Štúdium na UJAK. Ako sa rieši prax v obore?

veldinka
11. júl 2009

Ahojte. Chcem si poslať prihlášku na na ujak na špeciálnu pedagogiku - vychovávateľstvo externou formou na Mgr. stupeň. (doteraz som študovala denne v RK). Rysuje sa mi však práca, ale nie v danom odbore. Neviete mi prosím povedať, ako je to v takom prípade s praxou? Dočítala som sa, že v prvom ročníku na Mgr. stupni je prax 2 týždne a v ďalšom ročníku 3 týždne. Keby to bolo menej týždňov riešila by som to samozrejme dovolenkou počas ktorej by som si prax spravila, ale teraz neviem či celú dovolenku obetujem len na prax. Prosím napíšte mi, ako prax riešite ak študujete a nepracujete v danom odbore, respektíve ako má prax vypadať na UJAK. Ďakujem pekne.

dda
9. sep 2010

@lila710 este dnes napis na studijne. neodkladaj to.

natashkaa
9. sep 2010

funguje vam pristip na moggis?? alebo sranka ujaku??

anjelik323
10. sep 2010

@lila710 zavolaj do Prahy,oni ti povedia čo je s tým

fidorka1108
10. sep 2010

lila710 🙂 ahoj urcite sa ti ozvu abo tam zavolaj co ako? nebojaj secko stihnes trva to trocha ale 29 .10 sa ide 1x aspon ja tak mam rozvrh na specku ucitelstvo ak aj ty ides na to iste?hm napis tu abo na mail fidorka1108@azet.sk paa

natashkaa
10. sep 2010

baby uz mi fotku ukazuje v moggise ale netusim ci som zapisana ci nie lebo stale mam neaktivnych plno veci....ani rozvrh nemam. zlozka casti studia je neaktivna a cez tu sa vraj mam zapisat 😕 😕 😕 netusim co ako teraz ani neviem ako predmety pozapisovat nic mi tam neukazuje.

natashkaa
10. sep 2010

este mi povedzte kedze ja o nemam aktivne ci sa zaradujete do nejakej studentskej skupiny co to vlastne je a o co ide. A este otazka viem nejako zistit na moggise ci som zapisana???

dda
10. sep 2010

@natashkaa rozvrh je v dokumentoch. je to zozipovany subor, rozbalis a vyberies si ten svoj. poslala by som ti subor xls., ale su tam dve specky, neviem ktora je ta spravna 🙂 . a studium lista, zapis, zapsane predmety. ak sa ti to rozbali si zapisana. ozaj skupiny pre Hrozenkov nie su, len pre Prahu.

natashkaa
10. sep 2010

HURRAAA som tam volala a uz ma spojazdnili 😵 😵 takze 29.10

dda
10. sep 2010

@natashkaa tak vidis, bola som pomala v odpovedi .-)

natashkaa
10. sep 2010

@dda uz som myslela, ze sm blbec alebo co ale oni ma fakt nezapli sa mi ospravedlnovala takze uz mam aktivne vsetko idem poslat este foto.

Aha a baby niekto sa tu pytal ako som s nou volala povedala mi ze fotky posielat radsej do Prahy

alenkaaa
10. sep 2010

fidorkaa..sa uvidime..ja idem tiez 29...sa tesiiim 🙂

1801
10. sep 2010

niekto sa tu viackrat pytal kto ide z vychodu do SH. Ja idem na Šp-učitelstvo a som z Trebišova. ak možem poprosit neposlal by mi niekto nejake potrebne materialy k studiu popripade aj nejake testy. anjelik323 mozem ta o to poprosit ak som si dobre prečitala ze aj ty studuješ šp-ucitelstvo. moj email 1801@centrum.sk
dakujem

anjelik323
10. sep 2010

@1801 nie,andragogiku

marcolka
11. sep 2010

@anjelik323 ahooj prosim ta ja som dnes zistila ze nie som zapisana. Nemam vobec aktivne tlacidlo zapis, kedze som toto robila prvy krat, bola som v tom ze ked som zadala ID a vlastne heslo a objavilo sa mi v osobnej zlozke je som splnila vsetko pre zapis uuuuplne som bola v tom ze som zapisana a cakala som kedy sa dostanem do zlozky rozvrh atd.. Ked som sa telefonicky pred casom pytala a potom aj osobne ci je moj zapis OK raz jednej a raz druhej baby zo studijneho obidve mi svorne povedali ze som ZAPISANA. No dnes ked som na zaklade dievcat co pisu vyssie ze niektore uz rozbalili rozvrh, to skusila hned sa mi rozbalilo upozornenie ze NIE SOM ZAPISANA a treba to vykonat do 15.9., lenze ako som uz pisala mam to neaktivne. Takmer ma vystrelo od jedu to snad nie je mozne ake baby pracuju na studijnom. V pondelok tam idem osobne. Alebo kde mam zavolat prosim ta? fakt som velmi rozculena. M. ☹

fidorka1108
11. sep 2010

alenkaa 🙂 ahoj ok aj aj sa tesim na 29.okt. ze sa stretneme ak nieco napis mail 🙂 sice este nema zapis spraveny ale hadam stihnem uff paa

marcolka
11. sep 2010

@anjelik323 este jednu vec, uz mam pochybnosti ci su volitelne predmety zrusene alebo nie, lebo tak isto na studijnom oddeleni mi jedna referentka povedala ze nie su zrusene a telefonicky mi po mojom suhlase AKOZE zadala so systemu volitelny predmet, ktory som chcela a po osobnej navsteve mi druha referentka povedala ze su zrusene, takze absolutne paralelne nespolupracuju alebo nerozumeju svojej praci inak to neviem pochopit. pa M.

gween11
11. sep 2010

Jak to, že vidíte svůj rozvrh? Mi to hlásí "váš osobní rozvrh není k dispozici". Doufám, že brzo k dispozici bude.

anjelik323
11. sep 2010

@marcolka ja všetko rieším cez Prahu,tam mi dotiaľ vždy všetky nezrovnalosti vyriešili,obráť sa tam a voliteľné predmety my nemáme,len tie, ktoré sú povinné a tie tam máš automaticky zapísané,ale ako som písala,všetko riešim cez Prahu)))

anjelik323
11. sep 2010

@gween11 rozvrh je v zložke dokumenty ujak

gween11
11. sep 2010

@anjelik323 Tož vidím tam všecko možné, jen ten rozvrh ne. Se na mě vykašlali 😠

anjelik323
12. sep 2010

@gween11 zavolaj v pondelok na študijné do Hrozenkova,ona ti ho pošle na mail

lu
12. sep 2010

@gween11 napis pani valickovej mail a posle ti rozvrh. 🙂

babulka1704
12. sep 2010

Ahojte vsetci, dna 22.9. som pozvana do Prahy na 3 - dnovy vyrovnavaci test (kurz) v odbore Specialna pedagogika - kombinovane studium. Je tu niekto, kto sa ho zucastni tiez? Dakujem za kazdy vas podnet a touto cestou si hladam spolusuputnikov, s ktorymi budeme na jednej lodi... Pekny den 🙂.

dda
12. sep 2010

@gween11 napis na co ides, rozvrh ti poslem 🙂

andrjusa
12. sep 2010

@babulka1704 ahojko, prosím ťa aký si predtým študovala odbor a ako si sa dozvedela, že ideš na vyrovnávací kurz? Ja som sa tiež prihlásila na špec.ped. - kombinované štúdium, Mgr.., ale zatiaľ mi nič neposlali...predtým som študovala sociálnu prácu Bc.

alenkaaa
12. sep 2010

fidorka a co ti este chyba k zapisu...ja uz mam davno..uz len cakaaam 🙂

gween11
12. sep 2010

Všem: děkuji za rady. Fakt bych ráda věděla, kdy se mám dostavit na výuku 🙂
@dda Děkuji 🙂 Jdu do Prahy na Řízení lidských zdrojů.

dda
12. sep 2010

@gween11 ☹ , k dispozícii mám len rozvrh pre Hrozenkov. Ak otvoríš Moggis,nástenku, záložka dokumenty, mal by sa tam nachádzať rozvrh, u teba pre Prahu 🙂

fidorka1108
13. sep 2010

alenkaa 😉 chyba my foto k nahrani a te som uz davno zasla ale v systeme tam nic neni nahrato uff volala som tam vraj v po a str to nahhravaju ci sa stihnem zapisat uff uz maam nervy z toho aj zvazujem ci maam vobec nastupit ?abo radsej odstupit pa moja 😒 mam kopec infosiek pa 😠

fidorka1108
13. sep 2010

avoj uz secko ok 🙂