Štúdium na UJAK. Ako sa rieši prax v obore?

veldinka
11. júl 2009

Ahojte. Chcem si poslať prihlášku na na ujak na špeciálnu pedagogiku - vychovávateľstvo externou formou na Mgr. stupeň. (doteraz som študovala denne v RK). Rysuje sa mi však práca, ale nie v danom odbore. Neviete mi prosím povedať, ako je to v takom prípade s praxou? Dočítala som sa, že v prvom ročníku na Mgr. stupni je prax 2 týždne a v ďalšom ročníku 3 týždne. Keby to bolo menej týždňov riešila by som to samozrejme dovolenkou počas ktorej by som si prax spravila, ale teraz neviem či celú dovolenku obetujem len na prax. Prosím napíšte mi, ako prax riešite ak študujete a nepracujete v danom odbore, respektíve ako má prax vypadať na UJAK. Ďakujem pekne.

nikitusa
18. aug 2010

ahojky@anjelik323 , ja som to posielala , ale do Hrozenkova kedze tam idem studovat, uz mi ju aj zobrazuje v osobnej zložke na studentskych strankach ked sa tam prihlasim.

marcolka
18. aug 2010

@anjelik323 ja som doniesla osobne na ujak lebo to mam blizko z TN.

anjelik323
18. aug 2010

@nikitusa do Hrozenkova?ja tam tiež idem študovať,.ale kázali mi to poslať do Prahy

anjelik323
18. aug 2010

@marcolka aj ty si to doniesla do Hrozenkova,mne keď som volala s Prahou,tak vraveli,že im do Prahy to mám poslať,tak teraz som z toho zmätená))Inak na stránkach študentov je uvedené,že foto nie je nutné k zápisu a nakoniec je))))

marcolka
18. aug 2010

@anjelik323 ano doniesla som do hrozenkova nechapem preco do prahy ved to vybavuje studijne odd., ??? ale ja mam zasa problem uz sa mi da prihlasit, dostanem sa aj ku svojej zlozke mam tam uz to foto 😀 , ale neviem ako sa zapisat, ci to automaticky ked ma tam pustilo do systemu ujak automaticky zapise? pytam sa mozno ako najblondavejsia blondyna ale ozaj neviem ako na to. M.

botia2
18. aug 2010

@uzuki jaký obor studujete?chci nastoupit a nemůžu se rozhodnout jestli lidské zdroje nebo specku. díky

botia2
18. aug 2010

pěkně prosím, kdo má zkušenosti s: bakalárske štúdium: Manažérske štúdiá - riadenie ľudských zdrojov
Díky za info na : botia@email.cz

anjelik323
19. aug 2010

@marcolka zavolám im pre istotu ešte raz))).......to neviem,myslím si,že je to automatické,ale pre istotu si zavolaj na študijné.......aj ja mám pocit akoby som bola tá najblonďavejšia z blondýn))),ale nikto múdry z neba nespadol))

marcolka
19. aug 2010

@anjelik323 ďakujem za podporu 🙂 si zlatá.

srnka1
19. aug 2010

Baby ja som fotky posielala normálne do Hrozenkova.

fidorka1108
19. aug 2010

🙂 caute baby nestaci zaplatit naraz vsetko aj s foto doniest jak pojdem do sh co vy na to hm da sa tooo? diki 😝

anjelik323
20. aug 2010

@fidorka1108 samozrejme,že sa to dá)))

anjelik323
20. aug 2010

baby volala som do školy a fotky sa majú zaslať do Prahy,tam budú vyhotovovať preukazy a tie si potom vyzdvihneme na prvej prednáške v Hrozenkove,ale pokiaľ ste ich už odovzdali v Hrozenkove,tak neva,oni ich budú preposielať do Prahy,ale dlhšie to trvá

fidorka1108
20. aug 2010

@anjelik323 avojkyyy vdaka mooc za odpoved som rada ze sa to aj tak da ..a 2 fotky alebo 1 staci zobrat este cakam na odpoved od sh..a ty uz si 2 alebo zacinas 1 rok jak ja hm jaky odbor ? hmm diki paa 🙂

janka8359
20. aug 2010

ahojte neviete náhodou ako je to vlastnej s tou akreditáciou? Prečo bude známkovanie 1, 2, 3 a nie A, B, C......Ved ked majú akreditáciu ako to hovoria na študijnom tak prečo nie je známkovanie A, B, C, D........
Prosím vás dievčatá ako je to vlastne.
Ak máte niekoho kto tam chodí tak sa opýtajte ako je to s tou akreditáciou pap

kocca
20. aug 2010

Ahojte dievcence,ake foto tam chcu ako na doklady?A este jedna otazocka pre marcolku:ked pojdem osobne do Hrozenkova a vsetko co je treba odovzdam a zaplatim,uz potom nic nebude treba?Len cakat na odpoved ci ma prijali?Dakujem.

anjelik323
20. aug 2010

@fidorka1108 potrebuješ 2 fotky a začínam 1ročníkom,ty?

anjelik323
20. aug 2010

@kocca najskôr musíš dostať odpoveď na prihlášku o prijatí,skôr nič neplať

bbea1
20. aug 2010

Jani, ak ma nejaka VS znamkovanie 1, 2, 3... neznamena to, ze ma "problemy" s akreditaciou. A naopak. 🙂 Kazda skola ma individualny typ znamkovania. A s akreditaciou na UJAKu nebol este nikdy problem!

marcolka
20. aug 2010

@kocca ahoooj foto chcu taky rozmer ako na pas. Ked vsetko odovzdas a hlavne zaplatis a platba cca za dva tyzdne prebehne mala by si sa dostat do systemu skoly stranky pre studentov. Ale cudujem sa ze nemas este papier o prijati, lebo ten mi prisiel uz davno az potom som niesla fotky a zaplatila skolu. Zavolaj tam. Ja som pozerala uz svoju zlozku uz som na nete skolskom aj s fotkou 😀 . Ako som uz pisala kdesi tam hore tak zasa neviem ako sa zapisat alebo ci to ze uz sa zobrazi tam moja zlozka znamena ze som zapisana som z toho blonďoška. ☹

marcolka
20. aug 2010

@janka8359 so znamkovanim sa nestresuj, mozno zmenili sposob znamkovania, pretoze minuly rok boli este indexy a tento skolsky rok uz nie su su len karty. Tak je to asi aj so znamkovanim.

marcolka
20. aug 2010

@bbea1 jeeeej ahoooooj srdecne ta pozdravujem. To CD od teba je vymakane fakt, dakujem moc. 🙂

kocca
20. aug 2010

Ahojky,dakujem moc za odpovede.Ja som totiz pozadu,len nedavno som posielala prihlasku a este musim doniest diplom a vysvedcenie bc,ja ho totiz este ani nemam!Dufam,ze to budem stihat,volala som tam a vraj ano,ale bude to o chlp!Ja som totiz este stale v zahranici.

fidorka1108
20. aug 2010

avoj kocandy anjelik323 aj 🙂 bbea1 ty uz mas 1rok za sebou hm ako da sa to zmaknut hm mohla by si my napisat mail kedy zacina zapis hm kazdy individualne ci naraz seci hm a aky datum asik hm dik pa 🙂

natashkaa
20. aug 2010

ahojte tak aj mne prislo dnes prijatie. Je tu niekto kto ide tiez na Mgr. Spec ped obor???

anjelik323
21. aug 2010

@fidorka1108 ahoj,zápis je do 15.9. a to cez internet cez stránku študentov

alenkaaa
21. aug 2010

KE,RV...chysta sa niekto na specialnu pedagogiku-ucitelstvo? 😉

kocca
21. aug 2010

Ahoj,takze na zapis netreba osobne?

kocca
21. aug 2010

Ahoj,marcolka,rada by som ti s tym zapisom pomohla,ale ako vidis,som na tom biedne,ak to nestihnem,bude mi to strasne luto.A uz si uvazovala,aky smer andragogiky si vyberies?Pa

kocca
21. aug 2010

@janka8359 Ahoj,ja som tu uz predtym spominala,ze som pisala aj do prahy aj do hrozenk.a odpisali mi,ze akreditaciu budu najblizsie riesit a takisto ako tu pisu modre koniky,ze s akreditaciou nikdy nemali problem.Zalezi,kde si sa prihlasila,lebo iba andragogika ma do 2011,spec.pedag.az do 2015.