Stojí to za 150 Eur II

zicon
17. aug 2009

Uzamkli prvu temu a viacere veci ostali nevysvetlene.

Musite uznat, ze je ina dovolenka zo skupinou priatelov s ktorymi si rozumiete a samostatne len ako rodina.

Ja neviem ako vy, ale ja dovolenky s priatelmi milujem a to je holy fakt. A predsa by som mal niekde dovolenkovat sam ked nemusim.

Dalsia dovelizita vec, dufam ze niekto neprestane chodit do Presporkova kvoli mne, lebo nieco takehoto som cital medzi riadkamy, ako aj ze tvoji priatelia budu zirat ked budu citat toto - to by ich nejaky dobrak musel na to upozornit a verim ze upozorni - anonymov sa najde tona na kazdom fore.

vladkaz1
3. sep 2009

aha uz som to nasla no inak na zivo je taky pohodak .. 😀

ianitka
3. sep 2009

vsak?

bubba
3. sep 2009

mne sa nezda pohodak,mne sa zda taky aky mam nazor nanho z tejto temy

womenne
3. sep 2009

no ja som patrila ktym ktory ho odsudili a terz mi je to luto,Zicon spravil chbu že nenapisal že je jeho manžlka slepa 😔 myslim si že mal pravo sa takto spravat vlastne on jej sa musi vo všetkom podriadovat jej len aby jej vyhovel myslim tym že jej musi pomahat a tak sa nečudujem že chcel vypnut a oddychnut si tymto sa ti ospravedlnujem....dufam že sa tomu bude darit vyzera to zaujimavo

pensadorcallisto
4. sep 2009

Ty kokso, tak ja som sa nasmiala. Najprv som sa nasmiala na tom chlapikovi, ze co za nezmysly tu riesi, potom na tom videu, nakoniec davam za pravdu womenne.

megi93
7. sep 2009

no stačilo mi. Keď som prvýkrát videla tu relaciu, hned ma uputal, že čo je to za týpka (použila som iný výraz, ale nesmie sa tu vulgárne vyjadrovať) no a keď som teraz zistila, že je to on....nepopravila som si názor, možno ešte zhoršila. Najprv som si myslela, že si robil srandu tu na koňovi, ale po vzhliadnutí toho videa som pochopila, že asi nie. A nesúhlasím s womenne, že sa musí manželke podriadovať a je chudák, ktorý si tu dovolenku zaslúžil. Keď si ju bral, vedel do čoho ide a popravde niektorí ludia vedia svojim partnerom a rodine spôsobiť viac problémov a starostí ako možno Ziconovi jeho nevidiaca manželka. Mne sa zdala dosť samostatná a v pohode, takže to, že by bol chudáčik, ktorý trpí s nevidiacou manželkou mi pride ako blbosť. Práve naopak, ešte viac mi príde ako neskutočný sebec. A ešte aj nezodpovedný, s malým dieťaťom chcel oželieť 150€ kvôli hlúpej hrdosti, či ako to nazval.... nemám slov

zicon
autor
7. sep 2009

A co som tam takeho zleho v tej televizii povedal??

zicon
autor
7. sep 2009

Zavidis ze si tam nebola??

titkovamiriam
7. sep 2009

a mne si sa v telke pacil 😀 😀 😀 len neviem ako to cele dopadlo si aj vyhral?

titkovamiriam
7. sep 2009

a to mrazene tiramisu nemalo chybu 😀 😀 😀

zicon
autor
7. sep 2009

Bohuzial nie vyhral René, neviem comegi93 preslo nosom ze ma tak tvrdo napadla.

megi93
8. sep 2009

Nemusel si nič povedať. Proste gestá, mimika a podobné veci. A nenapadla som ťa tvrdo, iba som povedala svoj názor.

diddi
8. sep 2009

Zikon,teba uz ako nasli?

zicon
autor
8. sep 2009

a co ti vadi na mojej mimike, a cim boli moje gesta zle

megi93
8. sep 2009

celkovým pohladom, celkovým dojmom

zicon
autor
9. sep 2009

A cim bol moj dojem zly, ze som isel s malym nakupovat. Ze som varil, dal zene pusu??

megi93
9. sep 2009

nehovorim o tvojom správaní, ale o mojom dojme z teba. A prečo ťa to tak zožiera? Som človek, ktorého ani nepoznáš. Proste má z teba zlý dojem. Vyzerá to, akoby si všetko čo robíš robil nasilu. Nie úprimne. Teda okrem iného.

zicon
autor
9. sep 2009

A teba by nezozieralo keby o tebe tvrdil niekto take veci??

pensadorcallisto
9. sep 2009

Zicon, ja by som sa nezameriavala na to, co tu pise megi93. Ked ma z teba taky dojem, tak nech ho ma. S tym uz ty nic nenarobis a pravdu povediac, moze ti to byt jedno. Ako pise, ani ju nepoznas.
Ja poznam tiez par ludi, ktori mi vobec nerezu a aj keby neviem co robili, vzdy ich budem vidiet v tom zlom svetle.

Ja ta nelutujem, ale myslim si, ze zit s clovekom, ktoremu podriadujes svoj zivot je dost tazke. Aj ked toho cloveka lubis, jednoducho potrebujes priestor aj pre seba. Jasne, vedel si do coho dies. Ale niekedy si myslime, ze zvladneme viac ako je to v skutocnosti mozne, preto by som ta tak tvrdo neposudzovala.
Mne sa ta relacia pacila, to tiramissu nemalo chybu. 😀
Najviac som sa nasmiala, ked si vytiahol hokej... 😀 😀 😀

womenne
10. sep 2009

Uplne suhlasim s pensador...-tažky nick 😀 😉

megy a si si nevšimla on sa vobec nato nestažoval,ani slovkom tu nespomenul že je slepa a že to ma snou tažke.On sa vobec nestažoval na život snou ale len na ten vylet.Takže to čo si napisala vyššie sisi mohla odpustit.

A mne to nejde prehrat len utržky ....takže neviem ae tiramisu?

zicon
autor
10. sep 2009

No tiramisu som musel robit asi 5 hodin pred natacanim - a ono ma stuhnut za 12 hodin. Takze aby som tuhnutie urychlil strcil som do mrazaku a stuhlo az moc.

womenne
10. sep 2009

😀 😀 😀 ha to musela byt sranda

megi93
10. sep 2009

womenne, veď podľa mňa sa asi ani nemá na čo sťažovať. Keď si ju bral, vedel do čoho ide a ak sa mu nepáči, existujú aj rozvody. Takže ja si nemyslím, že má ťažký život, má život aký chce, aký si vybral s manželkou ktorú miluje a so synom. Je sťastný, ale sebecký. A nie je prečo ho ľutovať. Ľutovať treba ľudí, ktorým sa narodilo postihnuté dieťa a starajú sa oň, pretože inú možnosť nemajú. on možnosť má....ale takto je šťastný 🙂

molnarovak
10. sep 2009

megi, nie je to celkom tak. Človek nikdy nevie dopredu, aké to bude. Keď je vo fáze zaľúbenia, tak má pocit, že vďaka ich láske všetko zvládnu. Ale potom prídu bežné starosti a kvôli partnerovmu postihnutiu je to oveľa ťažšie. Nemyslím si, že Zicon je sebecký, práve naopak. Ak by sa rozviedol, to by bolo od neho sebecké a egoistické, navyše dieťa by išlo zrejme jemu. Takže manželka by prišla o manžela a zároveň aj o dieťa. On so svojou manželkou predsa chce zostať, ale občas potrebuje vypnúť a načerpať hlavne psychicky nové sily. U nás prežívame čosi podobné, takže ho viem pochopiť.

pensadorcallisto
12. sep 2009

Molnarovak, presne som chcela napisat to, co aj ty...
Ja som napriklad mimo SVK a aj zvyky su tu odlisne, proste je to uplne ine. Manzel sa ma este pred svadbou pytal, ci som si ista,ze to zvladnem a ja, ze jasne, ze hey. A ked som tu uz bola, zaciatok bol pre mna hrozne tazky a zacala som pochybovat, ci to zvladnem. Ale zvladla som to, boli to take utrzky a teraz uz som adaptovana... 😀
Clovek, ked je zalubeny, tak si mysli,ze zvladne vsetko, ze vsetko prekona, ale niekedy preceni svoje sily.
A ako baby pisali, on sa nikdy nestazoval na zivot s nou.
A aj v tomto ho chapem. Ved clovek potrebuje mat cas aj pre seba. Co je na tom zle, ze chcel ist s priatelmi?
Skor si myslim, ze my zeny sme viac sebecke ako muzi. jeho manzelka to tiez mohla pochopit a nechat ho ist. Aspon ja by som to tak urobila.

Megi93, ludi, ktorym sa narodilo postihnute dieta netreba lutovat. Oni o tu lutost ani nestoja. Ja by som skor lutovala ludi, ktori nejakym prirodnym nestastim prisli o svoje rodiny.
Lahko sa mi to hovori, ale mat postihnute dieta nepovazujem osobne za lutovaniahodnu vec. Ja sosobne by som v takomto pripade lutost nezniesla. Takych ludi treba obdivovat, nie lutovat.

Zicon, myslim si,ze ludia, ktori sa miluju, dokazu pochopit pocity toho druheho. Dohodnite sa s manzelkou na inom termine. Aj ked nevidi, tak zmena pomoze aj jej. Nie je dobre, ak je clovek sam alebo stale naviazany na toho druheho. potom sa neciti dobre ani psychicky.

womenne
13. sep 2009

ziconova manželka je už na dovolenke,teraz si myslim že je trošku sebecka lebo ona je teraz na dovolenke abez neho,a ked chcel ist on ona nie,mali nastat kompromisy....

mamutka
13. sep 2009

moje nervy, esteze moja dovolenka s mojim muzom sa tu takto neriesi. To zicon toto fakt potrebujes?

pensadorcallisto
13. sep 2009

womene, ako to vies?

pensadorcallisto
13. sep 2009

mamutka a ty si to citala cele o com to je? On neriesi len dovolenku ako dovolenku...

frisbee
13. sep 2009

pensador má pravdu 😉