Stroj na pečenie oblátok

babula90
5. nov 2009

Máte niekto skúsenosti s pečením, zvládne to aj začiatočník? 🙂 Moje deti oblátky vianočné milujú a chceli by sme si ich piecť celý rok. Budem rada za Vaše skúsenosti.

liebling98
22. nov 2015

@majuuskaa to je vec receptu. Iný je recept na trubičky a iný na rovné oblátky.

samo_blaho
22. nov 2015

@majuuskaa
zaťažovať ich nezvyknem, balím ich po 10ks tak, že 5ks pootočím o 180°. Prelepím ich páskou nastrihanou z baliaceho papiera.

samo_blaho
22. nov 2015

a potom do mikroténového sáčku, zopnem strojčekom..

majuuskaa
22. nov 2015

o.k dakujem moje a trochu vlniaale nie je to az take strasne dakujem za odpoved. A receptik by som nemohla dostat??? 🙂

jaakajka
29. nov 2015

ahojte, chcela by som sa opýtať či sa dajú robiť také tenké oblátky aj na tých strojoch oplátkovače/vaflovače čo majú štvorčekový vzor? rozmýšľam, že ho kúpim bratovi ako darček pod stromček lebo on je maniak do oblátok - ten z magropomu je dosť veľká investícia pre mňa samotnú ale tieto lacnejšie by som riskla poprípade by som manželovi povedala nech pozrie v nemecku. Viete mi niečo odporučiť? Ďakujem 😉

skrcka
30. nov 2015

Dobry vecer. Ma prosim niekto skusenost s oplatkovacom od fy kovo piestany? Dakujem. Michaela

mavit
13. dec 2015

Taktiez kupim stroj na oblatky, ponuknite. Dakujem

mavit
13. dec 2015

Tuto som nasla dalsieho vyrobcu, ale drahe ☹ http://formanaoblatky.wz.cz/index.php?menu=0

babkatonka
21. dec 2015

prosim o radu kto ma skusenosti s pečenim slanych oblatok s udenym syrom,prave som začala peicť a lepia sa mi na zeleza.cesto je podla receptu 75dkg muky special, 2 kl soli,2 kl kminu,3/4 l mlieka, 3 dcl vody, 4 lyžice oleja,10 dkg struhaného udeného syra.
Mne sa zda cesto dost husté a neviem či by tomu nepomohlo vajičko.Dakujem

monulkaa1990
2. jan 2016

neviete nahodou o niekom kto by predával takuto oplatkáreň?

sheila2004
2. jan 2016

@jaakajka ahoj, neviem či je to aktuálne, ale neskoro čítam. Ja mám oplatkovac cloer 261, stal ma 30€. Nedajú sa robiť úplne tenké oplatky, ale chuťovo sú super. každé cesto sa s ňom vydarí, takže netreba špekulovať a zisťovať, a skúšať, aké cesto bude vhodné. Robili sme bryndzové, skoricove, vanilkove a celá rodina si pochvaluje. A mamine som robila aj bezlepkove. Keď náhodou nejaké otázky, kľudne mi napíš 😍

travnerka12
2. jan 2016
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

@sheila2004 z kade ho mas? 🙂

sheila2004
2. jan 2016

Z interstore. Daj si do google cloer 261, niekde bol drahší, ale cca 30€. Len niekde bola pošta, ci kuriér 5€. Tak ja som volila moju najbližšiu predajňu a osobný odber. Samozrejme, komu čo vyhovuje. 🙂

duridk
5. jan 2016

@monulkaa1990
Ahoj ja mam formu na oplatky z magropomu je dost draha cca 250 € ale je super

zmizik11
12. jan 2016

@skrcka Zatiaľ síce skúsenosti nemám, ale práve som si ho objednala, vychádza dokonca trochu lacnejšie ako z Megapromu a páči sa mi viac, je aj o dosť ťažší...dám vedieť 😉

skrcka
13. jan 2016

@zmizik11 Dakujem, budem rada za každú skúsenosť.

xenia2
13. jan 2016
Používateľ xenia2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od xenia2.

ja som tento rok chcela skusit robit oplatky, mam od svokry stroj, co uz ma kopu rokov ale fici ako ma, ale ved som sa viac dopalila ako oplatok urobila :P

zigovamaja
16. jan 2016

ahoj, máte niekto skúsenosti s oblátkovačom z KOVO piešťany? ďakujem

zigovamaja
16. jan 2016

@zmizik11 dobrý večer, prosím vás ako sa pečie na tej forme od kovo piešťany, lebo sa mi veľmi páči a rozmýšlam že si ju objednám, ďakujem

zmizik11
18. jan 2016

@zigovamaja ,skrcka
Zdravím, stroj z Kovo Piešťany mám asi 5 dní, zatiaľ som skúšala 2x sladké trubičky, (hoci pani mi doporučovala začať slanými oblátkami, kým sa forma nevypáli, aj som tak chcela spraviť, ale chuť na trubíčky nakoniec zvíťazila 😉 ), ale som veľmi spokojná, nešlo to samozrejme hneď samo, ani prax v tom nemám, ukážkové tiež neboli, ale zato výborné, mňam! Potrebujem ešte zohnať paličku ako majú na stránke na videu, lebo ja som si pomohla len takou tenkou, čo som našla deťom medzi hračkami a na ruku som si dala tenkú pletenú rukavičku, pomohlo, nepopálila som sa...🙂
Páči sa mi, že platne sú liatinové, pani z Kova vravela, že vraj Megaprom má hliníkové, neviem, ale stroj je naozaj 10 kilový, poriadny, dodanie bolo obratom, z Megapromu mi písali že až od apríla, cena bola dokonca o niečo lepšia, uzatvárací mechanizmus je už v cene, s poštovným 249 eur...som veľmi spokojná, ale nemám s čím porovnať v praxi...

skrcka
18. jan 2016

@zmizik11

Ahoj, veľmi pekne ďakujem za detailné info, moc si mi pomohla pri rozhodovaní.

zigovamaja
18. jan 2016

@zmizik11 ďakujem za odpoveď, cez víkend som mala požičaný stroj od magropomu a ale už dlho ročne používaný, tak sa na ňom robilo jedna radosť, ale viac sa mi páči ten z kova aj dizajnovo ale aj to že má už uzatvárací mechanizmus, prišiel mi cenník z magropomu ale zavírovaný tak sa v ňom nevyznám čo k čomu patrí, ale cenovo je to podobné

deana270
11. aug 2016

@zmizik11 dobry deň mohla by som vas poprosiť adresu na ten oplatkovac , chcela by som si ho objednať ...vopred dakujem

majuuskaa
12. aug 2016

@deana270 dobry den dajte si do vyhladavaca magroprom a vyskoci vam cela ich stranka mne prisiel stroj za cca 1,5 tyzdna a to som objednavala v novembri s tym ze do konca roka nedojde a dosiel bleskovou rychlostou len som lutovala,ze som neobjednala aj mechanizmus na zatvaranie a po dvoch dnoch tlacenia na oplatky aby sa cesto rozlialo mi ho urobil tao doma a je to super

peet77
22. aug 2016

aktualizujem:
dobry den, mozem doporucit tento stroj :
https://ostatne.bazos.sk/inzerat/64377136/stroj...
novy, kontakt 0907646810, poslanie aj na dobierku, alebo osobne, naozaj spokojnost

katkaond
3. okt 2016

@natipa Dobry chcem sa spytat vy predavate stroj na vyrobu vianocnych oplatok.

deana270
3. okt 2016

@majuuskaa dakujem za info ,Uz mam stroj aj doma ,objednala som si s magropromu tiez ale aj s uzatvaracim mechanizmom tak sa uz neviem dockat kedy ho odskusam,Pozerala som ten z KOVO bol sice dizajnovo krajsi ale nemali take pekne vzory ako v Magoprone a aj ten tvar ovalnej oplatky ,kedze som chcela ovalne,sa mi viac pacil je taky tradicny

majuuskaa
3. okt 2016

@deana270 tak som rada,ze som pomohla teraz uz len ten spravny recept a podme na to :D

deana270
3. okt 2016

@majuuskaa no velmi rada by som zacala aj hned dnes ,ale ja som v zahranici pracovne a domov pridem az 1.12.tak si musim este pockat ☹ ,ale uz sa velmi tesim dufam ze sa mi bude darit ,potom vam napisem ...dakujem pekny vecer 🙂

majuuskaa
4. okt 2016

kupte si este niekde vcely vosk taky maly kusok.treba nim natriet pred prvym naliatim cesta horuce platne a bavlnenou handrickou zlahka utriet aby ho tam nebolo vela .to aby sa vam nelepilo cesto .prva dve budu take voskove ale neskodne a dalsie budu odchadzat od platni skoro same tak nech sa dari :D