Stojí to za 150 Eur II

zicon
17. aug 2009

Uzamkli prvu temu a viacere veci ostali nevysvetlene.

Musite uznat, ze je ina dovolenka zo skupinou priatelov s ktorymi si rozumiete a samostatne len ako rodina.

Ja neviem ako vy, ale ja dovolenky s priatelmi milujem a to je holy fakt. A predsa by som mal niekde dovolenkovat sam ked nemusim.

Dalsia dovelizita vec, dufam ze niekto neprestane chodit do Presporkova kvoli mne, lebo nieco takehoto som cital medzi riadkamy, ako aj ze tvoji priatelia budu zirat ked budu citat toto - to by ich nejaky dobrak musel na to upozornit a verim ze upozorni - anonymov sa najde tona na kazdom fore.

zicon
autor
17. aug 2009

Nuz Jing a Jang, Dr.Jeckyl Mr. Hide,

womenne
17. aug 2009

no vidiš zase nerozumiem 😀

amadora
17. aug 2009

womenne proste že je to schizofrenik no 😀 😀 😀

vladkaz1
17. aug 2009

Zicon a co by si vlastne chcel pocut?
ze schvalujeme tvoju tvrdohlavost mozno jesitnost , a ze zena sa po operacii mala teda ist odreagovat na dovolenku s bolestami ,aby si bol spokojny prisposobit sa , lebo tvoja muzska hrdost nevie prekusnut, ze si musel stornovat dovolenku a vraili ti 150E ja to cele troska nechapem

vladkaz1
17. aug 2009

napisala som to trocha jak debil ale nevadi ..dufam ze pochipis ,ale myslim ze ano, raduj sa ze mas zdravu zenu deti a na dovolenku pojdete inokedy ved mate pred sebou x rokov a mozes byt rad ze mas s kym stravit dovolenku a v rodinnej pohode, niekto nema take stastie 😉 take ber to poz.

mamutka
17. aug 2009

zicon, zicon, hold jedno leto nevysla dovolenka s kamosmi, tvoj syn urcite tuto ujmu nerozchodi, zena si oko povodne chcela rovno vypichnut aby to cele sposobila a vobec, este aj ten mesiac mizerne svieti, vlaky zle chodia a vsetko je proti tebe.
a ked ti ja poslem 150 eur, prestanes toto tu omielat? zalozim temu, stoji to za 150 eur??? 😀
a pravdu mas, polutuj sa sam, ked ta nikto iny nechce.....

renuskacool
17. aug 2009

😀 😀 😀........... sranda!!Blbec!!!!! 😅 😅
Neviem teraz či tu ide viac o tú dovolenku alebo o tých 150€.... 😀

mamutka
17. aug 2009

o ego, ostatne je vedlajsie, uuuuuple vedajsie, idem sa z toho vyspat

amadora
18. aug 2009

Mamutka ja z teba uschnem 😀 Keď teba stretnem v dákej téme tak je vždy sranda, máš môj obdiv 😀

elise
18. aug 2009

😀 😀 sa tu smejejm ako sa rozoberá nesmrteľnosť chrústa 😀
zicon trošku začni uvažovať čo sa vlastne stalo, ved dôležité je aby bola v poriadku tvoja manželka (tá operácia oka nie je len tak a nie každý chce po operácii sa trepať na nejakú dovolenku ktorú by si nevychutnal), spravte si pekný víkend alebo pekný večer takéto maličkosti sa niekedy vyrovnajú aj niekolkodňovej dovolenke s nejakou partiou. ked si plánuješ dovolenku neznamená to že musí byť zákonite tie dni, v rodine sa musia robiť kompromisy a tie ty nedokážeš urobiť. chceš len to čo je dobré pre teba na ostatných nemyslíš.
ja by som kašlala na tie peniaze len aby bola moja rodina v poriadku, zdravá a v pohode. dovolenky ešte budú, ale dovtedy si rodinku vychutnávaj inak, snaž sa nekomandovať že ty máš vždy pravdu a všetko bude po tvojom a uvidíš aj tvoja žena a syn budú šťaštejší. toľko môj názor a súhlasím s predchádzajúcimi príspevkami mamutka to skvele vystihla 😉

ikke
18. aug 2009

prosim, komunikujte spolu v ramci PRAVIDIEL...!!!

cize: v pripade, ze tu padne este jedna jedina nadavka alebo invektiva, tema bude zatvorena!

mamutka
18. aug 2009

amadora 😀 😉 😀 som rada ze som niekomu zdvihla naladu 🙂

bubaczik
2. sep 2009

.. inak zicon je teraz v telke 😉 na markize..

ianitka
2. sep 2009

ten v cervenej koseli?

bubaczik
2. sep 2009

heeeej 😉

ianitka
2. sep 2009

a to si vedela, alebo si ho spoznala podla fotky ?

ale ten jeho syncek je krasny...

bubaczik
2. sep 2009

no podla fotky...a podla syna

ianitka
2. sep 2009

dobra si, mna by to nenapadlo 🙂

bubaczik
2. sep 2009

tak ja hned v pondelok som mala podozrenie,len som nebola na 100% ista 😉 teraz už som 😀

ianitka
2. sep 2009

ja som to nesledovala, zapla som to len kvoli Tvojmu prispevku 🙂

for zicon / krasnu rodinku mas

sirinka
2. sep 2009

haha aj ja som to dnes sledovala a asi po piatich minutach mi to docvaklo...zicon zdravime ta a tiramisu bolo super 😉

bubba
2. sep 2009

ješííííííš to v tej relacie co tam ten mladik varil?to som si aj ja teda vsimla hovorila som si ze cely on :o! 😀 😀 😀 😀

bubba
2. sep 2009

teda dnes som to nekukala ale ked to bolo 1x 😝 😀

ianitka
2. sep 2009

uz to dlho ide? ja moc tieto relacie nesledujem

magimary
2. sep 2009

dnes bolo treba 😅 , zicon bol v hlavnej úlohe-spolu s jeho Kubkom 😉 🙂
ale, baby máte dobrý postreh! ja by som na to nikdy neprišla (keďže v tom čase Tv nesledujem), keby tozicon sám neprezradil v našej téme... 😅

flamenga
2. sep 2009

a ja bola som na to nikdy v živote neprišla 😀 len sa mi zdal nejaký známy... reku... na niekoho sa mi ten chlap podobá 😀 😀

ianitka
2. sep 2009

prezradila ho bubaczik 🙂

vladkaz1
3. sep 2009

baby a kde to bolo? nemozete hodit link? 🙂 som zvedava 😀

ianitka
3. sep 2009

v rohu je video, vysielane 2.9.