Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
7. nov 2008

ahojte takze baby som tu, nestiham citat mam v robote fofry ... od pondelka mame audit cely tyzden a ja ako 1 z auditorov .... tak mam blazninec, takze ak mozete informujte ma prosim vas co sa tu udialo v skratke ?

dakujem moc

ozaj odkaz pre Luly, vcera sa zahajili dalsi frontalny utok na moje vajicko 😀 😝 ako si na tom ty ... som to o tej stavke povedala kamaratke a sa rehotala ako sibnuta ... 5.12. testikujeme 😀 😀 😀

given
7. nov 2008

Ano, idem na 1.IVF. Ide o to, ze v podstate nic nenasli na ziadnych vysetreniach, okrem SPG, ze mohol byt lepsi, no ale ziadna katastrofa, ze vraj tak na dvojku. Bola som aj na laparke a tiez vsetko OK. No a predtym som bola 6x stimulovana clostilbegitom, mala som vzdy pekne foliky, ale nikdy to nevyslo. Tak si asi preto. Este hovoril, ze sa nemam zlaknut tych neziaducich ucinkoch, co sa uvadzaju pri Prednisone, lebo mne da nizku davku. A fakt, ze ziadne vedlajsie ucinky nemam.

lubkaeck
7. nov 2008

Caute - bola som v obchode 😀 mala som chut na parane buchty na zajtra, ale ked chcelio odo mna 40Sk za 4 buchty, tak som kupila hovadzinu na polievku a otocka domov, ze si urobim 😉 lenze ja som zistila, ze nemam doma kvasnice, tak je po buchtach 😅 Cize zajtra spravim na obed orechove rezance a hotovo a nejaku sosovicovu polievocku 😀

Kiki -len pekne rob audit - aj MM ich neznasa a on chodi po pobockach po celom SK, to straaasne miluje 😠 ale aspon im tam daju jest,, teplu stravu tak sa vytesuje, ale inak to neznasa 😎

Zuzi -ja stale na teba myslim 😀

Ja som dnes stretla jednu pacientku co ma dovjicky - uz budu mat 9 mesiacov, je to chlapcek a dievcatko - su krasne a zdravucke a licate a to ked sa narodili tak to boli len take chrustiky 😀 😀 😀

kejla
7. nov 2008

Ahaaa, a ten SPG mate v norme? Lebo aj my mame problem len v SPG. Ale nesla som na laparku, robil mi len priechodnost vajcovodov a vraj OK.

Z Clostilbegitu sa ti nevytvorili cysty? Lebo ja sa ho bojim ako certa.Vsetky kamosky z neho mali cysty.Ale ty asi reagujes vyborne, tak to je super 😵

A ak mas Prednison, budes zarucene tehulka. Pomohol mnohym babam, ked nevedeli, preco sa nedari.Drziiim palce 😉

lubkaeck
7. nov 2008

Kejli - aj sa som mala Clostilbegyt, ale len raz, cysty sa mi neporobili, ale som mala jeden neziaduci ucinok - poruchu pozornosti a rozbila som auto. Takze odvtedy akonahle beriem nejake hormony tak nesoferujem 😎 MM ide z toho slaktrafit, ale som sa zapovedala 😀

No a prednison som uzivala vo vysokych davkach - mala som alergicky sok - 12tbl denne som jedla a postupne sa mi to znizovalo - za tyzden som pribrala 5 kg a doteraz som sa ich nezbavila 😠

given
7. nov 2008

Clostilbegyt som znasala v pohode a tu laparku mi robili az potom, a ziadne cysty nastastie neboli. A ten Prednison mam len jednu tabl. denne, tak dufam, ze zabral. No ved sa uvidi. A stale riesim dilemu, ze ci si dam vlozit na ET jedno alebo dve (aj ked neviem, kolko ich bude), lebo mame v rodine dvojicky (aj moj otec je z dvojiciek, a aj moja svokra).

kejla
7. nov 2008

Ahoooj Lubka,

a preco si brala Predison? Predpisali ti ho v GF? Inak ten neziaduci ucinok Clostilu ta vysiel draho 😅 Ale teraz to budes mat odplatene,neboj.

parene buchty ja nemam rada kupene, tak ich vzdy robim doma.Ale mam tuvyhodu, ze mi cesto vymiesy MM,lebo sa vyhovorim,ze nevladzem. Tak to robila svokra,tak som to od nej odkukala 😀 😀 😀

tribitka333
7. nov 2008

given,aj ja som mala tuto dilemu.moja svokra je tiez z dvojiciek, ale embriologicka mi vysvetlila, ze by to bolo dedicne iba v pripade, ze by boli z jednovajecnych dvojiciek.

kejla
7. nov 2008

Jeeej, given, dvojicky 😀 Ale ak mate v rodine dvojvajecne, tak to mas vyriesene. Ak mate jednovajecne, tak to uz dilemu mas,lebo aj teraz sa jednej kocke na MK stalo, ze jej vlozili dve embryjka a jedno sa rozdelilo.Takze caka trojicky. A to nie je sranda.

kejla
7. nov 2008

S tribitkou sme ti napisali to iste 😀

given
7. nov 2008

Tribitka, ja ale neviem, ci bol moj otec z jednovajecnych, lebo jeho brat pri porode zomrel. No a babka take detaily nevedela, a asi jej to ani nepovedali, co ja viem...
Kejla, tak ty si ucenliva, take uzitocne finty si odkukala od svokry 🙂 🙂

kejla
7. nov 2008

Taketo veci sa rychlo ucim 😀 😀

endzi30
7. nov 2008

ahojte kukulky 😉

zuzulik, nech uz si domka s malinkami a nieze pri tom zadrichmes 😀 😀
a vy ostatne maminky, ako sa ciitite? lubka, dior, laaabus (dufam ze je ti lepsie moja)??

silvii, je mi to moc luuuto ze ti to takto dopadlo.........ja sa pripaajam, mozete ma vyskrtnut zo zoznamu tehu .......robila som uz dva testy, vcera,aj dnes = oba / palica, ziadny naznak ducha na // palicky a plus, dnes som dostala MS, takze som jasna........uz len nech sa to rozbehne naplno a mozem zavolat do centra nech mi pripravia KETacikov (ktorym uz ale vooobec akosi neverim).......ja akosi celemu tomu centru neverim, ale co mam robit?? ved aky iny vyysledok nez tento sa dal cakat, po vsetkych tych mojich peripetiaach tam 😅

ok, dost bolo o mne........babulky vy sa drzte a prajem vam presny opak mna....takze nam ukazte // dve tlste palice 😀 😀 😀 drzkam vam palceky stale samozrejme 😵 😵 🤐 🤐

endzi30
7. nov 2008

inac ten Prednisom by som aj ja papkala, len keby sa dal kupit v lekarni ako lentilky 😠

kejla
7. nov 2008

Ahoooj Endzi,

hmm, to ma mrzi ☹ my sme si tie // naozaj rozdelili, a tak som verila, ze ty ich tam najdes v kope. ☹ Achjo 😔

Ja verim mrazacikom.Dokonca tu na MK su kocky, kt. maju partnerov so zavaznou poruchou SPG tehotne skor po KETe.Neviem preco to tak je, ale vsimni si to a tym tvojim dvom krasnym chrustikom ver 😉

Mimochodom,mne tiez zacala mrcha a som rada. Aspon sa skor precistim.

lubkaeck
7. nov 2008

Kejli - prednison som brala pri alregii -teda po soku 😒 no a ten Clostil ma stal nove auto 😅

Endzi - to je strasne, asi sa budes ty musiet vratit k nam na SK a TP na to IVFko, alebo viacej verit 😵 (sa mi hovori, ked ja si neverim)

No a co sa tyka dvojiciek - ano delia sa jedno a dvojvajecne. Lenze jednovajecne sa mozu delit v roznych stadiach, tak pri IVFku je to kludne mozne, ze z dvojek su trojky alebo stvorky 😀 😀 😀

kejla
7. nov 2008

Given, podlamna babka nemala odkial vediet, ci boli jedno,alebo dvojvajecne dvojicky. Sono nebolo a kedze zial jedna dvojicka umrela, nemala sancu to zistit na zaklade podoby.

endzi30
7. nov 2008

kejla, no my sme teda dopadli ☹ 😠

no mrazaciky ale budu kvalitovo horsie nez cerstve.....a to sa este moze stat, ze nepreziju to rozmrazenie, tak aby som sa moc nevytesovala 😠

ja len neviem co mam robit, tuto v NL vobec nikomu neverim, mi pripadaju ako fuskari...och doprdele 😠 😠

a to ano, radsej nech sa mi tie kraamuse spustia cim skor! ty este papas ten Utros, ci ako?

lubkaeck
7. nov 2008

Endzi - je to len na predpis, ale ved sa niekto najde co by ti to predpisal, nie? Ved to sa tak robi bezne 😅

given
7. nov 2008

No do prcic, to som zvedava, ako to dopadne 😒

endzi30
7. nov 2008

ja viem lubka, a aaano nasiel by sa...ale taky macher zasa nie som, ze si budem predpisovat lieky sama 🙂 🙂

tribitka333
7. nov 2008

given,ja mam ten isty problem,moja svokra tiez urcite nebude vediet ci bola z jedno alebo dvojvajecnych, lebo jej brat tiez zomrel po narodeni. ale ja som rozhodnuta,ze na druhy krat ak to pojde si dam vlozit dve. lebo tento krat som si davala dve - boli sice nie najlepsej kvality,ale neuchytilo sa ani jedno.

endzi - neverim tomu... ja som uplne verila,ze ti to vyjde, presne pre to ze si v inej krajine a mas to tam take vselijake... ale prosim ta, nevzdavaj sa. mas mrazacikov - a ti zabojuju, uvidis !!!!

given
7. nov 2008

Endzi, drzim palce aj ja. Nevzdavaj sa!!!

endzi30
7. nov 2008

och tribitka, dakujem ti.....ja som inac strasny pesimista v tomto...a to mas pravdu, kazdy si pomysli ze si v zahranici, tak to je fasa,ale velke H...O, zdravotnictvo o nicom!

a mam sto chuti im tie moja dva hrasky zobrat a dat si ich vlozit na SK...lebo ked zasa dostanem tu mladu zabu, tak 😠 😠 😠

aaaaa mimochodom na stretko sa TESIIIIIIIIIIIIIIIIIIM 😀 😀

endzi30
7. nov 2008

given 🤐 😵 nevzdaaam, to urcite nie!!

ty sa teraz pekne suuustred na tvoje foliiicky, nech su plneee vajok 😵 😵 😎

endzi30
7. nov 2008

given priiides aj ty v pondelok (17.11.) do avionu na to stretko? 😉

kejla a ty?? opovaaaz sa napiisat ze nepriiides 😠 😠

kejla
7. nov 2008

Tribitka,ked su dvojicky chalan-baba, tak su na milion percent dvojvajecne.Takze dilemu mas vyriesenu.Jednovajecne dvojcata musia byt vylucne rovnakeho pohlavia. 😉

lubkaeck
7. nov 2008

Po akej dobe sa da ist na KET? Uz som sa pytala, ale nedostala som odpoved 😖

kejla
7. nov 2008

Endzi,ja pridem velmi rada,ak nebudem v praci. Este som tam nebola, tak neviem, ako mi rozplanuju pracu a to sa menit neda. 🙂

lubkaeck
7. nov 2008

Kejli -pravda pravduca 😀