Štúdium na UJAK. Ako sa rieši prax v obore?

veldinka
11. júl 2009

Ahojte. Chcem si poslať prihlášku na na ujak na špeciálnu pedagogiku - vychovávateľstvo externou formou na Mgr. stupeň. (doteraz som študovala denne v RK). Rysuje sa mi však práca, ale nie v danom odbore. Neviete mi prosím povedať, ako je to v takom prípade s praxou? Dočítala som sa, že v prvom ročníku na Mgr. stupni je prax 2 týždne a v ďalšom ročníku 3 týždne. Keby to bolo menej týždňov riešila by som to samozrejme dovolenkou počas ktorej by som si prax spravila, ale teraz neviem či celú dovolenku obetujem len na prax. Prosím napíšte mi, ako prax riešite ak študujete a nepracujete v danom odbore, respektíve ako má prax vypadať na UJAK. Ďakujem pekne.

alenkaaa
13. sep 2010

fidorka a preco nechces nastupit..nevymyslaj uz...neboj sa..snad to nejako zvladneme no nie??musis byt optimista 🙂 peknyyy dniiik

fidorka1108
13. sep 2010

alenkaa 🙂 avojky po tom ti poviem preco oki???zatial je secko ok zatial??ja som inak optimista ale jak sa vela na teba nahrne tak mas nervy aj ty nee chii xii ja viem ze nejako zmakneme hiii uz maam foto aj zapis tak hura chii pa mojka napis my mail moja paa 😉

marcolka
13. sep 2010

@anjelik323 ahoooj dnes mi zo studijneho z hrozenkova volali ze "ma" restartovali a napriek tomu nemam aktivne tlacidlo ZAPIS (vraj to riesili cez prahu) takze bohuzial zasa nic. Zajtra zavolam do prahy to nie je mozne s hrozenkovskym studijnym nieco vyriesit papa

anjelik323
14. sep 2010

@marcolka zavolaj si priamo na tech.podporu pani Ballkovej

paulaa
14. sep 2010

Ahoj. Cchela som sa opýtať či sa da študovať v Starem Hrozenkove právo v podnikaní? Dakujem 🙂

bbea1
14. sep 2010

@paulaa V Starom Hrozenkove sa daju studovat len tie odbory, kt. su vypisane pod pobockou Stary Hrozenkov. Pravo v podnikani tam nie je, to sa da studovat len v Prahe.

amaca
14. sep 2010

Ahojte, ja som posielala prihlasku 25.8. a este mi nic neprislo. Ma niekto podobnu skusenost? dik

gween11
14. sep 2010

@amaca Jak už tu někdo poznamenal "dlouho jim to tam trvá." Já jsem čekala 3 měsíce a pak jsem poslala mail. Věci se hnuly okamžitě. Doporučuji zavolat, či poslat mail.

marcolka
14. sep 2010

@anjelik323 dakujem ti. Uz je to konecne OK. 🙂

afrodita088
14. sep 2010

@didinkaka
ahoj,aj ja som sa prehlasila na špec.peedagogiku a zatial mi nic neprislo..

afrodita088
14. sep 2010

@hana2a1
ahoj ja idem na spec.pedag. a som z NR....

lenkamys
15. sep 2010

@afrodita088 Ahoj,ideš na bc alebo mgr?

anina71
15. sep 2010

Ahoj kočky, zápis prebehol v pohode, osobný rozvrh ešte nemám, našla som však rozvrhy pre celý Hrozenkov. Neviete, či my, ktoré pokračujeme po Bc. z inej školy na Mgr. sme ročník prvý alebo tretí? Konkrétne ma zaujíma andragogika.

dda
15. sep 2010

@anina71 sme prvý ročník nmgr. , alebo štvrtý v rámci päťročného vzdelávania.

anjelik323
15. sep 2010

baby,nechcem stresovať,ale dnes je posledný deň na zápis,tak šup šup)))

anina71
15. sep 2010

@dda prosím ťa a nemáš náhodou rozvrh... som z toho už zúfalá 😒 a.koysova@centrum.sk je môj mail

dda
15. sep 2010

@anina71 O.K. poslem

humanka
15. sep 2010

Ahoj Majka, ja idem na ŠP-učiteľstvo

stefan1973
16. sep 2010

Pozeram ze za spoluziacky budem mat same kocky, tak sa zacinam tesit 🙂

afrodita088
16. sep 2010

@lenkamys
idem na bc. a ty?

fidorka1108
16. sep 2010

cavko vam ukazuje jakych spoluziakov budeme mat hm foto hm jak to najdem,dik pa 😒

lenkamys
17. sep 2010

@afrodita088 Ahoj,ja idem tiež na bc takže ideš 15.10?

amaca
17. sep 2010

Ahojte, mate niektora skusenost s tym, ze v IS v zalozke zapis k studiu je kolonka nesplnene - mam dorucit kopiu maturitneho vysvedcenia, nie je nahodou potrebne iba pre Bc. studium? ja sa hlasim na Mgr. andragogika.
Moze sa stat, ze sa pomylili?

dda
17. sep 2010

@amaca- to bude omyl, napíš na štúdijne. Zasielala som iba overený diplom Bc. a papier o štátniciach.

nymphalis
18. sep 2010

@amaca
Ahojky, já jsem na tom úplně stejně. ☹ Zatím zkusím počkat a pokud se nic nezmění, tak tam asi zavolám.
Myslím, že nás takových bude víc...

nymphalis
18. sep 2010

@amaca
Ono se to totiž v tom systému "aktualizuje" postupně. Takže když ještě nějakou dobu počkáš a budeš plnit vše, co je potřeba, tak by to pak mělo bez problémů jít. 🙂 Aspoň doufám. 😀

blackjane
19. sep 2010

Ahojte, bola by som rada, keby ste sa mi ozvali kto idete na andragogiku(-magisterské). Prihlášku som posielala neskôr, tak mi vyrozumenie o prijatí prišlo teraz v piatok. No som z toho trocha vedľa, lebo tu na koníkovi som sa dočítala, že máte už aj rozvrh nooo a ja idem zaplatiť školné. Chem vás poprosiť, či mi viete poradiť, ktorý odbor je lepší či vzdelávanie dospelých, alebo riadenie ľud.zdrojov. neviem vôbec, či je niečo na výber. Uvítam ak mi poradíte a napíšete niekto rozvrh, lebo ani neviem, kedy sa to celé začína 🙂
Ďakujem.

hana2a1
19. sep 2010

@afrodita088 no ahoj som rada ze aspon niekto z blizkeho okolia, tak sa stretneme ak chces napis na mail gurecka@post.sk

amaca
19. sep 2010

@nymphalis
ja som tam uz mailovala, opisala som im problem a uz to mam v poriadku

didinkaka
19. sep 2010

@afrodita088 Ahoj prosim ta a odkial si?uz ti nieco prislo ?mam prve prednasky 15.10 idem z TN a ty?