Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

lubkaeck
3. nov 2008

Labus- ale som ta peken premenovala 😀 😀 😀

Baby - idem konecne zehlit (mam tam viac ako 10 kosiel 😠 a zajtra chcem vegetit, tak to musim urobit teraz, ale pridem 😉

tribitka333
3. nov 2008

ahojte bambulky, tak pozeram, ze nova temicka 🙂 ako sa mi mate?? idem si poprecitavat co ste popisali.. ja som sa zaradila opat do pracovneho procesu, zacala som chodit cvicit a tak.. teraz mam plnu hlavu toho ze co robit dalej.. ci sa vrhnut do hladania prace, alebo este chvilku pockat.. chcela by som zaciatkom roka vyskusat druhe IVFko.. a neviem ako by sa mi to darilo v novej robotke.. a dostala som ponuku robit doma.. tak zvazujem aj to..

kikina666
autor
3. nov 2008

no co uz lepsie ... no z opice som sa vyspala, vcera sme boli na takej miniture tak som si este hlavu vyvetrala

no a co sa tyka toho odkladu tak som este nastvata ale co mam robit nepomoze mi to a dufam, ze dostanem kramy nacas a zacnem konecne a by mi to aj vyhovovalo, keby to bolo cez vianoce, aspon by som nemusela nikomu nic povedat

kikina666
autor
3. nov 2008

tribitka no konecne ... uz sme ta spominali, ci si na nas zabudla ked ti to nevyslo, kedy zacinas novy pokus ? museli sme dat novu temicku, lebo prva uz bola plna a uz sa do nej nedalo nic zapisat

lubkaeck
3. nov 2008

Zuzali mi pisala smsku - ma 12 vajok a vecer sa ozve 😉

tribitka333
3. nov 2008

nemohla som sem dojst, v praci som mala sefa a navyse ja som mala "haloweensku party" vo stvrtok - asi taku ako ty 😉 tak som sa do nedele z toho spamatavala.. v piatok som v praci myslela ze umrem..

lubkaeck
3. nov 2008

Kiki - neboj bude ten "zazrak" a stane sa na Vianoce 😉 Drzim palec 😀

kikina666
autor
3. nov 2008

supeeeeeeeeeeeeeeerrr

tribitka a mas nejake mrazaciky ?

luly3
3. nov 2008

keila ty nám ale dávaš zabrat nás natahuješ čoooooo 😀 😀 😀 😀
no neva mi ti samozrejme budeme držat palce vždy boli sme stebou dnes
a budeme aj zajtra a aj pri kazdej kontrole dietatka a aj pri porode 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luly3
3. nov 2008

zuzali 12 to je super 😀 😀 😀 😀 teraz len nech sa krásne vyvýjajúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 😀 😀 😀
a ja už chcem 😀

kikina666
autor
3. nov 2008

luly to sa mi paci takato rec ....

tribitka333
3. nov 2008

kiki, nie nemam. ja som mala len tych dvoch bojovnikov.. bohuzial nedobojovali do uspesneho konca..

luly3
3. nov 2008

kikna aj s tebou tak budeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀

labus
3. nov 2008

Lubka 😀 😀 😀 😀

tribitka333
3. nov 2008

inak, chcela by som este do konca roka ist do Heliku spisat ziadost.. a potom uvidime kedy bude vhodny cas zacat.. vsetko bude zavisiet od roboty.. rozhodla som sa, ze ked pojdem teraz na IVF - zostanem doma aby som mala co najvacsi klud.. viem, ze to asi moc neovplyvni, ale pre kludnejsi spanok..

tribitka333
3. nov 2008

bambulky, idem domkov z prace, ale zajtra rano sa prihlasim opat ku vam.. prajem pekny dnik cmuk

kikina666
autor
3. nov 2008

to ti schvalujem

tribitka pekny den

luly3
3. nov 2008

baby ja tiež uz konečne začínááááááááááám zajtra len neviem či mam
pichnút rano alebo večer, hm dilema poratte 😀 😀 😀 😀 😀 , sa tešííííííííííííííííííííím

luly3
3. nov 2008

😕 😕 😕 😕 😕 kde ste zasa 😕 😕 😕 😕 😕

kikina666
autor
3. nov 2008

luly pichaj vecer lebo rano budes chodit na krv, poobede volat kolko si mas pichnut a vecer pichnes

kikina666
autor
3. nov 2008

luly netes sa tak strasne, ja som sa nevedela dockat stimulky a zase mi to odlozili ☹

luly3
3. nov 2008

kiki neva aj tak sa tešíííííííííííím 😀 😀 😀
minulé IVF som pichala večer a nebolo uspešne ale asi budem aj toto je to
najlepšie večer aj mne to vyhovuje inak pichám sama tak by mi bolo jedno 😀 😀
kiki a kde si bola tak dlho????????????????????

kikina666
autor
3. nov 2008

no si necitala, ze ked mi v piatok oznamil krajko ze sa mi to posuva, tak som sa v piatok vecer dorazila na kompletku a liecila som sa z alkoholoveho soku cely vikend ...

a ozaj ked idete do vratnej ????? lebo my ideme medzi sviatkami a tam mi to nebude mat kto pichat, lebo sestricka co mi to picha byva v ziline .... nepodujmes sa na nieco take ? a kde budete byvat, okamzite zisti

luly3
3. nov 2008

kika mi ideme 25.12 na týžden a viem iba že budeme byvat na nejakej chate na samotke, ale neviem
kde lebo mangel je v hamburgu tak to teraz nezistím..., ale pohoda budem tvoja hlavna pichačka 😀

kikina666
autor
3. nov 2008

no my tiez ideme 25.12. na 2 tyzdne .... a budete chodit lyzovat ?

luly3
3. nov 2008

hej hej koli tomu tam ideme 😀 😀 😀 , len dúfam že ja nebudem moct
lebo sa chystam byt tehu 😀 😀 😀 tak neviem, ale mi tam ideme 8 ludia
a všetci budu lyzovat len ja nie hahahaha ja budem dávat pozor na psa lebo aj neho tam beriem...
tak potom sa vidíme

kikina666
autor
3. nov 2008

a akeho mas psa ... tak zisti kde budete byvat ... ale o ziadnej samote tam neviem ze by tam bola vo vratnej ,... mozno tak v stefanovej, .. ale to je jedno sa tam niekde stretneme aspon na kavu ...

kikina666
autor
3. nov 2008

sme si mali sukromne stretko dohodnut asi cez IP, uz vidim zuzali endzi a kejlu ako nas zozeru za ziva, ze tu partizancime spolu 😀

luly3
3. nov 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja mam mini malteza že Deny zly je jak čert 😀 😀
kiki oni pochopia alebo dojdú všetci zanama 😀 a dame všetci spicha na svahu
s lyžama 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
3. nov 2008

luly tak malteza .. to bude tym menom deny .... kamaratka ma sina Denisa .... a ja ho volam Deni a to je cert na pohladanie, je prvacik a minuly tyzden si vyzmizikoval poznamku zo ziackej knizky 😀