Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

endzi30
26. nov 2008

😀 😀 😀 😀 no ja s tym mojim tupozrakym vokem, by som si fakt myslela ze som mimozemstan 😀
to som ani zdaleka netusila, ze az takto ta rozpitvaju...ja ze len krv a par otazok a dovi dopo 😀

kejla
26. nov 2008

No aj tato geneticka stala za to. Bola uplne mimo. A ked som sa pytala napr na razstep, tak povedala,ze ho sposobuje nahoda.

kejla
26. nov 2008

Tej mojej kamoske geneticka ohovorila tvar, vzala krv a ster z lica.

Nam vzali len krv.

endzi30
26. nov 2008

nijako inac...presne tak isto, ak ked ty alebo niekto iny potrebuje okuliare a nema ich...teda vidi na hovno!
lenze vy ked si date okuliare, tak vidite ostro, ja si mozem prilozit lupu, ci popolnik, ci puklicu z auta, vidim stale to iste hovno!

malo sa to riesit ked som bola mala, lenze mi na to nikto neprisiel a neviem ci si pamatas, niektore deticky nosia okuliare a jedno oko maju prekryte, ako piraaati, ....tak presne tak som mala vyzerat ja, ale nevyzerala som.... 😠

kejla
26. nov 2008

Ahaa, lebo MM mi hovori, ci nemam na tom lavom oku astigmatizmus-tak to je ono. Ja neviem, ako by som nan videla s okulaaarmi,ale coskoro to zistim, lebo zle vidim aj na monitor 😠

endzi30
26. nov 2008

preto, ked mi teraz odide to teoreticky zdrave oko, tak som v peknej ......kasi 😠

ani laser, ani dioptrie, nic sa neda robit....uz som sa pyytala kade tade 🙄

tak kaaamoske ohovorila tvaar? no ta dr.musela mat asi ine mindraky ked videla peknu babu!
a s tym razstepom to sa mi teda vobec nezda...ale ja nie som geneticka, ani ziadna icka...tak neznaaju

endzi30
26. nov 2008

presne...astigmatizmus 😉

a vidis len na jedno ocicko zle? ci obe? ale to asi nemas

endzi30
26. nov 2008

nema u vas nikto v rodine brilky do dialky? ze by si sa tym ockom len mrkla cez ne? ked sa to zlepsi, tak ziadny astigmatizmus sa nekona

kejla
26. nov 2008

Nuz Endzi, mne sa celkovo nezda to, co hovorila.

A na ocicka si davaj pozor. Ja mam nabeh na riadne popolniky-z otcovej strany, a uz sa to stava realitou 😠

endzi30
26. nov 2008

u nas maju tiez vsetci okuliare, ale prislo to vekom...len ja som vynimka...tupa a zraka od mala 😀 😀 😀

kejla
26. nov 2008

Endzi zle vidim len na to jedno. Ale tak, ze ked zakryjem prave,lavym ledva precitam, co je na monitore.A stve ma to.

Otec ma dioptrie, ale take silne, ze ked si ich dam na nos neuvidim nic.

kejla
26. nov 2008

😀 😀 ty si pripad 😀 😀

Aj u nas maju okuliare az po 50-tke.

endzi30
26. nov 2008

hej musime si davat pozor....mne oco stale nadava, ze si nicim to zdrave oko...lebo ja strasne luubim ciiitat...ci je tam, ci svetlo, ciiitam vsade ked mozem...tak ma vzdy zdzubal 😠 😀

kejla
26. nov 2008

Tak ti ozno Jezisko prinesie taku ampu na hlavu,ako maju banici, aby si mohla citat aj v tme 😀 😀 Lebo sero najviac nici oci.

endzi30
26. nov 2008

😀 😀 😀 tak ked ma take silne, tak to fakt prd uvidis....ani v robote nema nikto nejake slabsie?

pocuj, ty si fakt sestra.. 😀 😀 ja na lave tiez nevidim..ked zakryjem prave...tak piismena rozmazane 😠

kejla
26. nov 2008

Lampu na hlavu-tam malo byt 😀

endzi30
26. nov 2008

kejla, taku uz daaavno maaame doma 😀 😀 😀 😀 😀

kejla
26. nov 2008

No vidis seeegra, aj to mame rovnake 😀 😀 😀 V robote maju ludia sosovky, tie skusat nebudem 😀 😀

endzi30
26. nov 2008

MP je taky kutilko, ze my mame doma vsetky druhy svetla, aj doma na SK, bo tato je od elektriky 😀 😀

kejla
26. nov 2008

endzi, to faaakt???? 😀 😀 😀 😀 Vy ste inak vybaveni 😀 😀 😀

endzi30
26. nov 2008

😀 😀 😀 sak nejakej kolegyni pichni nenaapadko do oko prst 😀 😀

endzi30
26. nov 2008

ani vraaatnik nema briile? 😀 😀 😀

kejla
26. nov 2008

U nas je problem najst nahradnu ziarovku,ked potrebujeme. 😀 😀 To sa ma MM pyta,ci nahodou nejaku nemam. Asi v kabelke, co nosim do prace 😀 😀 😀

kejla
26. nov 2008

Vratnikov mame takych starych panov, zajtra uch okukam, lebo ani neviem 😀

kejla
26. nov 2008

Zeby som zajtra napadla nejaku kolegynu kvoli sosovke? 😀 😀

Endzi, mali by sme ist spinkat, lebo rano nevstaneme 😠

endzi30
26. nov 2008

😀 😀 ved spraavna zena ma v kabelke vsetko, aj vrrtacku s kosackou a ine kadernicke potreby 😀

no tak to chcem vidiet okuliare od uja vraaatnika, si zober okenu so sebou, urcite budu zabrindane a mastne cele 😀 😀

endzi30
27. nov 2008

ved akurat sa ta chcem opytat, ze kedy vstavas, ked si tu tak so mnou hrkuutas 😀 😀

kejla
27. nov 2008

No presne taku vybavu v mojich minikabelkach nosim 😀 😀

Bez okeny by som sa neodvazila ist za ujo vratniko 😀

endzi30
27. nov 2008

jassnnee, ideme zalahnut...tak DN, dobre sa mi pokecalo a zarehlilo 😀 😀 😀

tak zasa priiiste 😀 😵 😵 🤐

papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kejla
27. nov 2008

skoro rano, ak nezaspim...Tak idzme spinkat..Ja este aj do sprchy-papapapapapa 😀