Štúdium na Technickej univerzite v Košiciach. Info?

marcela.m
30. okt 2008

Ahojte,viem ze je viac tem o studiu,ale mna by konkretne zaujimala tato skola.Odbor geoturizmus,alebo manazerstvo zemskych zdrojov.Studuje niekto take nieco,alebo viete od niekoho zistit viac?Tak dajte vediet.Vdaka.

etuska
30. okt 2008

Marcela-myslim ze viac informacii najdes na stranke www.tuke.sk

etuska
30. okt 2008

teraz maju dokonca den otvorenych dveri,tak by som tam na tvojom mieste skocila 😉

osa
30. okt 2008

uz som sa zlakla, ze sa tu ideme stretnut tie co sme tam studovali... 😉

marcela.m
autor
30. okt 2008

Na stranke som bola a mam aj vytlacene vsetko-aj predmety v kazdom semestri a tak.Ale mna by zaujimalo,ci sa to da zvladnut aj externe a na materskej.A tiez ta blokova vyucba.Pocula som,ze je mimo aj 2 tyzdne.No neverim,ze aj pre externistov.To ako mozu zamestnani ludia ist niekam na 2 tyzdne.To asi zamestnavatelia tazko toleruju.A tiez pri malom dietati.A tiez to vyhodnocovanie podla mat.skusky typu A,B.My sme taku nemali.Ja som maturovala v 1997 a vtedy take nieco nebolo.Ci mam vobec sancu,ze ma po 12-tich rokoch prijmu na TU.Aby som zbytocne nedavala prihlasku.No pozriem sa.Ale neviem,ci sa mi teraz podari dostat do KE.Mala je chora a ja tiez...Kuknem sa 🙂

safiah
30. okt 2008

ahoj marcelka my sme tiez mavali blokovku aleuroibli nam to formou prednasok a potom sa to zapisalo ako blokovka mo musela byt 100 perc.ucast. urcite to riesia inak s externistami

marcela.m
autor
30. okt 2008

A ty si co studovala?Prave som videla tie poplatky!Na BERG to bude 21088,-Sk/700 Eur!!!No,tak to som uz skoncila.Na hutickej nebude spoplatnovane.Tam sa mi pozdavalo Spracovanie a recyklacia odpadov alebo Integrovane systemy riadenia.Len neviem,ci by ma to aj bavilo.A ci to nie je tazka skola.V prvych dvoch rokoch su vo vsetkych odboroch rovnake predmety,az v tretom podla odboru.Asi zostanem len pri tej socialnej praci.

safiah
30. okt 2008

no ja by som brala tu socialnu mna zaseaz tak nebavila moja skola no nevadi aspon nebudem jednostranne naklonena.ja som studovala BERG hlbinne dobyvanie lozisk.to spracovanie by mohlo byt 😉 je to dost penazi pomoc na tom bergu uf.

funilieta
30. okt 2008

ja som tiez studovala na BERGu ale geodeziu..a vpohode, ale denne, neviem ti povedat, ako je to externe...drzim palce, ak sa rozhodnes

marcela.m
autor
30. okt 2008

Aj mna to zaujalo,ale buduci rok tento odbor neotvaraju.

lencici
30. okt 2008

ja som chodila na techniku "až 2 mesiace" a hneď som to vzdala...vybrala som si stavebnú: environmentálne manažérstvo...strednú som mala ekonomickú a tento odbor bol o matike, fyzike a chémii ktoré som na strednej nemala. Tak som to vzdala...