Štúdium na UJAK. Ako sa rieši prax v obore?

veldinka
11. júl 2009

Ahojte. Chcem si poslať prihlášku na na ujak na špeciálnu pedagogiku - vychovávateľstvo externou formou na Mgr. stupeň. (doteraz som študovala denne v RK). Rysuje sa mi však práca, ale nie v danom odbore. Neviete mi prosím povedať, ako je to v takom prípade s praxou? Dočítala som sa, že v prvom ročníku na Mgr. stupni je prax 2 týždne a v ďalšom ročníku 3 týždne. Keby to bolo menej týždňov riešila by som to samozrejme dovolenkou počas ktorej by som si prax spravila, ale teraz neviem či celú dovolenku obetujem len na prax. Prosím napíšte mi, ako prax riešite ak študujete a nepracujete v danom odbore, respektíve ako má prax vypadať na UJAK. Ďakujem pekne.

lenkamys
6. sep 2010

@misinn Ahoj dá sa aj cez net,ked budes mat zaplatený semester.

misinn
6. sep 2010

lenkamys a ako je to potom s tym preukazom? ake maju byt velke tie fotky?

misinn
6. sep 2010

inak dakujem za odpoved :D

zuzikvrbove
6. sep 2010

@lenkamys ahoj, ja idem na vzdelavanie dospelych a my zaciname 8/10 -9/10, ty ides na aky odbor?

jana252
6. sep 2010

baby ako ste posielali tie fotky?

majka371
6. sep 2010

@jana252
Poštou a rovno do Hrozenkova. Môžeš ale aj priamo do Prahy, je to úplne jedno. Adresa je na adrese UJAK-u.

jana252
6. sep 2010

@majka371 ďakujem veľmi pekne...

renca71
6. sep 2010

@dasam Ahoj! Ja vobec nic nemam a ani nic nehladam. Este neviem ako budem cestovat. Este len dnes som posielala fotky. Skor ako na tu prvu prednasku 22.10. tam nemusime ist?

amaca
6. sep 2010

Aj ja mam jednu otazku. Idem studovat Mgr. Andragogika, ale v prihlaske som nikde neuviedla, ze chcem Riadenie ludskych zdrojov alebo Vzdelavanie dospelych. Je to chyba? Ktory program je lepsie si vybrat co sa tyka uplatnenia?

dda
7. sep 2010

@amaca poslala som odpoved internou poštou, ak by si ešte niečo potrebovala, kludne napíš. Aj ja idem na mgr. andragogika.

anjelik323
7. sep 2010

@zuzikvrbove ahoj,aj ja idem na vzdelávanie dospelých a aj majka371)

lenkamys
7. sep 2010

@zuzikvrbove Ahoj, ja idem na špecialnu pedagogiku,takže týždeň po tebe

lenkamys
7. sep 2010

@misinn to ,keď sa budeš dávať fotiť povedz na štúdiný preukaz a oni to už budú vedieť.Potom pošleš fotky a čakaš.Ja,keď som niečo nevedela tak som písala email do Hrozenkova a oni ma informovali.

anjelik323
7. sep 2010

na miesto rozvrhu tam mám neidentifikovateľné znaky)

anjelik323
7. sep 2010

@majka371 na tú som inak zabudla) mahrikova.d@zmail.sk

dasam
7. sep 2010

@renca71 myslim,že nie je treba tam ísť, lebo mi odpísali zo študijného oddelenia ,že aj preukaz nám dajú až na prvej prednáške.

gween11
7. sep 2010

@dasam Snad to platí i pro Prahu, protože se mi nechce jezdit takovou dálku jen kvůli průkazu. Ovšem v moggisu je poznámka "Průkaz studenta, revalidační kolek či přehled je vhodné si vyzvednout do první výuky". Tak doufám ,že to nebude problém.

kocca
7. sep 2010

@amaca Ahoj,aj ja idem na mgr.andragogika. Na prihlášku som si nedávala výberový predmet,ale ak to ponechajú,že si môžeme vybrať (neviem,či si videla predchádzajúce diskusie o tom,že to možno aj zrušia),tak si dám vzdelávanie,ale neviem,či je to lepšie.

natashkaa
7. sep 2010

Ahojte potrebujem poradit. Dnes som sa zapisala cez net. chybaju mi este foto ale vobec nemam aktivny rozvrh ani predmety nic. Ako dalej postupovat ako si zapisat prednasky ako zistim kedy mi vobec prva zacina 😕 😕 😕 nic neviem

dda
7. sep 2010

@natashkaa ,mne to slo az ked som mala foto.

dda
7. sep 2010

@natashkaa , prelistovala som par stran dozadu, ale nenasla som pre aky odbor si rozhodla. mgr. specku alebo andr., ak je spravne za b,preposlem ti co mam 🙂

anjelik323
7. sep 2010

@natashkaa pôjde ti to až keď sa ti v osobnej zložke objaví aj fotka,musíš mať všetko splnené pre zápis

kocca
7. sep 2010

@dda Ahoj,smiem sa spýtať,aké materiály tu posielaš a aký smer andragogiky si vyberieš? Ak nie som moc otravná... ☹

dda
7. sep 2010

@kocca materialy zatial nie 🙂 . Nashkaa, este nema v moggise kompletny pristup. Slo o rozvrh a oznamy, ktore tam vsetky mame zatial rovnake. Myslim, ze je tam aj uvedene, ze vyber/smer tento rok nie je. Co sa tyka studijnych materialov verim, ze si po prednaskach navzajom poskytneme co najviac 🙂

natashkaa
7. sep 2010

@kocca
@anjelik323
@dda

baby a mozem si foto vytlacit a orezat doma na fotopapiery???? alebo sa musim dat fotit vo fotolabe?

natashkaa
7. sep 2010

@dda mam specialnu pedagogiku - OBOR Mgr.

dda
7. sep 2010

nie nemusis, ja som si foto natiahla sama. len nech to ma potrebné rozmery.

kocca
7. sep 2010

@dda Ahojky,dík za info...Už to tu spomínali,že tento rok asi nebude výber vzdelávanie alebo riadenie. Veď uvidíme, po prvom stretnutí budeme múdrejší. Jasné,že si budeme navzájom pomáhať,veď sme predsa študenti 😉

kocca
7. sep 2010

@natashkaa Ahoj,bohužiaľ,zatiaľ v takýchto veciach nemôžem nikomu pomôcť,ešte nemám prístup na študentskú stránku,posielala som prihlášku neskôr. ☹

natashkaa
7. sep 2010

@dda no len tam je napisane, ze foto ma byt podla ceskej normy pas fotografii a ja netusim aka je presne norma. Ale vygooglim. Aj si im to poslala orezane alebo na harku