Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
24. nov 2008

baby no kde ste ????

zuzali
24. nov 2008

Ahojte, už som tu, na deň som si dal oddyvh s MM, a tak v prvom rade posielam vírusy:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
a teraz idem prečítať čo som zameškala 🙂

kikina666
autor
24. nov 2008

zuzali mne neposielaj tehuvirusy ja potrebujem kramove ....

zuzali
24. nov 2008

kiki ... nech si vyberia každý čo chce 😀

vy ste toho zasa popísali, asi sa tým neprekúšem 😀 😀 😀

a labus, preco uz nemáš fotku??? ☹

zuzali
24. nov 2008

dnes po 14.00 bude výsledok, druhého testu, tak dám vedieť 🙂

labus
24. nov 2008

kiki kramove posielamja a tehu si zopar šlohni a odlož aj tie sa o chvýlu zidu
ahoj Zuzali ešte mám tak 20min. čas tak tu posedávam ako sa maju babulky?že pusu posiela labuska a veliku

zuzali
24. nov 2008

ďakujeme za pusu a máme sa fajn, o tri týždne ideme pozeraž srdiečko 😵

a ty kde máš tú foto???

kikina666
autor
24. nov 2008

zuzali to bude super .... drzim palceky aby bolo vsetko ok, mne sa trosku spusta ale hnede ☹ aby to zase nebolo na 2 etapy ako minuly mesiac ☹

zuzali
24. nov 2008

kiki ... tak hádam toľko smoly už nemôžeš mať 😉

kikina666
autor
24. nov 2008

zuzali ani si nevies predstavit vsetko co moze sa mi nalepi na nos ... na posrateho aj hajzel spadne , vcera som sa zase vyrevala ... kolegov syn certvo narodeny, bola u mna kamoska s detmi v sobotu a v nedelu som bola s deniskom a ked som odchadzala a hodil sa mi okolo krku a tulil sa nechcel sa pustit a dal mi krasnu pusu, viac mi nebolo treba, strasne ho lubim lebo je taky mily a tuli sa ku mne, na jednej strane sa citim strasne stastna ked sa ku mne tuli ale na druhej strane mi to potom velmi ublizuje lebo placem ... ale skratka tie slzy za tie objatia a pusinky od deniska stoja

zuzali
24. nov 2008

Kiki ... každý si musíme vytrpieť svoje a nakoniec všetko dobre dopadne, viem, že sa ti to zdá, že je to ešte ďaleko, ale ver, že to čakanie nakoniec bude stáť za to 😉

kikina666
autor
24. nov 2008

zuzali len aby .... ved ja uz mam taku smolu ako nikto ... moje otehotnenie prebiehalo takto ...
1. otehotnela som v roku 2005 v auguste .. potratila som

2.najskor mi jeden dr. co bol v heliku neposlal ziadost na poistovnu a oklamal ma a poslal ma na laparoskopiu, tak som isla na laparku ... tu mi kvoli miestu na gynde odkladali 4 mesiace a ked som sa tam konecne dostala .. tak nemali miesto na gynde a ulozili ma medzi cerstve mamicky na novoredenecke, kde nosili babetka na kojenie, kupanie ... ja po potrate som bola aj tak na dne a tak som tam 3 dni prerevala a psychicky zosypana som isla domov a ked som odchadzala tak sa ma dr. spytala ze ci si neberiem babetko domov ... ked som jej povedala, ze ziadne nemam tak nechapala a s revom som isla domov ... to co nasledovalo si vies predstavit

3. ked som mala ist na 1.IUI tiez mi ho posuvali asi 3 mesiace, 2. takisto asi 1 mesiac

4. 1.IVF som mala ist v novembri v roku 2007 a odlozili mi ho na januar 2008

5. po ET som neotehotnela a na KET som isla az o mesiac neskor

6. otehotnela som a znova potratila

7. skoro 2 tyzdne som cakala na vycistenie a mala som 3 fotky zo sona

8. a vidis co sa deje od septembra ... ako sa to natahuje

a to mam byt kludna , ved to uz nejde uz som zosypana ..

kikina666
autor
24. nov 2008

to uz je na psychiatriu, pochybujem ze to ma este niekto z vas take komplikovane ... ved za 3 roky som sa dopracovala iba k 1 IVF ... kedy sa ta smola zlomi a sadne niekde inde a nie na mna ☹

kikina666
autor
24. nov 2008

a to som este zabudla, ze ked som bola na tom druhom cisteni po potrate babetka, ktore som videla na sone a mala som aj jeho 3 fotky tak som bola na izbe s 2 babami, ktore si dali potrat robit,a ked sa bavili ake su stastne ze to uz je prec, tak ja som revala a revala a trapila sa ...

vie si niekto z vas predstavit tu bolest ???

zuzali
24. nov 2008

kiki ... to je fakt, máš to náročné, ale budem veriť že už sa to konečne šťastne skončí

kikina666
autor
24. nov 2008

kedy tento blazninec skonci a budem uz aj ja konecne stastna

zuzali
24. nov 2008

kiki, neboj, raz určite, i keď naozaj je na teba toho až príliš, tak sa ani nečudujem tvojim depkám, ale skús to trošku prekonať. Minulosť už nezmeníš, ale budúcnosť môžeš, tak sa sústreď na to 😉

kikina666
autor
24. nov 2008

zuzali som bola na wc, stale nic, vcera vecer sa mi zdalo ze uz asi hej a ked som dala dnu papier tak bol cerveny som sa potesila a nepustilo sa a ked som teraz skusila tak na vlozke nic a vo vnutri hnede spinenie ... jezis baby modlite sa za mna aby som dostala normalne kramy take ako maju byt, nech mozem konecne zacat

zuzali
24. nov 2008

kiki ... modlíme sa, neboj

kikina666
autor
24. nov 2008

no asi malo baby ... ak zase budem mat len hnedy vytok a prd z kramov tak sa to zase odlozi .... a to uz nezvladnem ... uz mam aj strach ze z toho vsetkeho dostanem dalsi epi zachvat a to je to posledne co potrebujem

lubkaeck
24. nov 2008

Kiki - no ahoj a Ty co stresujes? Idem si asi citat, co ste popisali 😒 V pase vidim, ze cakas mrchu, ale tu vidim, ze mas hnedy vytok, tak sa idem z toho vysomarit.
Zuzi - ahooj, pozdravujem fazuliatka 😉
Pekny den vsetkym

zuzali
24. nov 2008

Ahoj, Lubi 😉 ďakujem, odovzdám 🙂

tak sa vysomáruj 😀 😀 😀

kikina666
autor
24. nov 2008

lubka ja uz neviem co ..... uz mam toho dost vsetkeho plne zuby, posledne som tiez dostala ak si pamatas ked ste vsetky zxacinali so stimulkou a najskor bolo hnede a potom to prestalo a po 10 dnoch znova ale uz cervene ... a takto sa mi to stale oddialuje a uz mi to lezie na nervy

lubkaeck
24. nov 2008

Kiki - no u mna tiez mrcha zacina hnedym vytokom, to uz som si vzdy ista, ze pride 😠 ale ja hnedo farbim 4-5 dni a potom 3 dni teciem ako keby ma zaklali, trosku dofarbim a je po mrche. A preto som vzdy mala zase problem s pocitanim kolky DC som 😕
Jooj baby - akurat mi volala mamina, ze moja kamoska z mladosti skoncila v nemocke s podozrenim na trobozu, moj tatko ma pod pazuchou hrcu ako slepacie vajce - no mam radost. Neviem co mam robit. Oco nechce ist k doktorovi ani za svet a kamoske sa neviem dovolat 😠 idem asi upratovat, lebo ma svihne 😠 😠

lubkaeck
24. nov 2008

Kiki - neboj - budeme pekne silvestrovat doma v posteli- Tebe sa mrcha rozbehne a budes po IVF a ja po KET 😀 😀 😀

zuzali
24. nov 2008

tak vám dámy držím palce 😵

lubkaeck
24. nov 2008

Zuzi - budem to velmi potrebovat, najma v decembri tehu virusiky, aby sme mohli uz s tebou rozoberat babatkove veci 😀
Bola som cez vikend so svagrinou, ani na nej nie je velmi vidno, ze pribrala 16kg, akurat sme sa s MM zhodli, ze vyzera taka vacsia - ale aj do vysky 😀 😀 😀 predsa len ma 184cm 😀 a chuda ma stale kyselinu, a pije 2l mlieka denne, nic jej nezabera, tak je nestastna a nervozna 😖 ale brusko ma kraasne 🙂

babulka123
24. nov 2008

nech skusi na kyselinu vodu s citronom.. ja som sa tiez cudovala ale kamoska co je v 7 mesiaci vravvela ze jej to neskutocne pomaha....

kikina666
autor
24. nov 2008

lubka ani nahodou nebudem po ivf lebo mam dlhy protokol a ak to vobec zacnem ked mi ta mrcha tak blbne a ci mi to dovolia cez vianoce stimulovat ved poznas doktorov, ako sa im to hodi ... ved mala som zacat v septembri, potom v oktorbi a vy uz vsetky mate stimulku za sebou a uz aj ketujete a ja stale nic

lubkaeck
24. nov 2008

Bambulka -dakujem, odovzdam 😉

Kiki -preco by ti nedovolili stimulovat? Ved na sono nechodis kazdy den. Nech ma nestvu, lebo pojdem porobit poriadky. Uz ma rozculuju 😠 😠 😠 oni si mozu dovolit co chcu, je ich tam ako hadov a nikto sa na nich nestazuje. Ale v nemocke, kde je na 44 pacientiek jedna sestricka, max dve, a to tam maju aj uplne cerstve operantky, tak tam si hubu otvori kazdy. Uz som riadne vytocena zase 😠 😠 😠