Stroj na pečenie oblátok

babula90
5. nov 2009

Máte niekto skúsenosti s pečením, zvládne to aj začiatočník? 🙂 Moje deti oblátky vianočné milujú a chceli by sme si ich piecť celý rok. Budem rada za Vaše skúsenosti.

dana_l
29. dec 2014

@womankc ja som kupovala od http://www.magropom.sk/kontakt/ a myslim si ze cena bola primerana. moze sa to zdat vela ale ine veci stoja este viacej a nic ti neprinesu - len ich pouzivas pre seba. s tymto strojom mozes urobit oblatky aj pre inych a tak sa ti tie naklady aj vratia spat

womankc
29. dec 2014

@dana_l no ja si myslím , že tá cena je hodne premrštená, ale v ostatnom s tebou súhlasím. Je to vec na dlhé roky, ja som sa rozhodla , že ho kúpim v budúcom roku

janicka75
2. jan 2015

@babula90 Na začiatku ťa to môže trochu odradiť,ale vydrž a predstav si ako lacno si budete pochutnávať na vlastnoručných oplatkách.Ja ti môžem poslať dva recepty na slané aj sladké.Za mňa to už upečie niekedy aj moja 13-ročná dcéra. 😀

miminkozv
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miminkozv
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miminkozv
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miminkozv
12. jan 2015

AHOJTE,MAM NA PREDAJ STROJ NA VIAN.OPLATKY !
STROJ JE ORIGINAL Z NEMECKA,V KRABICI ,NEPOUZITY 🙂
CENA JE SKVELA -LEN 89 EUR + POST.

AK JE ZAUJEM KLUDNE MA KONTAKTUJTE NA MAIL :

chaell1981@gmail.com

danulka2014
31. jan 2015
112244
15. feb 2015

Ahojte,ja tiež pečiem od minulého roka. Pred Vianocami som ich upiekla asi cca 2 000 kusov.Amám stroj cloe Waflovač oplatkovač.Chcela by som si kúpiť nový lebo je tam okraj a to sa musí dávať preč lebo je to potom tvrdé tak preto. No ale objednávky mám.

112244
15. feb 2015

@danulka2014 aký bol ten stroj lebo už je vymazaný tak preto sa pýtam.

112244
15. feb 2015

@rado777 no a aké meno je od koho máš ten stroj lebo ich tam je moc napísaných čo niečo ponúkaju.

cocka3
12. apr 2015

Dobry den zienky, som zijuca v Kanade uz dlhe roky, a verte mi, ze kazdy rok pred vianocami hladam strojcek na pecenie oblatok. Zatial neuspesne... Neviete mi niekto poradit, kde by som si to mohla kupit v Kanade? Moje deti ich strasne zboznuju.... Nemozem si strojcek priniest zo Slovenska, pretoze v Kanade mame ine zastrcky. Poradte mi niekto prosim... Vopred Dakujem.

katika146
26. júl 2015

@natipa Ahoj, prosím pekne, je ten stroj ešte stále na predaj alebo je to už dávno neaktuálne? Mala by som záujem, ďakujem 🙂

sheila2004
7. sep 2015

@112244 ahoj, môžem sa ta opýtať,mám záujemtiež o kúpu tohto stroja. Dá sa robiť normálne aj na tomto lacnejsom? Lebo investovať viac ako 200€ sa mi zdá nereálne, keď to chcem len doma pre nás robiť. Sú tam nejaké negatíva ?

peet777
25. sep 2015

dobry den, mozem doporucit tento stroj :
http://stroje.bazos.sk/inzerat/53621831/predam-...
novy, kontakt 0907646810, poslanie aj na dobierku, alebo osobne, naozaj spokojnost

kikusa2002
18. okt 2015

@natipa je ešte tento stroj aktualny mam zaujem
🙂 😉

katka5584
2. nov 2015

ahojte prosim vas nepredavate niektora stroj na oplatky dakujem

lenkahlinkova
2. nov 2015

@natipa je to este aktualne??

majuuskaa
12. nov 2015

ahoj chcela by som sa opytat kedy zacinate piect vianocne oplatky a do coho ich balite aby vydrzali .Ja som uplny zaciatocnik a prve dve varky dopadli katastrofalne,ale nasla som recept ,ktory je super nelepí sa na platne a oplatky su chrumkave krehke .viem ze uz sa tu vela popisalo ,ale nemam cas vsetko listovat a citat .za kazdu radu dakujem :D

mamka_danka
12. nov 2015
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

mnam ja tiez zboznujem vianocne oplatky ale robit ich nato by som asi nervy nemala

zafi
17. nov 2015

@majuuskaa my máme hodne starý stroj a pečieme pre celú rodinku, takže začíname už koncom novembra a uskladňujeme ich v sáčkoch alebo krabiciach na suchom mieste, aby nenavlhli

snehulienka155
17. nov 2015
Používateľ snehulienka155 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od snehulienka155.

ja tiez si radsej kupim ako by som sa mala s nimi trapit

majuuskaa
17. nov 2015

@zafi takze ked ich dam do sacka a zalepim lepkami tak vydrzia?

zafi
17. nov 2015
majuuskaa
19. nov 2015

@zafi dakujem :D

zanet63
20. nov 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

presne tak ja tiez vzdy radsej kupim ako ich robit, to by sa mi nechcelo

nikola29nikola
20. nov 2015

@natipa
Dobry den, mate este stroj na ollatky?
Dalo by sa poslat neake foto na mail?
jajcayovanikola@gmail.com. dakujem

saraaronnela
20. nov 2015

Ja mam od firmy magropom a mam ho 16.r. a som sním spokojny a pečiem každy rok 60000 až 70000 oblátok denne na ním zrobim okolo 900 až 1000 oblátok ale je to makačka a trubičky sa taktiež dajú robyt je to dobrý stroj odporučam.🙂🙂🙂

samo_blaho
21. nov 2015

sezóna už začala:

majuuskaa
22. nov 2015

@samo_blaho dobry den chcem sa opytat ,
ako ich zatazujete,ze ich mate take rovne?a v com su balene?