StrachBojím sa, že pred partnerom poviem niečo zle.

romcix213
6. nov 2019

Ahojte žienky a maminy, mám 20 rokov priateľa a malého mesačného synčeka, mám taký menší problém s priateľom sa snažím komunikovať ale akonahle sa bavíme na nejake vážnejšie témy ostanem laknuta v bloku a v strachu že ak niečo poviem bude to zlé, veľa krát sa stalo že priateľ ešte počas tehotenstva sa ma spýtal jednoduchú otázku a mne nabehla do hlavy odpoveď, mala som ju aj na jazyku ale nedokázala som nič povedať, hrozne mi to ubližuje lebo vidím že ten vzťah potom upadá, sme spolu dva roky a na začiatku to bolo iné lebo sme neboli partnermi ale teraz je to už iné a hrozne sa bojím že práve toto zabije náš vzťah :( prosím pomôžte mi

katkami123
7. nov 2019

@romcix213 ako príklad- niektoré zeny majú neurózy z nového miesta, ze napríklad aj 7 dni nepojde na záchod, keď je na dovolenke

fatima99
8. nov 2019

podla mna si to cele nesies teda z toho predchadzajuceho vztahu, no tento vztah vam funguje nie? teda ak som tomu pochopila... tak sa proste neboj. musis si povedat aj svoj nazor a podla mna uvidis, ze to aj priatel pochopi a bude dokonca aj rad, ze mas svoj nazor

romcix213
autor
9. nov 2019

tak baby v skratke veľmi Ďakujem za pomoc, žiaľ komu nie je rady tomu niet pomoci, bolo to fajn, ale zistila som hrozne veľa vecí.. Nebudem to tu vypisovať poviem iba toľko že dnes som podávala trestné oznámenie vo veci napadnutia, áno naňho, neviem a nechápem kde sa to v ňom zobralo ale už je po všetkom, ešte že som si to uvedomila tak skoro, neprežila by som keby sa malý naučil na jeho agresivitu