Strašne nám puká drevená posteľ. Čo s tým?

martina46
11. mar 2009

niekedy sa na to budime, aj mala, co je asi najhorsie.
zacala to robit dost skoro po kupe, ale vykaslali sme sa na to a terazuz je po zaruke ☹ 😅
vlastne to nie je drevo, ale dyha. je to dvojpostel s dvoma matracmi, na nozickach a s uloznym priestorom. ma aj rost. pozerali sme, co by to mohlo byt, ale netusime.
mozno pri ottacani sa na posteli, ona nezvlada ten zaber a tru sa dosky o seba, ale s tym asi nic.
alebo existuje nieco, s cim by sa to dalo namastit?
kazdu radu uvitam.
novu postel moc chut kupovat nemame....

lelenkaa
11. mar 2009

aj nam presne tak isto vrzgala postel, bolo to nieco strasne. Tiez to zacalo po kupe, maly sa budil. Reklamovat sme to este mohli ale nesli, manzel postrihal stare linoleum a pripevnil to medzi ten rost a telo postele a odvtedy je rok a pol pokoj

certica
11. mar 2009

my sme tam vlozili zase latku z filcu a tiez je to uz v poho (zatial)

monika0123
11. mar 2009

no tak vam odporucam sexovat na podlahe alebo gauci 😀 😀 😀
inu rada dat neviem len som chcela byt vtipna 😉

tilly
11. mar 2009

nemáte zlý rošt? lebo nám tiež takto praskala posteľ, dali sme iný rošt a je to OK

certica
11. mar 2009

tilly, ako zly? origos. a vrzgat nam to zacalo mozno po 3 rokoch...

nobody
11. mar 2009

neotáčet se 😉

babi30
11. mar 2009

dať filcové podložky ako už čertica spomínala,to pomôže, vraj ešte pomáha keď miesta kde sa dotýka drevo sa namaže obyčajným mydlom-ale to nemám vyskúšané, nám pomáha keď manžel občas dotiahne skrutky na posteli. 😉 M 😵 áte posteľ lepenú alebo šrubovanú?

martina46
autor
11. mar 2009

ahojte, no dakujem , som necakala tolko rad, ja som myslela, ze to robi na spojoch ramu postele, ze by sa niekde "drel "rost, ma nenapadlo.
skusime ponaliepat filc abo linoleum, co najdeme.
ci je rost zly, to neviem....
skusime najprv to odhlucnenie.
monika0123,
gauc je uzky a dlazka au au au 😀 tvrdaaaa
nobody,
aj to sme skusali 😀 ale sme boli rano volajaki stuhnuti 😅

martina46
autor
11. mar 2009

a postel bola asi lepena? to neviem, my sme montovali dokopy iba tie dve postele a zahlavie, ci ako sa to vola.
pozrieme aj, ci nie su povolene skrutky niekde a aj s tym mydlom....
ja som davnejsie skusila medzi spoje nakvapkat olej, ale to je asi total blbost 😒

certica
11. mar 2009

nobody, v nasom pripade to uz bolo aj - nedychat 😀

martina46
autor
11. mar 2009

este k filcu. staci ponaliepat kusky , tak bodovo, alebo cele pas? ja som sa este nepozrela poriadne ako to vyzera, ale si to tak predstavujem.
certi, aj my sme obcas bez dychu 😀

denisocka
11. mar 2009

my sme toho roku musel 3x rozobrat manšlesku,teda iba odobrať 3x rošt a odznova ho prišrubovať a teraz vrzga tak,že ešte len idem na nu sadnuť-už 3x vzrgne 😀 takže kažem mužovy objednať novy rošt,lebo ma ide šlak trafiť ked každým pohybom budim maleho - a to nevravim,že ked sexujeme asi to počuju aj vo vedlajšej bytovke 😅

mamutka
11. mar 2009

nam to tiez robil rost, manzel kazdy ten kusok jednotlivy na konci omotal hrubou lepiacou paskou tusim, aby to tak nerachotilo ked sa trie rost o ram postele. Esteze tak, inak by sme toho Maxa ani nevyrobili 😀

martina46
autor
11. mar 2009

deni, vam to vrzga? nam trosku vrzgaju struny, ale to sa da. toto je pukot. som zvedava, co sa nam zadari.

denisocka
11. mar 2009

vrzga,susedia si isto myslia že sexujeme 3x za noc 😀

martina46
autor
11. mar 2009

deni 😀

no, MM vecer podlepil tie miesta, kde sa rost dotyka postele, filcom a zda sa, ze je to fajn. rano poreferujem, ci naozaj 🙂

denisocka
11. mar 2009

tak hor sa na sexualne radovanky 😀

miracle
11. mar 2009

Denisocka, nech si len myslia...aspon ich od jedu rozpuci. Nam na starom prenajme nielen vrzgala, ale manzel ju dokonca vylezal do tvaru valovceka

iwuskaaa
11. mar 2009

Rovnaký problém sme riešili aj my, na šťastie už tri týždne máme taký krásny kľud 😀 ...keď sme si mali ľahnúť do tej vŕzgajúcej postele aj únava zo mňa opadla 😀 ...filc pomohol na krátku dobu, potom sa naštval aj MM a viem, že to na určitých miestach poprevŕtaval nejakými skrutkami, alebo čím? 😕
Maťka, tak ak nezaberie filc, poprosím MM, aby Ti to pekne do detailu vysvetlil ako na to 😀

martina46
autor
11. mar 2009

deni 😀 😀

iwuskaaa, si ma velmo nepotesila 😅
dufam, ze budeme vynimka, pripadne sa teda ozvem, dakujem 😉

elize
11. mar 2009

matka tak my sme si kvoli tomu kupili novu postel - kovovu 😀 ... tiez nam vrzgala na tych miestach, kde sa dotykala rostov, no na porazenie 😠

martina46
autor
12. mar 2009

Elize, tá kovová má aj úložný priestor?
No ale referujem, manžel je spokojný, užíval si ticho, on to mal predtým až tak, že stačilo, že pohol nohou a puklo to 😖
No mne to občas pukne, ale cítim rozdiel. Ostalo však pukanie v rohoch, keď si na roh sadnem, alebo opriem lakeť.
Skúsime to vylepšiť ešte 🙂

zanetka18
13. mar 2009

Ahojte som rada že len nam nepuká naša drahá postel 😀 😀 😀 skusim postupne všetky rady čo ste tu napísali,vopred dakujem 😵 😵 už sme chceli kupovat novú ale manžel sa nechce snaším letiskom rozlúčit 😀 😀 😀 Už sa nam stažoval pár razy aj náš sused pod nami 😀 😀 😀 ešte že je to kamarát ktorý chápe že ked príde starký domov treba si večer aj užívat 😵 😵 😉

kristi
13. mar 2009

namazat treci plochy mydlem, nebo olepit filcem ci tam nalepit takovy ty filcovy chranice, jak se davaj na nohy od zidli ci stolu. Mame novou postel, novy matrace a rosty a pod manzelem (100kg) to proste vrze, takze zskousime vsechno mozny.

mikalove
13. mar 2009

keby ste počuli pukať tú našu postel tak by ste sa prestali sťažovať na tie vaše,to je hrôza,nemôžme sa tam ani otáčať poriadne ked malá zaspí,to sú hrozné zvuky ☹ tiež sme si uvedomili ,že to nebolo najlepšie riešenie kupiť drevenú ale kovanú sme nechceli prave koli tomu,že nemá uložny priestor,ale tento ani nevyužívame,lebo sa veľmi ťažko otvára...musím ťahať celou silou a potom to vystrelí že som si par krat skoro vyrazila zuby 😀 tak na to kašlem.....

gutka79
6. jún 2012

@mikalove Tak vy musite mat taku istu postel ako ta, na ktorej spime my. Je to zufale, ja uz som z toho na nervy. Este stastie, ze to je postel mojich rodicov a coskoro sa od nich odstahujeme. Ale je mi aj ich luto. Budem im to musiet polepit tymi flisovymi kolieskami, len mam obavy ci to pomoze ☹

slavka828
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patkaza
1. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

zistite kde je problém prečo to vrzga a potom sa to dá ľahko opraviť ... bud premážete spoje .. alebo spravíte niečo aby sa posteľ nechýbala alebo často býva problémom aj zlý rošt.. nový rošt do postele stojí takých 20-30 eur a zvyčajne práve on je problemom prečo posteľ vrzgá http://akoapreco.com/co-s-vrzgajucou-postelou/