Strie a veľké prsia

dedenini
7. dec 2012

Ahojte mamicky... mam taky problem..Pri pohlade do zrkadla je mi az do placu..ani nie tak ze mam este par kil na viac od porodu..ale skor to ze prsia mi ostali strasne oproti tym ake som mavala. su velke a ovisnute. ako to dat do poriadku? a aj strie. pouzivala som same kremy, vsetko mozne, co inym hned pomohli a mne ani trosku.. mam ich na bruchu, krizoch, stehnach, pri kolenach. neviete mi poradit ako sa zbavit toho??dakujem

bique
7. dec 2012

ahoj...ja budem mat ten isty problem...so strie asi nie, ale prsia mam uz teraz asi 6tky a to este nekojim 😝 preventivne cvicim na prsia stlacanim ruk oproti sebe pravidelne kazdy den...moja rada pre teba - iba posilovat a posilovat a posilovat prsne svalstvo...tym zlezie aj prebytocny tuk, tak sa trosku zmensia a urcite aj vyformuju a strie sa trosku stiahnu...pred tehu som aktivne posilovala a mam okolo seba baby, ktore mali ten isty problem ako ty...skusali vsetko mozne, no len to cvicenie pomohlo 😉 drzim palceky...po porode sa chystam cvicenim dostat spat do formy, lebo aj kila sa paradne lepia, ale teraz to neriesim, hlavne, nech je malicky zdravy 😉

ankiki
7. dec 2012

Ja by som veľmi neverila tým, čo hovoria, akými zázračnými masťami si poriešili strie, či vzhľad pŕs. Myslím, že takéto srandičky fungujú skôr na princíp placebo efektu a okázalých reklám. Na strie by Ti mohlo zabrať laserové ošetrenie, už aj moja gynekologička to ponúka a na vzhľad pŕs cvičenia na posilnenie pŕs, perfektná podprsenka alebo ten horší prípad - za pomoci skalpelu. Kdesi som čítala, že treba zvýrazňovať svoje prednosti, napr. oči, pery, štíhly pás a pod. a pri tom sa tie nedostatky raz-dva skryjú😉

bubelko
7. dec 2012

@dedenini na prsia ti poradim len jedno - kvalitnu a pevnu podprsenku, so sirsim spodnym pasom a ramienkami. su sice drahsie, ale vysledok stoji za to. ja nosim len tie od triumphu a nedam na ne dopustit. aj material aj tvar su velmi dobre, jedine, ktore som doteraz nasla. ale su aj ine znacky.
co sa strii tyka - tam ti neporadim.
ale rada od ankiki sa mi paci - zdoraznit prednosti a odputat tak od problemovych partii 😉

dedenini
autor
7. dec 2012

@ankiki no ja uz sa nechcem habit ist na kupalisko... a taktiez sa necitim ani troska pritazliva pre priatela... a sama sa necitim dobre, to je hlavne..mala som stihlu postavu, nie velmi ale akurat, mozno zadok bol troska vacsi niekedy... ale dalo sa.. a prsia som mala ukazkove... a teraz? boze..hroza.. a to som kojila iba mesiac... len ovisaju, no strasny pohlad nato... neviem co mam robit..aj som cvicila, nepomahalo..a te strie to nic sa nezmenilo... a na nejake lekarske zakroky neni ani cas a ani peniaze

dedenini
autor
7. dec 2012

ja som pred tehu prestala fajcit.. som zo 60-61 kil nabrala na 67-68. potom tehu.to som nabrala az na vyse stovky, tak okolo 102-103.. hlavne koli preklempsii..bola som sama voda.. nohy stvorte... po porode som mala asi 92. stiahla som to na 72-73 kg. takze tych 10 kil by sa zislo.. nepoznate nejake na doma cvicenia? ucinne a co nezaberu casu vela/? lebo pri malickej sa mi neda do posilky, a ani nejak dlho cvicit... dakujem

ankiki
7. dec 2012

@dedenini Vraj u niektorých typoch postáv platí, že ak rýchlo schudnú, tak prvé, z čoho ubudne, sú práve prsia 🙂 Hmmm a príťažlivosť predsa nie je len o dokonalej pokožke...stačí zmena strihu účesu, farby, oživiť šatník. Neverila by si, čo spraví super strih šiat, aj plaviek. Treba skúšať, skúšať a skúšať. Správny strih dokáže aj 5kg ubrať. Ja mám napr. moje obľúbené plavky, na ktorých je našitá suknička a zakryje aj celulitídu ak treba a je to tak šité, že plávaniu nijak nebráni a na chudnutie, mne sa osvedčilo len ľahké jedlá na večer, prípadne len olovrant a večera žiadna a to mi stačilo na schudnutie a samozrejme piť veľa tekutín. Je to síce na dlhší čas, ale ľahšie sa potom udržuje postava.

dedenini
autor
7. dec 2012

@ankiki pri tom mojom schudnuti som nedrzala ziadnu dietu a ani to v plane nemam... skor len pridavam do jedalnicku viac ovocia, ryb, salatov a ine..ale cokoladku si doprajem... satkyk, bol zmeneny, plavky tiez su nove, aj uces a farba vlasov sa zmenila, nechty nove, a co ja viem co este..priatelovi sa to paci, ale ja sa necitim dobre a uz vobec nie pritazliva pre neho..jemu sa to len paci..a prd z toho

sea23
7. dec 2012

ahojte babeny, asi vas nepotesim, to co ste citali,alebo poculi,ake zazracne kremiky a maste a co ja viem co je na strie,su to nezmysli,stria je natiahnuta koza,kde chyba elasticity-je to jazva,a tej sa nezbavite :(

ankiki
7. dec 2012

@dedenini Hm, tak to už neviem. Otvorene, keď si len Ty pripadáš nepríťažlivá, tak to vyzerá, že máš na seba len privysoké nároky 🙂 Zmenil sa Ti vzhľad, predtým si bola štíhlejšia, bez strií a zrazu to máš, ale Ty chceš byť ako predtým. Diétu neplánuješ držať, ale myslím, že aj takýmto štýlom, aký máš, by sa Ti mohlo podariť schudnúť a tým by sa Ti mali aj zmenšiť prsia a strie trošku vyblednú a zúžia sa. Na úplné zmiznutie však fakt len to laserové minimálne. Sú to prasklinky v koži, určite ich krémiky a pod., nezacelia. Na to je potrebný zákrok.

dedenini
autor
7. dec 2012

ja som mala pred tym davnejsie strie asi tak 3-4 roky do zadu na stehnach len... a zahadne zmyzli... ostali len take biele,ale malinko...nic som nepouzivala... no potom ked som sa uz tesila ze niesu, co mi zmyzli asik po 2 rokoch... tak zacalo to znovu pri tehu... neviem ci uz mam dufat ze o dva roky znovu zmyznu..alebo zblednu.. lebo je ich hojne

zivika
7. dec 2012

@dedenini presne viem o com pises...mam uplne ten isty problem, akurat, strie mal "len" na bruch, stehnach a prsiach...a tiez neviem, co s tym ☹ pri prvom tehu som tiez s vahou vybehla riadne na 96kg, schudla som na 70kg a uz som zase tehu, takze len dufam, ze tento krat uz tolko nepriberiem...no, ale nech sa vratim k teme....co som zistovala, tak vyhliadky nemam bohvie ake...strie akurat tak trochu vyblednu a prsia budu po druhom babatku este horsie a kedze na zazracne maste a cviky neverim, lebo ked raz koza ovisne a este aj popraska, je jasne, ze nie je elasticka, takze do povodneho stavu sa uz neda...takze som na 90% rozhodnuta, ze si lahnem pod noz a dam si prsia vymodelovat 🙂 nastastie je s cim pracovat, tak silikon hadam nebude treba 😀

dedenini
autor
7. dec 2012

@zivika ja by so este tie strie nejak prezila, bo sa moze stat ze vyblednu aspon..ale tie prsia, som z toho znicena... som mala krasne pevne gulate dvojecky, a teraz , booze ani neviem kolkatky ovisnute, sem tam aj stria na nich... no des..necitim sa dobre v svojom tele... netuzim byt chuda, viem ze tehu nieco na mne zanecha, sak je to prirodzene..ale, keby aspon tie prsia su normalne aj keby vacsie..a najhorsie je to..ze ked si lahnem, ja tomu hovorim ze to mam jak volsk e oko..ale naozaj..uplne rozliate.. no strasne...druhe tehu este neplanujem... no mozno tak za 3 roky... no to snad dopadne lepsie.. ci eee??

zivika
7. dec 2012

@dedenini tiez sa utesujem, ze to dopadne lepsie, ale sama tomu neverim, tak len dufam, ze to nebude horsie 🙂 mna este viac ako prsia vytaca brucho, to mam uplny otras, aj ked som schudla a ruky aj nohy aj vsetko bolo ok, len to brucho stale jak v 4. mesiaci...proste o dve cisla vacsie ako zvysok tela 😠 prsia schova podrsenka, ale brucho asi nic...tak sa tes, ze niekto je na tom horsie ako ty 😀

jankagun
7. dec 2012

mne sa po kojeni prsia zmensili o takmer 2cisla a aj ovisli.zacala som brat polroka tabletky(nechcem robit reklamu tak nepisem nazov) na zvacsenie a spevnenie prs a stal sa zazrak.vratili sa naspat a boli aj pevnejsie 🙂 sem tam k tomu nejaky cvik-stlacanie dlani pred zrakdlom a hotovo :D a brusko som len spevnovala a veela natierala obycajnou niveou

olusenka
7. dec 2012

@jankagun to by mě zajímalo, co to bylo za tablety, kolegyně z práce si jedny koupila, název klidně řeknu, Decolen, a litovala peněz, nepomohlo jí to vůbec.
@dedenini někde jsem četla, že to chce cvičit ještě před otěhotněním, po porodu nebo kojení je už pozdě něco řešit a čekat nějaké zlepšení ohledně tvaru a pevnosti. Což moc nepotěší. Já na tom nejsem teď taky moc dobře, a to ještě kojím. Co se týče strií, ty se dají úplně odstranit snad jedině laserem. ☹

jankagun
7. dec 2012

@olusenka vola sa to Super prsia +stihla linia,tiez som zvazovala decolen,ale tam boli pisane vedlajsie ucinky ako akné a vyrazky tak som siahla po tych prvych co som napisala.

olusenka
7. dec 2012

@jankagun aha, tak akné nepotřebuju, to už mám po porodu zase zpátky a co se týče těch prvních tablet, já bych potřebovala spíš jen Super prsia, bez štíhlé linie. Tím kojením to jde dolů až moc.

jankagun
7. dec 2012

@olusenka mne sa tak isto pri kojeni take akne narobilo ze az, tu stihlu liniu som ani tak nevnimala zeby sla vaha smerom dole,lebo ako hovoris,kojenim to islo samo 🙂

olusenka
7. dec 2012

@jankagun já ho mám bohužel pořád (akné(, jen v těhotenství se mi to zázračně vylepšilo, ale už je zase dávno zpátky...mrcha :-/

jankagun
7. dec 2012

@olusenka inak uz su na trhu nejake nove tabletky na prsia a zaroven podporuju rast vlasov len teraz neivem ako sa volaju.takze po druhom porode mozno vyskusam tie :D ale este pockam na recenzie

jankagun
7. dec 2012

@olusenka a nepomáhajú nejake pripravky ako gely alebo nieco take?ja som si v lekarni dala namiesat roztok kyseliny salycilovej a tym som si to natierala

olusenka
7. dec 2012

@jankagun já asi zkusím cvičení a krémy, na operaci bych asi neměla odvahu a peníze (to za pár let), s tabletami nevím, moc tomu nevěřím, možná že bych si leda napsala Ježíškovi, ale to až skončím s kojením. Jak to ale bude s velikostí, to by mě zajímalo. Jestli využiju podprsenky, co mám doma, před těhot. jsem si koupila krásné, nové, drahé (chtěla jsem se i fotit v prádle na tzv. budoir focení, ale už jsem to nestihla)...

dedenini
autor
7. dec 2012

nad tym som nikdy nerozmyslala ze by mohli byt tabletky na upravu prs na internete.. no daco kuknem teda 🙂

olusenka
7. dec 2012

@jankagun jo, to bych potřebovala, předtím to nebylo nic moc, teď je to vůbec hrůza, kůži nějak zpevnit by to chtělo. A změnšit. 😀

jankagun
7. dec 2012

@olusenka ja som tiez proti operacii.aj ked som ju niekedy zvazovala..mne sa po kojeni scvrkli a boli este mensie ako pred otehotnenim(cize takmer ziadne) ..teraz som tehotna a uz mam o cislo vacsie ,takze zase cakam ze mi to poriadne splasne 😖

olusenka
7. dec 2012

@jankagun Já bych do toho i třeba časem šla, ale peníze, to je jedna věc, a co když to ten dr. zfušuje? mě by šlo o modelaci, ne žádné implantáty. Kdoví, co bude třeba za deset let. Mě se scvrkly už teď při kojení. 😒

jankagun
8. dec 2012

@olusenka presne ako píšeš,nemám istotu že to DR nepokazí,modelácia-to znie celkom dobre (ked je s čím pracovat 🙂 )
a miesto silikonu už dávajú vlastný tuk(odsávajú ho napr.zo zadku,alebo stehien) a ten vkladajú do prs,vyhoda je,ze sa to nemusí vymienať,ale zase neviem aky dlhodobý efekt to má hm

olusenka
8. dec 2012

@jankagun já nevím, jestli je pokaždé podmínkou dávat vlastní tuk, třeba se jen ořeže ta přebytečná kůže? 😀 nevím. Když člověk nechce větší....

andelka
8. dec 2012

Ty strie by měly časem zesvětlat..já teda těhotenské nemám (mazala jsem, ale kdoví jesti to bylo tím, spíš asi zafungovala genetika), mám ty z puberty a ty jsou stříbřité. Chlapi je maj taky, pokud rychle vyrostli nebo přibrali.
S prsy ti ale naprosto rozumím..jednak na nich mám taky drobné světlé strie (ani nevím odkdy, ale mám 😖 ), druhak nedávno jsem na sebe koukala a teda co zbude po odstavení nemám tucha. Ještě vypadají hezky před nakojením, když jsou trochu nalité, ale po kojení teda nic moc. Po prvním porodu a odstavení jsem měla pocit že jsou podobná jako před těhu..ale teď mi přijde, že druhé těhu a kojení jim dalo víc zabrat. Plánuju cvičit (teď nemám čas a hlavně energii), plavat, budu nosit pěkné spodní prádlo a prostě se nebudu nikde svlíkat.Manžel jednak ví co mají za sebou, druhak jsou i sexy košilky atd. takže vyloženě se svlíkat netřeba..něco srovná i lichotivé světlo svíček.. 😅 Na plastiku nemám odvahu.
Jo, začínala jsem před prvním těhu s 80 C a teď mám 75E 🙄 ještě kojím, takže finální velikost budu řešit tak za půl roku. Asi bude třeba koupit si na léto nové plavky. 😅

aneta0707
9. dec 2012

ahoj, taky sem se dlouho trapila. po tehotenstvi mi zustaly tmavy velky strie na brichu i smerem k zadum, na nohou, dokonce i pod prsama... a to sem se mazala pravidelne a bez uspechu. prsa sem mela az do porodu vel 80A a dva dny po porodu 75D/E! radsi nerikam co mi zustalo 😒 ale proc to pisu... s prsama neporadim, operace je draha a jiny reseni sem nenasla, ale strie - asi od roka mi zacali svetlat a po roce a pul se narovnaly srovnaly s kuzi a nejsou uz skoro videt. ted cekam druhy a zatim se akorat vytahujou, netmavnou... jenom si nedovedu predstavit, ze bych se opalila. jak uz bylo psano, jsou to jizvy a ty se nedaji opalit, takze uz asi naveky budu jako snehurka 🙂