Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

lubkaeck
7. nov 2008

Ja mam na intimke taky slabozafarbeny hlien - ak ja dostanem mrchu tak ma rozdrapi na polovicu 😠 nic mi nevychadza, mna to uz nebavi 😠 😠 😠 😠

Kiki - mas pravdu nejake tehosky by sa nam zisli, lebo ozaj nas nema kto nakazit 😒

endzi30
7. nov 2008

ved kiki sa mozno uz vajko spojilo so spermoskou, tak kiki PLUUUUUUUUUUUJ 😀 😀 😀

lubka, neondi ma....slabozafarbeny hlien vobec nic neznamena 😠 😠

kejla
7. nov 2008

ENdziii 😀 😀 😀

Kiki, veru - nepredbehli sme ta 😔

Lubkaaa- to je ukazkove uhniezdovanie, sto percent. Nemozes dostat mrchu 3 dni po ET, to je skoro. Presne to sedi-po PK sa uhniezduju zhruba o 3 dni. Ja sa potichucky zacinam tesiit 😵 😵 😵

kikina666
autor
7. nov 2008

kejla vobec ma to netesi ze ste ma nepredbehli ... ale ja si akosi verim,ked do toho tento mesiac prastim aj bez IVF 😀 😀 😀 a potom vas vsetky nakazim ... a viete co je najlepsie na tom, ze mi je to akosi jedno, bude to vyjde a ked nie tak zacinam stimulku
😀

akosi som napodiv kludna az mije to divne

endzi30
7. nov 2008

tak to je dobre kiki....mozno tym ze to mas na haku, tak sa to preto podari 😀

kikina666
autor
7. nov 2008

endzi uvidime 22.11. testikujem ak dovtedy nedostanem kramy 22.11. budem mat 31.den cyklu a MM ma 23.11. narodeniny .. boze baby to by bol pre neho najkrajsi darcek 😵

kejla
7. nov 2008

Kockyyy, ja uz tak netrpezlivo cakach Chantalle.Hadam sa nam pride pochvalit.Uz v GF hovoria vysledky, tak jej drziiiim palce. Ja zavolam asi az o 14:30, povodne som ani nechcela, ale sestricka povedala,ze mi da nejake instrukcie.

takyna
7. nov 2008

Ahojte kočky, držím vám palce
Diorka moja na teba neustále myslím a silno držím palce aj s anjelikom 😵

chantalle7
7. nov 2008

babulky caute
tak vam radostne oznamujem ze test je POZITIIIVNY - SME TEHOTNIIIIII a ako som sluuubila posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTBACILKYYYYYYYY 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jupiiiii hrozne sa tesiiiiim uz sa len modlim aby sa im darilo aj dalej

kejla
7. nov 2008

Chantalle, blahozelaaaam 😵 😵 😵 Ja som vedela,ze ty nam to tu rozbehnes 😵 😵

lubkaeck
7. nov 2008

Kejli -normalne mi zacinas vleivat nadej 😉

Endzi - neondim ta len ma skoro piclo 😨

Kiki - inak ked som chodila na inu stranku, tak to minuly rok jednej kocke tak vyslo, uplne presne. Nedarilo sa jej asi rok a potom si povedala, ze uz pojde k Dr. aj isla dal jej Duphaston, ak si dobre pamatam a ona potom rano na muzove narodky len tak testla a tam //. No a uz ma batoh doma 😀 Cize - drzim silno paste a viem, ze ti to vyjde 😀

buducamamina
7. nov 2008

chantale moja gratulujem moc moc a kradne tehu virusi konecne ej aka som rada 😀

chantalle7
7. nov 2008

budem vam drzat vsetkym palciska aby to aj Vam vyslo.....
som hrozne stastna uz som si aj porevala od stastia ..... dufam ze taky stres je pripustny 🙂

endzi30
7. nov 2008

CHantalleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no koneeeeeeeeeeeccccccneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sa to tu roztrhlo, to dusno negatiiivne skarede 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

straasne ti gratulujem moja, pekne sa opatrujte teraz hihi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kikina666
autor
7. nov 2008

kejla ja sa tiez uz nemozem dockat vysledku co nam baby poviete

taky ahoj ... je mi nesmierne luto co sa ti stalo, ak si pamatas my sme chodili spolu na stimulku a aj sme spolu otehulkovali + - 1 mesiac lebo ja az na KETe, len ja som potratila v 6 tyzdni, takze som to neniesla tak tragicky som sa s tym sice tazko vyrovnavala ale v tvojom pripade by som asi skoncila na psychiatrii ...
A ides skusit dalsi pokus ? Strasne ti to prajem aby ti to vyslo mojko ...

kejla
7. nov 2008

Ahoj taky 😉

endzi30
7. nov 2008

lubka, ved ano...to nervy pracuju teraz 😉

buducamamina
7. nov 2008

chantale a ake bolo hcg moja 🙂

kikina666
autor
7. nov 2008

chantalle huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,, tak ste to zvladli drzim strasne palceky aby ste aj dotehulkovali stastne dokonca a boli zdravi a krasni

konecne si to zlomila, kedy ides na dalsiu kontrolu ?

kejla
7. nov 2008

Chantalle, pozitivny stres je vitany 😀 😀 Potom nam sem napis rady, co robit a nerobit, aby sa nam zadarilo 😉
Ja sa taaaaaaaaaak tesiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀

Lubka, ver mi, je to tak 😵

chantalle7
7. nov 2008

dakujem vam babulky strasne moc ste zlate ja som sa tu po Kejlinom neuspechu uz neukazala co som sa tak hrozne bala a dnes ked som mala volat hladne vysledkov tak som skoro strachom zomrela ....som strasne stastna ze uz to cakanie je za mnou
tesiiiim a straaaaaasne vam drzim tie paste dufam ze moj uspech vas vsetky povzbudi do dalsieho boja je to uzasne

kikina666
autor
7. nov 2008

chantalle a ake ste mali hcg ??? a je sanca na dvojicky ?

dior
7. nov 2008

jeeeej takynka -vitaj, dakujem vam velmi pekne-budem to potrebovat 🙂

Chantall- gratulujem, tesim sa ,konecne 😵 😵 😵 😵 😵 -posli mi prosim este jednu varku 😀

lubkaeck
7. nov 2008

Chantalle -velmi ti blahozelam, pozdrav fazuliatko, pekne sa opatruj 😀 Ja sa taaaaak tesiiiiiiiiiim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
7. nov 2008

taky kde si ?

luly3
7. nov 2008

chantall gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😅 😅 😅 😅
tak konečne super spráááááááááááávička, babulky rychlo naskakujme na tehuvláčik 😀 😀 😀 😀 ,
nech chantall nieje sama!!!!!!!!!!!!!!
jááááááááááááj ale som sa potešila

chantalle7
7. nov 2008

baby ja som bola celaaa bez seba takze neviem ake je HCG a ake by malo byt aby bola sanca na dvojicky????

chantalle7
7. nov 2008

dior speciaaaaaalne pre teba:

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

chantalle7
7. nov 2008

ano luly cakam vas vsetkych na tehu vlaciku aby som mohla s vami riesit tehu starosticky 🙂

kikina666
autor
7. nov 2008

luly ... ty sa tras ako dopadne stavka ... ja som pozitivne naladena a pevne rozhodnuta ze dam MM 23.11. ten najkrajsi darcek 😀 teda aspon dufam