Strach zo šoférovania. Ako ho poraziť?

fabiana
7. jún 2007

Ahojte babenky!
Neviem, či už tu táto téma bola, nenašla som... 😉
Chcem sa vás opýtať, či ste sa báli šoférovať a ak áno, ako ste tento strach porazili... Ja mám vodičák od minulého leta a jazdila som zatiaľ veľmi málo, ale teraz už pomaličky budem musieť šoférovať, lebo dcérka pôjde do škôlky a inak sa to nebude dať riešiť... Poradíte mi niečo? 😉

penelope2066
31. júl 2007

lyly neboj sa,zvladnes to 😀

dannynka
31. júl 2007

lyly ja nova...
neboj to nejako zvladnes...mysli si ze je to sluzobne,pust si nejaku dobru hudbu v aute a uvidis ze to zvladnes...aj ja som zacinala na novom aute a este k tomu s cerstvym vodicakom a este vtdy len na priatelovom aute... 🙂 🙂 🙂 🙂
teraz je uz manzel a auto je este stale zatial cele..... 😉 😉 😉

mia.
31. júl 2007

Ahojte! ja ešte nemám vodičák, chcela som si ho robiť, ale otehotnela som no a teraz má už malá 3 roky a ja zase rozmýšľam o vodičáku. S mužom chodievam jazdiť po takých poľných cestách a baví ma to... ale neviem si predstaviť ako to zvládnem na ceste, kde je naozaj čoraz viac bláznov...

penelope2066
1. aug 2007

mia aj ja som zacinala po parkoviskach a polnych cestickach.ked ta to bavi len sa odhodlaj a uvidis aka je to skvela vec ked si mozes ist kam len chces.

lyly
1. aug 2007

mia urcite si sprav vodicak, je to uzasna vec, ked si nezavisla a mozes ist kedy a kam chces. ja som rozpravala o vodicaku celych osem rokov, ze potom, potom. az to mojho teraz uz muza prestalo bavit, sam ma prihlasil do autoskoly, vyplnil prihlasky, zasiel za doktorom po peciatku a pre mna uz len prislo auto na moju prvu jazdu. Po jazde som mu cela vytesena volala ake je to uzasne, perfektne no proste skvele a on, ze no vidis a ty si robila tolko cavikov okolo toho. teraz mam uz vodicak dva roky. 🙂

katmi
1. aug 2007

lyly - mozem len potvrdit.. je to supis vec... 😉

svetluska.p
1. aug 2007

babule, netreba sa bat. soferovanie je super. treba si to uzivat. samozrejme, je treba jazdit s rozumom a na zaciatku mat respekt. ale strach treba prekonat. predstavte si, ake pozitiva to ma - mozete sa v pohodke same premiestnit tam, kde potrebujete a na nikom nie ste zavisle.....

svetluska.p
1. aug 2007

a presne, ako pise danynka - ak si k soferovaniu pustite dobru hudbu, je to supis. ja strasne rada pocuvam a aute Red hot chili pepers a Lucie ale aj taku Nelly Furtado. Proiste paradka. odreagujem sa takto stale 😉 ....

katmi
1. aug 2007

svetluska - a ja NightWish 😉 ak ti to nieco hovori.. nieje nic lepsie ako jazda v aute s dobrou hudbickou a samozrejme BEZ STRESU holky... 😉

tilly
1. aug 2007

juuj, tak lucie v aute tiež môžem alebo wanastovi vjeci, to sa hneď inak jazdí 😀

len mi nemôžu pustiť born to be wild alebo simply the best, lebo to som v mieste určenia ani neviem ako, ale za to je ma počuť na kilometre 😀

svetluska.p
1. aug 2007

xixixi, babule. od nas by sa mohol aj sumacher ucit, no nie?

zuzannas
1. aug 2007

Ahojky, ja som si preto kupila radsej starsie auto, kym sa poriadne naucim jazdit.Teraz uz viem a chcem vymenit stare za nove..ale to chce len jazdit, jazdit a jazdit, chod najskor radsej s niekym, aby si nemala taky strach a potom pomaly sama.. 😉

hanka274
1. aug 2007

katmi aj ja nightwish, a najcastejsie pustam Evanescence....ale rada aj iny zaner, napriklad bomba do auta na tohtorocne leto-od Miky ci ako sa pise-Relax 😵 😵 😵 😵
s tym automat si to dobre napisala...fakt az mozno v tych 80rokoch....tiez si myslim, ze jazdu prezivas prave tym preradovanim....

katmi
1. aug 2007

hanka - jeej to som rada,ze som tu nasla "svoju krvnu skupinu" 😀 😉 ano ano.. aj Evanescence.. to mozzem.. 😝 ale potom som velice rychlo tam,kde potrebujem byt.. 😀

zuzpidka
1. aug 2007

Baby, a Nedvědovcoch k šoférovaniu nepočúva nikto? Veď to je taká pohodička. 😒

tilly
1. aug 2007

evanesence môžem tiež za volantom, ale to potom idem strááášne pomaly, ale môžem ešte simply red a ako chill out mám rada aya a nocadeň

nedvedovcov nemusím

tilly
1. aug 2007

a dnes ráno sa mi išlo veľmi dobre, som počúvala adelu so sajfom 😀

zuzpidka
1. aug 2007

Tak tu nikto nie je "moja krvná skupina"? 😒

katmi
1. aug 2007

svetluska - tak ja si myslim ze urcite 😀 moj drahy ma inak nevola len "vagabund" 😀 😀
zuzpidka - nevdědov mozem,ale nie za volantom.. 😉 to by ma chytalo na spanie.. 😀 take za volant nepatria.. ale to je iba moj nazor. 😉
tilly - adela a sajfa.. tak to je ina particka 😀 😀

zuzpidka
1. aug 2007

Katmi: ja s nimi spievam, takže o spaní nemôže byť ani reči. Ale Adela a Sajfa-tak to je partička aj pre mňa. 😀

penelope2066
1. aug 2007

ja som dnes pocuvala mariku gombitovu,to som nasla aute

maaja
1. aug 2007

adela a sajfa su fakt super, akurat ze odkedy som na MD tak rano nesoferujem ... inak ja si pustam v aute radio, ne CD ... a aj to mam len tak polohlasno, ani neviem preco ... najnovsie pri soferovani pocuvam synčeka ;) hned ako sa auto pohne tak si zacne hundrat a to sa tak dobre pocuva ;)

katmi
2. aug 2007

zuzpidka - tu nejde o to,ale o tu hudbu.. a to som tym nemyslela,zeby boli zly alebo co.. ja mam do auta vybraty album mojich CD,ktore pocuvam a mam tam zanre rozne.. podla nalady vyberiem a pocuvam.. 😉 ale uz s ami stalo aj to,ze som vypla dokonca aj radio a isla len tak potichu... 😀

zuzpidka
2. aug 2007

Ja nič, len ja ich mám veľmi rada. Teraz mi manžel doniesol auto, lebo musím ísť zajtra do Košíc s malým k lekárke. Nespali sme v noci a veľmi plačeme, neviem či zuby alebo hlad. 😢

katmi
2. aug 2007

ved ja som to nemyslela v zlom.. 😉 jeeejda tak to je neprijemne...tak nech vam to zajtra u tej lekarky dobre dopadne..

zuzpidka
2. aug 2007

Katmi: Ďakujeme. 🙂

katmi
2. aug 2007

zuzpidka - 😉

ivanocka331
2. aug 2007

ahojte zienky...tak aj ja sa chcem k vam pridat 😉 mam vodicak cca 3 roky, spravila som ho na druhy pokus lebo na 1x som nezbadala akusi znacku 😅 ...na druhy pokuks to uz bolo lepsie 😎 ..no a potom my stal 2 roky vodicak v penazenke a momentalne som doma, lebo sa staram o starkych takze pomaly si zvykam aj na soferovanie..ale tie zaludocne krce ked mam niekam ist nikam neprajem..aj o hodinku ma caka jazda do mesta, kde som este nebola..mam nepopisatelny strach...drze prsty, dufam ze vyviaznem zdrava a ziva... 😖 😖

katmi
2. aug 2007

ivanocka - ziadne stresy.. ked si v strese, skor nieco "pokazis", ako ked nie si.. 😉 ale kazdopadne drzim palceky.. papa

hanka274
6. aug 2007

nedvedovcov nie...maju par fajnovych piesni, musim mat ale k tomu naladu na taky zaner...ale ten jeden z nich 🙄 🙄 dedko uchylny...tak sa mi sprotivili obaja a vypinam ich...
a adela so sajfom...to je dvojka...su zohraty jak dve oci...velmi rada ich pocuvam...mohli by moderovat nonstop 24 hodin na vsetkych radiach... 😀 😀 😀 😀
len moj toho sajfu moc nemusi....a ked ho pocuje a vidi dokopy uz vobec nie...no ale uznava, ze ako obaja su vyborne zohraty zabavny moderatori. 🙂