Stojí to za 150 Eur II

zicon
17. aug 2009

Uzamkli prvu temu a viacere veci ostali nevysvetlene.

Musite uznat, ze je ina dovolenka zo skupinou priatelov s ktorymi si rozumiete a samostatne len ako rodina.

Ja neviem ako vy, ale ja dovolenky s priatelmi milujem a to je holy fakt. A predsa by som mal niekde dovolenkovat sam ked nemusim.

Dalsia dovelizita vec, dufam ze niekto neprestane chodit do Presporkova kvoli mne, lebo nieco takehoto som cital medzi riadkamy, ako aj ze tvoji priatelia budu zirat ked budu citat toto - to by ich nejaky dobrak musel na to upozornit a verim ze upozorni - anonymov sa najde tona na kazdom fore.

diddi
17. aug 2009

no, este ze sa vies ohodnotit

amadora
17. aug 2009

No čo sa teba Zicon týka tak povedať na teba že si sviňa alebo vôl by bola hrozná urážka... tých chudiatok zvierat 🙄

krasuliak
17. aug 2009

zavolaj tvoju zenu nech si to vsetko precita a nech sa vyjadri aj ona! 😅 😅

zicon ja som tiez chlap a aj ja mam nikedy divne napady podla mojej zeny ale toto co tu splietas ty to by ani mna nenapadlo. 😀 😀 😀

po tej prvej teme kde ta "vysmiali" si mal odvahu (drzost) zalozit tu istu. 😀 😀

toto je na Pulitzerovo cenu 😀 😀

zicon
autor
17. aug 2009

Nuz co niekto ju musi vyhrat a ako sa da ziskat??

krasuliak
17. aug 2009

ty uz si ju ziskal 😀 😀

diddi
17. aug 2009

ty sa tu asi ukajas

krasuliak
17. aug 2009

😅

amadora
17. aug 2009

Zicon keby tvojej žene dajú jedno euro za každým keď dáka žena povie že teba by nechcela za muža ani za svet tak je už miliardárka 😀

krasuliak
17. aug 2009

zase to neprehanajte 😀

ada085
17. aug 2009

Zicon. myslim si ze dobry psycholog/psychiater by ti mozno pomohol vyriesit tuto otazku. nerozmyslal si nad tym?

zicon
autor
17. aug 2009

Rozmyslal - ake kde zohnat??

ada085
17. aug 2009

si robis srandu? je ich kopa. penazi mas asi dost, tak nevahaj. skor ti pomoze. tu sa dockas iba vysmechu.

diddi
17. aug 2009

ved si tu robi prdel.... serte na neho....zanikne v historii

zicon
autor
17. aug 2009

Myslis jedine ze by zakazal admin

cervena_ciapocka
17. aug 2009

😀 😀 😀 😀
ja vobec nechapem o co mu v tejto akoze diskusii ide
diddi ma uplnu pravdu 😉 lebo taketo "temy" nie su normalne

ada085
17. aug 2009

zial mam pocit ze to asi mysli vazne.

cervena_ciapocka
17. aug 2009

skoda to tu vobec citat a este vecsia prispievat 😝 😝
takze sa radsej poberam prec 😎

ianitka
17. aug 2009

precitala som 150€ po prve, precitala som 150€ po druhe

a zistujem, ze aj ked niekedy nerozmumiem 😉 "tomu chlapovi co mam doma" od tejto chvile vdacim Bohu za vsetky nase "konstruktivne-logicke debaty" a hlavne za to, ze situacie nemusim riesit s niekym, kto uvazuje tak ako zicon

diddi
17. aug 2009

zicon, chudera tvoja zena a syn....ak vobec existuju, lebo tebe neverim ani co dychnes

ada085
17. aug 2009

mozno je masochista. inak nechapem preco by zalozil tuto temu

zicon
autor
17. aug 2009

Nenazivaj moju zenu chuderou, ja tu riesim svoj problem a som zvedavy na nazory nie osobne urazky, zachadzas pridaleko. Velmy pridaleko.

Nuz aj nerormalne temy maju pravu na svoj zivot

diddi
17. aug 2009

ja nehovorim v nadavke, ze je chudera....ja ju lutujem....a navyse ani nechapes......a aky je vlastne tvoj problem?....pri tej kope blbosti,co si napisal, som to nepostrehla 😉

womenne
17. aug 2009

zicon tebe nevadi že si ti tu každy smeje?mne osobne bybolo trapne sa tu už len ukazovat alebo niekde inde prispievat.Ak maš taku hrdost ako pišeš daj to zamknut a prestan sa strapnovat,ani nevieš kto v tvojom okoli s to prečita a len potom sa bude krasne červenat,ešte sa to može dozvediet tvoja ženuška a neverim že by sa ti to len tak prepieklo.

amadora
17. aug 2009

Diddi prosím ťa, Zicon tu má vážny problém a my sa mu tu smejeme, fuj fuj hanba nám 😔 Do prčíc, kde sa hrabe hladomor, rakovina, vojna, to čo Zicon prežíva je medzinárodná tragédia... idem sa vyplakať do vankúša... buhuhuuuuuuuu

ada085
17. aug 2009

ale mozno prave tiez z hrdosti otvoril pokracovanie temy. ma trochu ine ponimanie hrdosti ako bezny clovek

flamenga
17. aug 2009

zicon riešiš svoj problém? Tak sorry, ale mať tvoje problémy.... 😅 🙄 🙄

zicon
autor
17. aug 2009

Nuz mam celkovo prestat prispievat na Modry konik?

amadora
17. aug 2009

Zicon ale nie, človek sa má aspoň na kom zasmiať a povedať si ako nám je super na tomto svete keď nemáme také veľké problémy ako ty 😀

womenne
17. aug 2009

zicon to je len na tebe,ja si čitavam temu Prišli knam ale tam sa tak nejaviš,obdivujem ludi ktory si adoptuju dieta,teba som brala ako normoš chlapa ale zmenila som nazor...Sorry ale važne tvoje slova nechapem 😕

maznacik007
17. aug 2009

ja poznam zicona / portosa z bbt a mne velmi nesedi.. ale kazdy sme nejaky.. nastastie mam doma iny exemplar chlapa.. 😀