Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
19. feb 2009

no kejla a ty si zabudla ze si tehulka, aj teba neboj sa .. to bude sranda ked budete rodit a my tu budeme bojovat s IVFkami ... dufam, ze uz nie ze uz vsetky budeme tehu, ale clovek mieni panboh meni

kejla
19. feb 2009

vy nas budete povzbudzvat s tehu bruskami 😀

kejla
19. feb 2009

inak-ja mam tak uzku panvu,ze mi ju mudr ani nemeral,ze pocka,nech sa trochu roztiahne....Tak ja mam dost obavy

kikina666
autor
19. feb 2009

no kejla len aby

baby teraz vsetkym zachvilku budeme mat plnu temicku ... aky dame nazov pokracovania ???
dajte nejake navrhy

labus
19. feb 2009

Sakriš ,ale ste toho popísali
Kejli neboj zlatík mrnusik pekne rastie a tá pliaga hematom bude fuč 😉 -ver mi a otázočka kto a kde ti bude robit NT scrining, kolko budeš platit ,bolo by super ak by to robili aj tu na blízku a to bude u vás v rodine radosti ked sa dozvedia tu krásnu správu
Zuzali presne tak ja by som to nechala na lekára aj u mna na rajone teraz jedna kočka porodila dvojičky a prirodzene ak máš dobreho lekára ktoremu veríš spolahni sa nanho ozi aj u nho budeš rodit?
no idem dočítat čo ste popísali a padám na to super vyšetrenie myslite na mna ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

labus
19. feb 2009

Kejli neboj aj ja mám uzku panvu a rodila som bez problemov prirodzene

kikina666
autor
19. feb 2009

labus a ako vysetrenie ???

kejla
19. feb 2009

ahooj Labus-NT screening mi budu robit tam,kam chodim na sono.Je to najlepsi ultrazvukar v NR,zaobera sa vylucne sonom uz 30 rokov....Neplatim nic.

kikina666
autor
19. feb 2009

TOMUTO VENUJTE SVOJU POZORNOST .... cakam navrhy a potom sa bude hlasovat

zachvilku budeme mat plnu temicku ... aky dame nazov pokracovania ???

dajte nejake navrhy a budeme hlasovat a najlepsi vyhrava ...

zuzali, kejla, labus, no sup sem s temami

labus
19. feb 2009

Kejli určite ja som čitala a počula že sa to cele hrdí to máš podrobne sono a krv hej?ak je to tak a náhodou budem tehu mohla by som sa tam objednat aj ja? inak by som šla až do Brna sakriš Nitra je bližšie lebo ja amniocentezu odmietam tak musím tento scrrining absolvovat

labus
19. feb 2009

teda najskor musím otehotniet 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
19. feb 2009

luly prepac na teba som zabudla

no baby cakam na ten nazov novej temy ... kurnik zachvilu nam ju admin zavrie ...

labus
19. feb 2009

Kiki sakriš čo ja viem už som zvyknutá nas hladat pod týmto názvom tak pridajme na konci len 2 a basta

labus
19. feb 2009

Luly zlatík kde si?zasa dojdeš ked budeme preč?

kikina666
autor
19. feb 2009

dobre tak tam prcnem 2 a bude to

labus
19. feb 2009

Kiki teraz som bola len na rehabke o chvýlu odchádzame do Trnavy tam mám to vyšetrenie o 18,00 tak na mna mysli lebo neviem či to vobec prežijem 😀 😀 ☹ ☹

kikina666
autor
19. feb 2009

labus dobre budem na teba mysliet a budem drzat vsetky palce aj na nohach .. kua ale sa mi bude na hovno zehlit

TAKZE KEBY NAM ZAVRELI TEMICKU TAK K TOMU PRIHODIM 2

labus
19. feb 2009

Kiki 😀 😀 😀 😀 😀 ja ti potom pomožem požehlit neboj 😀 😀 😀 😀 o.k. a budem nás hladat pod 2

kikina666
autor
19. feb 2009

dobre dohodnute ...

kejla
19. feb 2009

To je meranie sijoveho prejasnenia-medzi 11tt-14tt, ma byt medzi 1-2mm, nad 3 je velka pravdepodobnost Ds.A este sa hlada (a meria nosna?) kosticka-alebo ako sa to vola, ak chyba je tam preavdepodobne DS,lebo im chyba.

V LV to nikto nerobi? Ak nie, urcite mozes prist do Nr.

Kiki-aj ja navrhujem len pridat 2 🙂

kikina666
autor
19. feb 2009

ok uz je rozhodnute, ked nam to tu zavru tak prihodim 2, ale adminka emjee teraz rodi tak asi nema na konika cas

labus
19. feb 2009

Kejli vraj to robia len 5 lekáry na slovensku bolo to v novom zdravý podla toho čo píšeš je to ono a beru ti aj tu krv, sakriš tak ak budem tehu dáš mi kontakt na toho lekára,

kejla
19. feb 2009

Este to nedavaj, az ked bude 10000

kikina666
autor
19. feb 2009

labus a ty potom posunie know how dalej

labus
19. feb 2009

jasne

kejla
19. feb 2009

ok, male neviem, ci v ten den beru aj krv...Tu mi uz brali a budu este asi v 15tt

kejla
19. feb 2009

Alebo navrh*-kamosky od oktobra 2008

kikina666
autor
19. feb 2009

kejla kazdopadne drzim palce a kedy ides na tu kontrolu ???

kejla
19. feb 2009

v pondelok..A bojim-bojim

kikina666
autor
19. feb 2009

budeme drzat palce, neboj, vsetko bude OK