Stres. Čo počas neho robíte? Prejedáte sa?

danulka2
19. jún 2008

ked mate stres, tak mate tendenciu ,,zbodnut,, vsetko sladke a prejedat sa alebo skor vam nechuti?

lyongirl
19. jún 2008

ja vtedy upratujem 😀 a vôbec nejem

mata79
19. jún 2008

Danulka2, ja ladujem cely den od rana do vecera sladke, ale nemam pocit, ze mam stres. Skor hladam energiu....
Ale ked stres je, tak nejem. Ani mi to nenapadne, len citim, ako slabnem.

duskaf
19. jún 2008

Ja kombinácia upratovania a sladkého.

maso
19. jún 2008

papkam 😀 a vtedy najradsej nieco nezdrave a veeeeeeelku porciu 😀 a potom este nieco sladke 😀

emogeon
19. jún 2008

ked je stres tak hlavne aby bolo po ruke nieco sladke...
dnes ma caka navsteva na gynde tak stresujem trocha 😝

danulka2
autor
20. jún 2008

ja sa pridavam u ,,upratovackam,, 😉 😀 . Tiez v strese vyupratujem aj upratane. A najradsej umyvam okna 😅 😀

majacska
27. nov 2008

mohol by mi niekto napisat, ako zvladnut tento zhon bez stresu, niekedy mi je velmi zle, srdiecko bucha, kavu uz pijem zriedkavo, zacala som aj sportovat, no niekedy sa citim velmi zle, lekar mi povedal, ze je to od stresu, ze sa mam setrit. Mohol by mi niekto poradit.

vodniicka
27. nov 2008

lubovnikovy caj alebo nejaky fyzicku aktivitu..alebo masaz..no to vsetko by som aj ja potrebovala.. 🙂
ja vtedy zabudam jest, dam si kavu a potom ma boli brucho a toci sa mi hlava a potom sa prinutim nieco zbodnut..

charlinka
27. nov 2008

Já když stresuju tak nejím,pak se najím narychlo a mám migrénu. takže je to všechno na nic. ale na uklidnění nějaký dobrý čaj, antistresující, dobrou horkou koupel, dobrý film, odpočinout si, hlavně psychicky.

elri
27. nov 2008

ja ked mam stresy, tak neviem nic do seba dostat ani jedlo ani pitie, kila hned idu dole....ale akonahle som v psychickej pohode, tak sa zase prezerem 😝

bubba
27. nov 2008

ja ked mam stres nedostanem do seba ani len vodu nieto este jedlo,ale chvalabohu take uz daaaaaaaaaaaaaaaaavno nebolo.danulka,ked budes mat stres,tak mi zavolaj,pridem ta zobrat na tie okna.mam ich tu dost 😀 😀 😀 a vsetky cakaju len na teba 😀

nenula
27. nov 2008

Ja sa pridávam k Danulke2, už so začala aj tému raypath upratko a nikto sa nechytáte.
Mám pocit, že mi za chvíľu hrabne. Robota, domácnosť, decká, starký na týždnovke.

majacska
23. okt 2009

ahojte. dnes som prezila obrovsky stres. Poobede o stvrtej som mala koncertne vystupenie v kostole,v Madarsku 5 kilometrov od domu./ s velkym orchestrom a svetoznamym dirigentom. /Ked som sa zacala chystat, som si spomenula, ze som zabudla ist ku krajcirke pre nohavice. Bolo vtedy 15h. 15 minut. 15 30 som bola doma, obliekla sa, sadla do auta, a na pol ceste som si spomenula, ze som noty zabudla doma. Uz bolo 15:45. Ani nenapisem, kolko dopravnych prestupkov som spravila, kym som presne na 16:00 dorazila na koncert, kazdy len na mna cakal, slzami v ociach som vysla na podium, hrala som zle, a s placom som prisla domov, nesla som ani na recepciu, hanbila som sa.
Nakoniec ma ani manzel neupokojil, zevraj vsade idem neskoro, a bla, bla. Mozem za to ja, ze zabudam. Neviem co mam robit, ako to zmenit. Poradte prosim

reisi
23. okt 2009

ked mam stres strasne vela jem ,cely den nieco do seba hadzem sladke slane, co je po ruke. Nepriberiem sice ani gram ale velmi by som sa toho chcela zbavit. Radsej by som mohla upratovat. 😝

majacska
23. okt 2009

myslite si ze alkohol v malom mnozstve je dobry proti stresu?

mamutka
23. okt 2009

alkohol nic neriesi podla mna, ako maskrtka poharik vina pri dobrej nalade, pri strese asi radsej cokoladka 😉
ja som mala tiez par strasne zlych dni..pri jednom z nich mi jedna pravnicka povedala o jej kamoske co prave zabila svoje dieta, muza a potom spachala samovrazdu.......takze klud, tieto nase problemy su nic..........
a stres nie je zly, problemom su stresory, stres je len odpoved organizmu, ktory sa brani.

luise
23. okt 2009

Ja mám vyskúšané magnézium a sem tam nejaký kúsok čokolády- najlepšie horkej. Ale najviac zaberá poriadne upratovanie. Na to nie je nič lepšieho. 😀 😀

majacska
23. okt 2009

kazda tu skoro pise, ze upratovanie je dobre proti stresu, tak to som este neskusilpa, ze by som zajtra spravila velke upratovanie? 😀 😀 😀

luise
23. okt 2009

Majacska to Ti teda radím, ale sa dobre zoder a zároveň maj z toho radosť. Uži si to!! 😀

majacska
23. okt 2009

luise ok, ale zajtra mam milsiu povinnost, nedavno mi volala nevesta, ze ci by som sa nepostarala o maleho Tomaska vnucika, to bude radosti, hned som zabudla na stresy 🙂

luise
24. okt 2009

Ahoj majacska, tak to je určite lepšie ako upratovanie. 😵 😵 Dúfam, že Ti to vyšlo, a že máš radosť. Určite Ti posunul kopec pozitívnej energie... 😉 Ale to magnesko vyskúšaj, super pomáha pri búšení srdiečka, ja užívam dlhodobo, posledný rok s malými prestávkami a cítim sa lepšie.

roasha
24. okt 2009

majacska,urcite by som ten stres neriesila alkoholom 😎 😀
a koncert?a co? 😅 ...nabuduce budes lepsia... 😉 😵

dianockadianka
6. mar 2015
Používateľ dianockadianka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dianockadianka.

@luise Ahoj. Súhlasím s horčíkom. Vedeli ste, že čokoládu jeme počas stresu práve kvôli jej obsahu horčíka?? no len potom sa nám zväčšuje nielen radosť, ale aj konfekčná veľkosť :D takže pozor na dobrotky. 🙂 ja som prestala jesť výživové doplnky s horčíkom a začala som ho dopĺňať prirodzene- minerálnou vodou. Zo stravy sa napr. vstrebá len asi 30 percent horčíka... kým z vody až 60 percent.. takže som si spravila mini prieskum minerálnych vôd, ktoré náš trh ponúka. Najlepšie mi z toho vyšla Gemerka- má nielen horčík, ale aj vápnik (v optimálnom pomere 3:1 v prospech vápnika) a nemá veľa sodíka a ešte je aj chutná... vyskúšajte. jasne, že minerálka nie je všeliek, ale kombinácia odpočinku- fyzického aj psychického, pohybu, zdravého jedla a minerálov pomôcť môže.. držím palce! 🙂

jaja4444
1. jún 2016

Nie je nič horšie ako stres a sladké... :( priznávam, aj ja občas podľahnem, ale počula som, že niektoré potraviny dokážu stres potlačiť.

evittam
1. jún 2016

@jaja4444 Reklamu na predaj týchto výrobkov si zaplať a nespamuj to tu.

jaja4444
8. jún 2016

@evittam nebola to reklama!!! Ale odkaz na článok, v kt. boli rozpísané potraviny , len pre tvoj u informáciu