Stretávanie s kamarátkami popri dieťati

lucinka1988
18. dec 2018

Ahojte,

len tak by ma zaujimalo, ako často sa stretávate s kamarátkami a známymi? Ja som nikdy nemala skutočnú priateľku, mám ale veľa známych a kamaratiek-vhodných akurát na porozpravanie sa, to je všetko...Sme taká partia t VS asi 5 báb, čo sa obcas stretneme- obcas znamená niekedy raz za rok, nikdy sa nevieme dat dokopy, niekedy mám pocit, že každá si vymysla dôvod ako neprísť, lebo chce byt zaujímavá- práve vtedy, keď sa mame stretnúť ma každá akože strasne nabitý program a stále akože niekde je-tomu osobne neverím, potom to dopadne tak, že sa stretnú 2-3 ktoré môžu..Stretavku organizuje vždy ina z nás, takze to nebude tým, že by sa so mnou nechceli stretnúť 😉
Teraz som na MD s prvým dieťaťom, mám v okolo aj kamarátky ktoré majú plus mínus podobne stare deti (moja ma 10mesiacov), no zatial som sa ešte so žiadnou nestretla, vždy je nejaký dôvod z druhej strany...Tak ma zaujimalo, ako to máte vy, či len ja mám okolo seba divných ľudí čo sú akože strasne zaneprázdnení- pritom ja popri MD mám dve roboty, prednášam na VS, venujem sa naplno malej aj domácnosti a cez to všetko si viem nájsť čas, ak chcem..
To iste bolo aj v práci- keď sme sa mali zorganizovať že večer niekam ísť, vždy to bol strašný problém- každý mal 100 veci preco nemohol, nakoniec sme aj išli, ale bolo to na dlhé lakte..Viem bez toho žiť, len neviem, či zmeniť okruh známych alebo je proste teraz taká doba..

salome_01
23. dec 2018

@lucinka1988 ja mám to isté. Ale už som sa s tým vyrovnala. A som rada mojej rodinke. Lepšie je nespekulovat a venovať sa tomu čo je reálne napríklad svojej rodine. Tu mam najradšej predsa. A sú moji milovaní 😊❤️

salome_01
23. dec 2018

@mylife aj ja som tak hľadala ale tiež mám zle skúsenosti s tým. Nuž asi je to aj o ľuďoch a tej internetovej doby. Podľa mňa.

phulakova
23. dec 2018

LM sa mi moze ozvat 🙂