Štúdium na UJAK. Ako sa rieši prax v obore?

veldinka
11. júl 2009

Ahojte. Chcem si poslať prihlášku na na ujak na špeciálnu pedagogiku - vychovávateľstvo externou formou na Mgr. stupeň. (doteraz som študovala denne v RK). Rysuje sa mi však práca, ale nie v danom odbore. Neviete mi prosím povedať, ako je to v takom prípade s praxou? Dočítala som sa, že v prvom ročníku na Mgr. stupni je prax 2 týždne a v ďalšom ročníku 3 týždne. Keby to bolo menej týždňov riešila by som to samozrejme dovolenkou počas ktorej by som si prax spravila, ale teraz neviem či celú dovolenku obetujem len na prax. Prosím napíšte mi, ako prax riešite ak študujete a nepracujete v danom odbore, respektíve ako má prax vypadať na UJAK. Ďakujem pekne.

marcolka
4. sep 2010

@kocca netusim ci ostatni, ale pokial su zapisani mali by sa tam dostat automaticky treba stale skusat ci ta to tam pusti.

anina71
4. sep 2010

@kocca to patrilo tebe 🙂

kocca
4. sep 2010

@marcolka Ako to tu čítam,asi viacerí majú problém sa tam dostať. To bude sranda,keď sa konečne aj ja zapíšem. 😀

marcolka
4. sep 2010

nechapem som prekvapena jedine ze by nemali este zaplatene skolne to musi prejst cez prahu

kocca
4. sep 2010

@marcolka Asi im to ešte trochu hapruje....Myslím ten systém,nie v hlave!

jana252
4. sep 2010

baby už som naozaj nasratá, tak v prepočte ma to vyšlo 730 eur, tak nechápem kam tie peniaze došli, keď sa stále nemôžem zapísať....a to som platila 26.augusta

majka371
5. sep 2010

Ahojte. Ako tak si čítam Vaše príspevky ... to chce kľud. Po zaplatení školného treba čakať m i n i m á l n e 15 dní pokiaľ Vás zaradia do systému. Trvá to aj dlhšie, veď tam majú dosť veľký nápor študentov. Nejedná sa iba o Hrozenkov, ale aj F.Místek a hlavne Prahu. A rozvrh - ak ste už v systéme, je v zložke dokumenty UJAK. Ak nie , dá sa všetko dohodnúť s p. Valíčkovou mailom - prinajmenšom každého ukľudní 🙂. Do konca septembra je času habadej, potom by som paniku robila už aj ja 🙂 . A je tu vôbec niekto z Východu? To budem cestovať sama vláčikom ?

michalka12
5. sep 2010

dasam, dakujem, prosim ta a mas k tomu aj niake casy od kedy do kedy to asi bude trvat?
dik

srnka1
5. sep 2010

Baby, treba zaplatiť školné a poslať aj dve fotky, bez fotiek vás do k zápisu nepustí! Ak budete mať zaplatený poplatok 500kč, školné a poslané dve fotky, vtedy vás systém pustí k zápisu 😉

majka371
5. sep 2010

500 Kč stačí zaplatiť až v SH v prvý deň prednášok. Je to na ich stránke. Zapísaná už som a poplatok ešte nemám zaplatený. Čiže aj takto to funguje 🙂

anjelik323
5. sep 2010

baby,stačí si zavolať na do učtárne a zistiť,či už platbu evidujú

anina71
5. sep 2010

@jana252 Ahoj Jani, mohla by som aj ja poprosit ten rozvrh?

humanka
5. sep 2010

ahoj majka, asi som prehľadla ,na aký odbor sa to hlásiš? Ja som zo Stropkova a idem na ŠP-učitaľstvo.Anka

zuzikvrbove
5. sep 2010

@lenkamys ahoj , ja som z vrbového, idem do 1 rocnika

majka371
5. sep 2010

@humanka
Ahoj. Vzdelávanie dospelých, 1x cestujem 8.10. Neviem ako máte rozvrh Vy.

lenkamys
5. sep 2010

@zuzikvrbove Ahoj,ja som z Myjavy,ideš tiež toho 15.10?

lenkamys
5. sep 2010

@jana252 Ahoj ,ja som z Myjavy a ty odkiaľ?

37373
5. sep 2010

Ahojte ,,kto ide z tt na prednasky do SH-22.10??Idem autom mozem zobrat.
A mal by dakto nejake materiale pre 1.rocnik cestovny ruch,,dakujem.

lenkamys
5. sep 2010

@dasam To ja budem mať už po tom..aj ja som zvedavá.

jana252
5. sep 2010

@anina71 ahoj....ale ja mám rozvrh len pre špecku prvý ročník....ty tam ideš tiež?

jana252
5. sep 2010

@lenkamys caves ja som zo stredného Slovenska, bývam neďaleko Zvolena...ako budeš cestovať?

kocca
5. sep 2010

@anjelik323 Ahojček,ďakujem veľmi pekne za materiály,keď budem niečo mať,rada aj ja pomôžem.

renca71
5. sep 2010

Ahojte!
Dnes som sa zaregistrovala a musim uznat, ze tato dikusia mi velmi pomohla. Idem aj ja na RLZ a som z okolia TN resp. Nove Mesto nad Vahom. Myslim, ze sa viacere stretneme. Neake studijne materialy si treba priniest uz na prvu prednasku?

dasam
5. sep 2010

@michalka12 pošli mi emailovú adresu pošlem Ti komplet rozvrh v piatok od 10 do 18.00 v sobotu od 8 do 19.15 a v nedeľu od 8 do 12.30.

dasam
5. sep 2010

@renca71 Ahoj ja som od Senice, tiež idem na RLZ. Dufam,že si nie je treba nič priniesť ,veď ani nič nemám, ty snáď áno? Ako budeš cestovať?

lenkamys
6. sep 2010

@jana252 Ajoj takže sa stretneme až tam ,idem autom.Čo si berieš zo sebou?

templerin
6. sep 2010

@anjelik323 áno prišlo, potešila si ma a dúfam že nám to pomôže, ešte raz veľmi pekne ďakujem. Odpisujem len dnes, lebo to je moja pracovná adresa.

anjelik323
6. sep 2010

@majka371 ahoj,ak máš už rozvrh mohla by si mi ho prosím ťa preposlať?

majka371
6. sep 2010

@anjelik323
Anjelik323 a dáš mi svoju mailovú adresu 😀 . Moja je Majka371@gmail.com. Nechce sa mi čítať 22 stránok dozadu - ak si mala uvedenú adresu skôr. Ď.

misinn
6. sep 2010

ahojte, ja sa chcem opytat, mozete mi povedat ako je to s tym zapisom?to sa robi cez net ci treba prist tam?