Štúdium na UJAK. Ako sa rieši prax v obore?

veldinka
11. júl 2009

Ahojte. Chcem si poslať prihlášku na na ujak na špeciálnu pedagogiku - vychovávateľstvo externou formou na Mgr. stupeň. (doteraz som študovala denne v RK). Rysuje sa mi však práca, ale nie v danom odbore. Neviete mi prosím povedať, ako je to v takom prípade s praxou? Dočítala som sa, že v prvom ročníku na Mgr. stupni je prax 2 týždne a v ďalšom ročníku 3 týždne. Keby to bolo menej týždňov riešila by som to samozrejme dovolenkou počas ktorej by som si prax spravila, ale teraz neviem či celú dovolenku obetujem len na prax. Prosím napíšte mi, ako prax riešite ak študujete a nepracujete v danom odbore, respektíve ako má prax vypadať na UJAK. Ďakujem pekne.

alenkaaa
26. okt 2010

natashkaa a to podla coho uz vies,ze budes prave v tom campe?ci dal ti niekto nejake info? 🙂

natashkaa
26. okt 2010

@alenkaaa je to v rozvrhu napisane

aktol
26. okt 2010

@natashkaa a ten rozvrh máte z Moggisu?

natashkaa
26. okt 2010

hej 😕 najdes ho v zlozke dokumenty podzlozka dokumenty UJAK a tak je asi 4 riadok Rozvrh Stary Hrozenkov

alenkaaa
26. okt 2010

no mne tam ukazuje,ze spim v kulturon dome ci kde...ja som zvedava velmi🙂

aktol
26. okt 2010

@alenkaaa a @natashkaa, to sú vlastne 2 obory, preto je tam aj ten autokemp. 😵 😵 😵

natashkaa
26. okt 2010

hej ja som spec ped - obor
@aktol
@aktol

alenkaaa
26. okt 2010

ale 29 ideme iba my..myslim ucitelstvo.....odbor specialna ped. samotna bez ucitelstva ma asi iny datum..vsak?

aktol
26. okt 2010

@alenkaaa aj Špec. ped+učiteľstvo máme 29.okt. prednášky. Bude nás tam požehnane 😉

natashkaa
26. okt 2010

@alenkaaa aj my mame len my budeme mat asi v campe a vy v kulturaku

kati36
28. okt 2010

@alenka1983 ahoj, ja teraz tiež zacínam v Starom Hrozenkove vzdelavanie dospelych ale už ako tretí rocník, ja som chodila do Prešova ale nedokoncila som 3 rocník, vylucili ma zo skoly, takže chcela by si to dokoncit aspon Bc. ja pojdem do skoly 5.11 na prednasky.

kati36
28. okt 2010

Ja by som sa chcela spýtat že kto cestuje do Starého Hrozenkova piatok 5.11 na prednasku vzdelavanie dospelých, dakujem

kati36
28. okt 2010

samozrejme s Košíc!

alenka1983
28. okt 2010

@kati36 ahoj kati.ja som teraz zacala 1.rocnik.ale mam to o to tazsie ze zijem v skotsku a na prednasky nechodim.ale neviem ako to pojde so mnou dalej,lebo nemam velmi pristup ku kniham ktore potrebujem a pod. a aby toho nebolo malo tak neviem co zo skuskami.myslela som ze prof,budu pristupnejsi.nemozem si dovolit lietat hore dole aby som spravila skusku a mozno aj opravnu,tak dufam ze bude mozne sa dohodnut trebars na jeden tyzden a spravit vsetky naraz,ale neviem.som z toho dost hotova lebo je to takto na dialku dost tazke. a ani neviem ci vysledky skusok mi daju vediet hned alebo ako,takze mam z toho len nervy a nic viac ,ale strasne rada by som chodila,ale ako hovorim je to tazke. som rada ze si sa ozvala aspon poznam niekoho noveho.a co myslis oplati sa mi tam chodit za takychto podmienok?dakujem ti ze si sa ozvala Alenka

jenaja
28. okt 2010

cafte viem ze poslednu chvilu ale nejde nahodou niekto zajtra tj. 29.10.10 z BA do stareho hrozenkova autom a mohol by ma vziat??? tel.c. 0910935044. DIK Jana

duskaf
28. okt 2010

Všetkým prajem zajtra pohodovú pokojnú a šťastnú cestu. 🙂

alenka1983
29. okt 2010

@kilbils ahoj ja by som mala zaujem ked uz nepotrebujes materialy ku studiu rada sa z tebou dohodnem..ja som teraz v prvom rocniku andragogiky cize vzdelavani dospelych. 🙂

kati36
29. okt 2010

@alenka1983 ahoj, neviem co Ti mam na to povedat ci sa ti oplatí alebo nie, ale moje spoluziacky už tam chodia 2 rok 4 a5 rocník a že su spokojný, lebo predtým sme chodili spolu do Prešova, a neda sa porovnat s tou skolou, takže neviem, ja tiež teraz zacínam 5.11 idem na prednasky, takže som zvedava na tu skolu. 😝 uvidíme, ale moj názor je, ked si už raz zacala tu skolu tak aj dokoncí, vsak uvidíš 😉 zatial sa maj, a dakujem žesi sa aj ty ozvala, ahoj

alenka1983
29. okt 2010

@kati36 dakujem ti za odpoved ,povzbudila si ma a daj vediet ako sa ti tam paci a ako bolo.ja sa tam ukazem prvy krat na skuske asi tak v januari.tak ti drzim prsty a ozvy sa.papa alenka

alenkaaa
1. nov 2010

specialka.ucitelstvo....uz vam na tom maile,co nam dali ukazuje nejake uciva?mne este nic... 🙂

tatat
12. nov 2010

milé spolužiačky, neviete ako sa dostať k materiálom zo školy? jak pozerám, tak pozerám ,ako začal školský rok,tak tu nik- 😎 nič nepíšete....hoďte prosím aspoň niekto mail, špec.ped. učiteľstvo 4. roč.

alenkaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenkaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatat
17. nov 2010

alenkaa , si zlatá, že si sa mi ozvala a pomohla, veľmi pekne ti ďakujem...pa pa

kilbils
18. nov 2010

@alenka1983

Pre ostatnych taktiez...nestihate koli, rodine, praci chodit na prednasky, robit si poznamky, vypracovavat seminarky a podklady na skusky??? - Univerzita J.A.Komenskeho Praha, vsetky podklady aj vytlacene.

Takisto aj BP,DP na vysokej urovni, hlavne pedagogicke a psychologicke zameranie - Drogova zavislost, Alkoholizmus mladeze, Depresia, System vyzdelavania na JA, Vyuzivanie volneho casu mladezou, Mobbing, Vplyv reklamy na ludi, Tyranie zien...
Ahoj, napis mi na mail - kilbilss@gmail.com, dohodneme sa 🙂 😉

srnka1
20. nov 2010

Alenkaaa nič proti, ale to heslo si jej radšej mohla poslať súkromne a nie takto verejne.. Predsa len tam to heslo na niečo slúži... 😒

alenkaaa
22. nov 2010

@srnka1 ja som to neurobila naschval,iba som chcela pomoct.Teraz ma to mrzi.Ako sa mam obratit na admina,aby to zmazal?nevies?

alenkaaa
22. nov 2010

@alenkaaa uz by to malo byt zmazane.Pisala som mu a hlboko sa ospravedlnujem

misinn
23. nov 2010

ahojteee, ja som si len dnes uvedomila ze buduci tyzden mame skolu, stale som si hovorila ze mam dost casu na vsetko ale ked som sa dnes kukla do kalendara normalne som sa zlakla 😲
ako vam to ide? baby len sa chcem uistit,. buduci tyzden mame doniest len tie 3 seminarky vsak? a potom az 17 mame prvu skusku..nie? 😒

misinn
23. nov 2010

jaj a este som zabudla dodat ze sa na vas vsetky velmi tesim 😀