Štúdium na UJAK. Ako sa rieši prax v obore?

veldinka
11. júl 2009

Ahojte. Chcem si poslať prihlášku na na ujak na špeciálnu pedagogiku - vychovávateľstvo externou formou na Mgr. stupeň. (doteraz som študovala denne v RK). Rysuje sa mi však práca, ale nie v danom odbore. Neviete mi prosím povedať, ako je to v takom prípade s praxou? Dočítala som sa, že v prvom ročníku na Mgr. stupni je prax 2 týždne a v ďalšom ročníku 3 týždne. Keby to bolo menej týždňov riešila by som to samozrejme dovolenkou počas ktorej by som si prax spravila, ale teraz neviem či celú dovolenku obetujem len na prax. Prosím napíšte mi, ako prax riešite ak študujete a nepracujete v danom odbore, respektíve ako má prax vypadať na UJAK. Ďakujem pekne.

vikina69
30. máj 2010

@misinn moj odbor: specialni pedagogika-vychovatelstvi,
uz sa tesim!

alenkaaa
31. máj 2010

baby,podaval si tu niekto z vas prihlasky aj po 31 maji? ci nie?..ja som este nepodala,tak sa bojim ci ma prijmu na druhy termin..dakujem ☹

misinn
31. máj 2010

vikinka tak budeme studovat spolu to je super, teda ak ma vezmu len tento tyzden idem vyplnovat prihlasku

alenkaaa
31. máj 2010

misinn,ty sie ste tiez neposielala?

misinn
31. máj 2010

nie neposielala som 😒

alenkaaa
31. máj 2010

ani ja..nevadi...mame cas este..snaad..cmuk....budeme zaradeny do druheho vyberoveho kola 😒

misinn
31. máj 2010

ale pocula som ze zoberu kazdeho tak snad ano...ty si odkial?

alenkaaa
31. máj 2010

ja som z Kosckeho kraja,okres Roznava a ty?..tak jasne,ked je tam napisane,ze sa mozu podat do 31 augusta tak by to malo platit

misinn
31. máj 2010

aha ja som z nitrianskeho kraja 🙂

anjelik323
1. jún 2010

nechystá sa tu niekto študovať na ujak vzdelávanie dospelých-bc.?

anjelik323
1. jún 2010

@twistedangel ahoj,ja sa chystám na vzdelávanie dospelých od septembra a akreditáciu majú obnovenú

1jana19
1. jún 2010

ahojte chcela by som sa opýtať v akom jazyku sa píšu v Hrozenkove semestrálne práce a aj záverečná práca.Ďakujem.

anjelik323
2. jún 2010

@1jana19 -kamoška tam chodí a píšu sa v slovenskom jazyku ak si zo slovenska

srnka1
3. jún 2010

Ide niekto z Trnavského kraja na špec. ped. - mgr?

mairima
4. jún 2010

dievčatá a vy ste už nejakú čiastku platili pri podávaní prihlášky alebo sa bude prva splátka platiť v septembri keď nastúpime?ďakujéééééém

janin26
4. jún 2010

Ahojte ja by som sa chcela opytat ci sa da na tejto skole studovat aj ak by som mala bc. titul ale z odboru ucitelstvo prak.pripravy a potom prejst sem ale na odbor podnikanie v ces.ruchu,lebo je to uplne ine.Dalo by sa to,alebo treba si vybrat naozaj len pribuzny odbor? Dakujem za odpovede tada ak mi niekto odpovie 😉

alenkaaa
7. jún 2010

janin 26..ahoj..ja sa chystam tiez na uplne iny odbor a snad ma vezmu...lebo dopocula som sa,ze ked urobis vyrovnavacie kurzy,tak nie je problem.Len aj za tie kurzy sa plati asi 6000 ck...takze asi tak..ja som si prihlasku este nepodala,ale chystam sa uz..pekny den..papap 🙂

petika25
9. jún 2010

ahojte, ide niekto z vas na manazment CR do Stareho Hrozenkova????

alenkaaa
9. jún 2010

baby..chysta sa niekto na spec.pedagogiku alebo andragogiku z kosického kraja?? 😉

janin26
11. jún 2010

alenkaa dik za odpov. a Petika 25 ja som sa prave na to pytala ze ked ukoncim bc. stupen v odbore ucitelstvo prak. pripravy ci je mozne pokracovat na 2 stupni zento odbor nevies? Aky si mala odbor na bc. stupni?

delonko
11. jún 2010

Ahojte, teraz končím Mgr. štúdium andragogiky v Starom Hrozenkove. Štátnice máme v Prahe. Ak máte niektorá vedomosť, alebo vlastnú skúsenosť napíšte, ako to tam prebieha. Mám 3 mesačnú dcérku, takže o učení sa veľmi nedá povedať. Ešte chcem dodať, že v SH som si robila len Mgr. Bc som získala na UMB v BB a bola som nadmieru spokojná. Ahojte.

1jana19
12. jún 2010

ahojte vie mi niekto poradiť ake je čislo účtu ak chcem poslať peniažky zo Slovenska (500čk) za prihlašku?

alenkaaa
12. jún 2010

cilso uctu je na stranke 1943622379/0800..snad je dobre,ale skontroluj na stranke 🙂

1jana19
12. jún 2010

ďakujem a pozriem si to

1jana19
12. jún 2010

Akým spôsobom prebiehajú prednášky a skúšky v Hrozenkove?

alenkaaa
14. jún 2010

baby..v tej ceskej prihlaske vyplnujete iba studijny odbor? ci aj fakultu a program..lebo na stranke ujak je oba odbor urceny...neviete mi poradit....dakujem..je to surne

hana2a1
15. jún 2010

@vikina69 viki ahoj , som Hana z Topolcian, uz sme si pisali, mna tiez prijaii, tiez ten isty odbor ako aj teba, prave sa pokusam prihlasit podla toho ID na stranku . V tych papieroch je napisane ze treba do mesiaca po zapiose zaplatit za ten semester. Ty si to uz platila alebo ako planujes?

zuzulik
17. jún 2010

ahojte baby a je tu niekto kto chce sudovat v Prahe?? ja uvazujem bud nad spec. pedagogikou / vzdelav.dospelych alebo nad cest.ruchom .....
kamoska mi tam tento rok skoncila Bc. vzdelavanie dospelych a nemohla si to vynachvalit , len je to dost penazi ...no co niekde naskrabeme ...

cryst
17. jún 2010

Ja mám taktiež záujem pokračovať v štúdiu na UJAK v obore špeciálna pedagogika, počula som o nej samé dobré referencie.Kedže som pracovne dosť vyťažená bojím sa že to nebudem stíhať-je to dosť ďaleko a som zo zvolena. Nájde sa tu niekto s kým by som si to zjednodušila a navzájom by sme si pri štúdiu pomohli. Ešte som prihlášku neposlala:(

martulienkaa
17. jún 2010

🙂 😲 Zdravím všetky zamestnané a študujúce maminy viem o čom píšem sama mam 4detí a študovala som s bruchom,ale o tom som nechcela písať sory! ale gratulujem ostatým ktoré tam chodia..všetko sa dá ak sa chce.. babenky čítam chválu na ujak SH uvažujem i ja skončila som Bc. majster odb.výchovy r 2009 zvažujem? nad Mgr.špec.ped.alebo učiteľstvo neviem sa rozhodnúť kde sa skôr zamestnám ? ale mala by som záujem pracovať 🙂 v mš alebo školský klub a s učiteľstvom je to tak že učím po skončení na zš 1-4rocik hm? tak sa idem poradit ci tu niekto z okolia popradu sa tam nechystá? aby som tam nešla sama uvažujem?aj ked drahe je to ale verím viaceré ,že ak by sa tu našlo viac báb tak by nám to šlo ľahšie a pomáhali by sme si či sa mýlim?hm vďaka veľká čakam na odpoveď 😲 🙂