Stojí to za 150 Eur II

zicon
17. aug 2009

Uzamkli prvu temu a viacere veci ostali nevysvetlene.

Musite uznat, ze je ina dovolenka zo skupinou priatelov s ktorymi si rozumiete a samostatne len ako rodina.

Ja neviem ako vy, ale ja dovolenky s priatelmi milujem a to je holy fakt. A predsa by som mal niekde dovolenkovat sam ked nemusim.

Dalsia dovelizita vec, dufam ze niekto neprestane chodit do Presporkova kvoli mne, lebo nieco takehoto som cital medzi riadkamy, ako aj ze tvoji priatelia budu zirat ked budu citat toto - to by ich nejaky dobrak musel na to upozornit a verim ze upozorni - anonymov sa najde tona na kazdom fore.

mamutka
14. sep 2009

pensador, citala...............aj som mu napisala z duse co si myslim o celej jeho traume z pokazenej dovolenky, lebo si manzelka asi zo zabazy zmyslela mat problemy s ocami..........

pensadorcallisto
14. sep 2009

Urcite si to nezmyslela a uz vobec nie zo zabavy.. Ale nakoniec to skoncilo tak, ze on tu dovolenku kvoli nej zrusil a ona je teraz na dovolenke bez neho. Takze neviem, preco su na neho vedene taketo utoky.
Okrem toho jeho manzelka pravdepodobne nie je slepa len na urcity cas, nemam info, ale skor uz nastalo. Takze to by mal cely zivot brat len ohlady na niekoho ineho? Mali by byt dodrzane urcite medze a nie ist az do vysilenia...

diddi
14. sep 2009

ja len nechapem,ze to potrebuje verejne analyzovat....a ze je tato tema stale ziva 😨 😀

mamutka
15. sep 2009

diddi, detto 😀

pensadorcallisto
15. sep 2009

Ked sa nema s kym vykecat? A na fore je to ine. Clovek potrebuje iste veci dostat zo seba von...
Je tu kopec inych, nezmyselnych tem, ako napr. Ordinacia v ruzovej zahrade alebo Michael Jackson..Sorry, ak urazam nieciu oblubenu temu, ale pre mna su to blbosti..

diddi
15. sep 2009

no...ale najvacsia blbost je zverejnovat sukromie....a taky Jackson je urcite zmysluplnejsia tema a oslovuje viac ludi ako zicon

pensadorcallisto
15. sep 2009

Na toto ma uplne iny nazor, ale asi preto, ze JAckson pre mna nic neznamenal. Proste j mrtvy a nic sa s tym uz neda robit. Na nete je kopec info o nom, jeho tvorbe, zivote atd, nechapem, naco to rozkecavat tu. Ale ak si pozriete, tak je tu x bludnych tem, Dnes som videla temu, ze hladam mamicku na dopisovanie (sorry, ak sa mylim). A take temy sa drzia.
Okrem toho, kazdy tu svojim sposobom zverejnuje svoje sukromie.
Zomrelo mi dieta, potraty, rizikove tehotenstva, manzelstvo bez sexu atd,... To vsetko je zverejnenie sukromia.
Z toho teda jasne vyplyva, ze cele toto forum je velka blbost... hahaha... 😀 😀 😀

magimary
15. sep 2009

no,pensa, na to, že je to tu celé veľká blbosť, máš už celkom "dosť" príspevkov... 🙄
hahaha... 😉

diddi
16. sep 2009

pensa,este ze sa vies aspon ty sama na sebe zasmiat

pensadorcallisto
16. sep 2009

magimary, mne to nepride cele ao velka blbost, preto tu prispievam.
Diddi tu tvrdila, ze zverejnovat sukromie je najvacsia blbost, tak preto pisem, ze z toho pohladu moze byt cele toto forum blbost. Je to vsetko o relativnosti. 😀
Pre mna to blbost nie je, nasla som tu vela dobrych rad a podpory...

Diddi, jasne, ja sa viem na sebe zasmiat, dokonca aj vcera som sa nasmiala... 😀
Ale v tomto pripade som sa smiala z tej tvojej vety vyssie... 😀

diddi
16. sep 2009

pensa,no vidis,niet stastnejsieho cloveka,ktory zabavi sam seba...vela zabavy 😀