Štokholmská diéta

bella564
24. nov 2016

Chcela by som sa opýtať, či má niekto skúsenosti so Štokholmskou diétou, chcela som si ju zaplatiť, lebo cena je po zľave nejakých 7,90 € alebo nejaká taká cena, ale dalo sa to iba s platobnou kartou, len mi nie je jasné, či je to špeciálna platobná karta, ktorá sa používa na platenie takýchto vecí na internete, alebo je to obyčajná platobná karta, ktorú používame bežne do bankomatu, chceli tam odo mňa číslo karty aj meno, ktoré je na karte, ale to sa mi nezdalo bezpečné, takéto údaje poskytovať, radšej by som vyplatila faktúru na účet, ale taká možnosť tam nebola, nemá s tým náhodou niekto skúsenosti?
Vopred ďakujem.

nyusika
24. nov 2016

och...ale aspon viem, pre aku cielovu skupinu su tieto skvosty urcene...

no nie, to musis mat specialnu kartu urcenu na uhradu dietnych stockholmskych veci.

Boze moj, ved jasne,z e ked platis kartou, tak od teba chcu cislo karty, meno drzitela karty...a predstav si...aj specialne trojcislie zo zadnej casti karty.

timea7
24. nov 2016

Ze by reklama? Na co by tu inak bolo uvedene, aka je cena po zlave?

lorela
24. nov 2016

@nyusika Platím pomerne často ale ešte nikdy nikto po mne nechcel meno držiteľa karty.

nyusika
24. nov 2016

@lorela idi mna vzdy, pretoze si nedavam ulozit udaje o karte.

ked platis kartou, co tam potom zadavas ?

lorela
24. nov 2016

@nyusika Ani ja si zásadne nedávam ukladať nič. Ani heslá. Poctivo vždy naťukávam.

Číslo karty, platnosť karty a trojčíslie zo zadnej strany.

nyusika
24. nov 2016

@lorela ja toto vsetko plus meno drzitela karty

lorela
24. nov 2016

@nyusika Tak či onak, s menom či bez, podvodníci sú aj tak vždy o krok dopredu, čo sa týka zneužitia údajov alebo rovno vybielenia účtu 😉

nyusika
24. nov 2016

@lorela presne tak 🙂
naqozaj si neviem prerdstavit, ako by uz meno mohlo byt nejaky "doverny" udaj...ked tam davam cislo karty a to trojcislie, ktoreho pomenovanie mi v tejto chvili vysumelo z hlavy 😀

lorela
24. nov 2016

@nyusika Nejaká skratka C??, CVR alebo CRV? 😀

nyusika
24. nov 2016

@lorela ano, trojpismenkova skratka...nieco, ako pises. dnes som uuuplne vygumovana 🙂

lorela
24. nov 2016

@nyusika Ja podobne, a to je len štvrtok 😖 😀

bella564
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monca1111
12. nov 2017

@bella564 mozem sa opytat aj mna zaujala ta dieta...dali ste s na to?

bella564
autor
12. nov 2017

Ano,dala som sa na to,lebo zlozenie stravy sa mi zdalo dobre,ale ta dieta je uplne bez tukov a cukrov a ja som sa necitila dobre, krutila sa mi hlava a bola som stale hladna,v dalsich fazach sa opakuju dve jedla dookola cely tyzden a to sa neda, uz sa mi obracal zaludok,ja ju neodporucam. 🙂

monca1111
12. nov 2017

@bella564 xdik za info...ja som po norbi update ...pripravovane doma -15kg....ale tych poslednych 5 kg...uz bez cvicenia neviem dat..a pri 2 babach 5 a 1rocnej sa mi tazko da cvicit....vies mi naprikld napisat co si tam za den jedla...diik...a vdaka..ze si odpisala

bella564
autor
13. nov 2017

Vieš čo, jedla som tam väčšinou tie červené alebo biele fazuľky v konzerve spolu s listovou zeleninou, to bol základ, ale vyskúšaj delenú stravu, mne sa tiež podarilo schudnúť 15 kg vďaka delenej strave a aj som prestala mať problém so žalúdkom. Aj ja som vtedy bola na materskej a keďže som každý deň robila pre malého mäsko, tak som urobila aj sebe, ale vždy som si k tomu dala alebo šalát, alebo mrazenú zeleninu a keď som si dala zemiaky, tak už bez mäsa, hoci aj s nízkotučným mliekom a vôbec som nejedla sladké, iba raz za čas horkú čoko 🙂

monca1111
13. nov 2017

Norbi update je vlastne to iste...len kus obmedzene sacharidy...diiik za rady a info...maj sa krasne

kittynnkaa
13. nov 2019

Ženy ako sa z toho odhlásim?

ankastranakova
16. jún 2020

Ahojte volam sa Anka s diétou som začala 12.3. schudla som 12 kíl nehovorím že to bolo vzdy ľahké ale zvládla som to a som rada ze som sa na to dala takže kľudne do toho. Nemusíte sa báť poslať údaje. Každý mesiac vám strhnú 7,95 eur ale stojí to za to. Stále pokračujem a keď sa rozhodnem ukončiť stačí im dať vedieť. Pekný deň ahojte.

ankastranakova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz