . Neseriózne jednanie. Odflaknutie stavby, Zatajovanie sa, Výhovorky, Arogancia.
Pavol Ďuriš - PROMI, SNP 676/62, 91927 Dolné Lovčice. Staval mi dom .

el1234
25. máj 2017

chcem upozornit na neserioznu firmu a z profi work brno - lubomir gemza, nevyplaca peniaze !!!

petrusmg
13. dec 2017

@el1234
Škoda že sme to nevedeli skôr dali sme trestné oznámenie , všetci ktorí pre túto firmu pracovali by tak mali urobiť a tiež žalobu na súd a trestné oznámenie za podvod . Nám dlží tisíce.

dagmar73
2. apr 2018

@petrusmg
Zdravým, chcem sa len opýtať ako ste na tom s trestným oznámením na Gemzu

rybkana
25. máj 2018

Zdravím, pozor na živnostníka Mário JÁNSKÝ odvedie nekvalitnú prácu, pýta zálohu,vyhráža sa že nedokončí, keď nedáte zálohu a keď dáte zálohu, pýta viac že tam pri tej objednávke a cene nebolo to a to zarátané!

elipri
9. aug 2018

Dobry vecer, chcela by som upozornit na neseriozne firmy pana Martina Benka (Martin Benko - Strechy BM a BM Stavebna firma), ktory ponuka stavebne prace a opravu a moztaz striech. Firma je z Hlohovca, pan tvrdi, ze je z Nitry. Nedodrziava dohodnute terminy, zatajuje sa a dodava iny material, (horsia kvalita) ako je dohodnute. Objednali sme si stresne okno Fakro za 200 eur a dodal polskej vyroby a s polovicnym rozmerom. Pracu nedokoncil a este sposobil skodu na nasom majetku, ktoru neuhradil. Prosim zdielajte, aby uz tento pan nikoho viac neoklamal, Dakujem

olivs
21. jún 2019

ja m zlu skusenost s firmou P.P.trader s.r.o - s mojimi rodicmi,seniormi podpisali velmi nevyhodnu zmluvu (mozno aj 5nasobna cena oproti realu:( ) od ktorej ked sme chceli odstupit,nechceli vratit zalohu..nakoniec po romu a pol vratili iba malu cast..urcite to tak nenecham.mate niekto podobnu skusenost? mohli by sme aj spolocnu zalobu..vdaka

anny29
24. jún 2019

@olivs dobrý deň , máme veľmi podobné skúsenosti !!!! S mamkou uzavreli zmluvu , do hodiny ju chcela zrusit ale už sa nedalo , zaplatila zalohu .

anny29
24. jún 2019

@olivs mali prísť v polke júna a stále čakáme , ale tiež sa nenechám ! Môžte napísať kľudne správu

lukako96
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
4kvasnekapusti
6. okt 2019

Zdravím, má niekto skúsenosti s firmou PP Trader s.r.o? Niekde z okolia Popradu.Zobrali zálohu, prišli pýtať ďalšie peniaze a viac sme ich nevideli,telefón neberú.

4kvasnekapusti
6. okt 2019

@olivs zdravím mám podobnú skúsenosť mali prísť robiť strechu a neozyvaju sa

rybkana
6. okt 2019

@4kvasnekapusti davali ste zálohu?