Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

luly3
10. nov 2008

heeeeeeeeeeeej kde zasa trčíte 😠 😠 😠 , to všetky pracujete????

luly3
10. nov 2008

tak popísala som si sama zo sebou 🙄

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lubkaeck
10. nov 2008

Luly - cau Ja som sa hrala na PC 😅 este si tu? a co mrska este neprisla? 😀 caka ma to, caka, bojim, bojim 🤐

zuzali
10. nov 2008

Lubi... neboj, všetko je O.K.

Ja som už dožehlila aj korpus na tortu mám hotový, tak rozmýšľam či nepôjdem spať 😀

kejla
10. nov 2008

Ahoooj kocky,

ako sa mate tehulky? 😵 😵 😵

Lubka-ty si uuuuuplne jasna tehula 😵 😵 😵 To je supeeer 😀
Labus - som tak rada,ze spinenie ustava 😉 Bude to dobre, neboj, babatka sa drzia 😵
Zuzali - drobcekov uz mas zahryzkanych 😵 Uz vies, kolko mas mrazacikov?

Drzim vam palceeee 😵

zuzali
10. nov 2008

Kejla...idem teraz práve volať

kejla
10. nov 2008

daj nam vediet - intenzivne im drzime palce 😵 😵 😵 Ale su to silaci, ked sa oplodnili bez pomoci, vydrzia, neboj 😀

zuzali
10. nov 2008

mááááááááám 5 snehuliakov 😵 😵 😵 😵

kejla
10. nov 2008

to je paraaaaaada 😵 😵 😵 Prezili vsetky, ako Lubkeeee 😀 😀 😀 😀

zuzali
10. nov 2008

Hej všetky...ale musím sa tešiť potichúčky, aby sa fazuľky nenaľakali a nezdrhli 😀 😀 😀

kejla
10. nov 2008

kam by zdrhli, ved v brusku im je najlepsie 😀 😀

zuzali
10. nov 2008

tiež si myslím, ale vieš, vždy sú pochybnosti 🙂

kejla
10. nov 2008

neboj, ked mas takych silakov, si jasna tehulka 😵 😵 vobec o tom nepochybujem 😉

zuzali
10. nov 2008

Kejluška...ďakujem 😉

Ty si ešte doma?

kikina666
autor
10. nov 2008

no tak som zase na skok tu, ten audit je horor, dnes som bola ako pozorovatel a zajtra cely den budem sefom auditovej skupiny ... uff, to bde fuska

a co sa tyka toho mojho normalne splodeneho krpca ... no ved uvdime, ale uz mam po ovulke takze vtedy sme sa snazili tak by to malo byt ok. uvidime kuknite moj profil ... 😀 nech mam aj ja nieco podobne v profile ako vy ostatne

kejla a ty ako ??? ako bojujes ?

zuzali to je super

buducamamina tak co aky je vysledocek ?

lubka a ty co sa strachujes ... 14.11. je coby dup

labus a ty ako moja ?

tribitka vitaj ako uz si v pohode ?

kikina666
autor
10. nov 2008

luly a pichas ci ti zastavili stimulku ked mas antibiotika

zuzali
10. nov 2008

Kiki...no ty su dnes rozbehaná 😨 Ten profil je super a uvidíš, že sa to vydarilo, teraz keď je najviac roboty okolo 😀 😀 😀

zuzali
10. nov 2008

a zajtra bude z teba veľká šéééééfka 😀

kikina666
autor
10. nov 2008

no radsej nie .... 4 chlapi a ja im budem sefovat ... no to chlapi nemaju moc radi 😀

lubi sa ti moj profil ? ved som si tam uz musela dat aj nieco normalne, ved vy tu strielate datumy a vajickami a testikmi a ja som stale cakatelka 😀

baby zase idem makat ja som len na chvilocku odbehla od roboty, idem si chystat podklady na ten zajtrajsi horor

zuzali
10. nov 2008

Tak sa drž Kiki 😉

zuzali
10. nov 2008

do kelu...zasa Utroš 😠 😠 😠

ale kvôli fazuľkám musíme vydržať 😵

labus
10. nov 2008

kočky ja už mám riadnu mrchu a ešte večšiu depku

zuzali
10. nov 2008

labuuuuuusssssssss...to mi je ľúto 😢 😢 😢 budem teraz plakať s tebou 😢 😢 😢 , tečú mi slzy ako hrachy 😢 😢 😢

zuzali
10. nov 2008

ale nedovoľ, aby te strach z prehry vyradil ze hry

lubkaeck
10. nov 2008

Labus - to je uplne zleeee, to fakt takto vazne tecies? ☹ ☹ ☹ si ma nepotesila 😖 Ja som sa upinala na Teba, ze spolu budeme rast (no mozno ta dobehnem mrchou a mame vystarane 🤐 )

Zuzi- ja som taka spava - cele doobeda ma bolia oci, vecer uz zaspavam okolo siedmej - esteze vymysleli tie mobili aj s pripomienkami, inak by som na Utros pekne zabudala. No neboj fazulky su v brusku a tie nase mrazaciky pekne odpocivaju, ked pride ich cas, no urcite nie skor ako o rok 😀 😀 😀

Kiki - neboj, chlapi zvyknu posluchat, oni len hundru, ale posluchaju 😉 zvladnes to lavou zadnou, mysli na fazulku a hned bude den krajsi 😀

lubkaeck
10. nov 2008

A vy ste sa kam vsetly podeli? 😨

zuzali
10. nov 2008

Lubi..tu som, len píšem Mgr. prácu, tak sem doskakujem 😵

lubkaeck
10. nov 2008

Neskac!!!!vies, ze to nesmies 😀 😀 😀 Len pekne, ja sa idem natiahnut na gauc a priebezne nakunem ak nezachrapem 😀

lubkaeck
10. nov 2008

Chcela som ti napisat - len pekne pis, len to pis sa mi niekde stratilo 😀 😀 😀
Aku mas temu?

zuzali
10. nov 2008

ja sedím s nôžkami hore 😀 😀