Štúdium na UJAK. Ako sa rieši prax v obore?

veldinka
11. júl 2009

Ahojte. Chcem si poslať prihlášku na na ujak na špeciálnu pedagogiku - vychovávateľstvo externou formou na Mgr. stupeň. (doteraz som študovala denne v RK). Rysuje sa mi však práca, ale nie v danom odbore. Neviete mi prosím povedať, ako je to v takom prípade s praxou? Dočítala som sa, že v prvom ročníku na Mgr. stupni je prax 2 týždne a v ďalšom ročníku 3 týždne. Keby to bolo menej týždňov riešila by som to samozrejme dovolenkou počas ktorej by som si prax spravila, ale teraz neviem či celú dovolenku obetujem len na prax. Prosím napíšte mi, ako prax riešite ak študujete a nepracujete v danom odbore, respektíve ako má prax vypadať na UJAK. Ďakujem pekne.

stefan1973
18. okt 2010

uz som oprasil skolsku tasku zo zakladnej a chystam sa na prednasky 🙂

dda
18. okt 2010

@stefan1973 ak si našiel aj atramentové pero, tak je to v poriadku 🙂 🙂

mirus68
18. okt 2010

@dda no papier o prijatí mi prišiel a auž som sa aj na is.ujak.cz prihlasila ale ukazuje mi tri podmienky papier o zaplatení a tie fotky este nie, neviem či je prvorade ten ustrižok o zaplatení alebo to kedy im nabehnu peniaze na účet..ak ustrižok zaplatim to este dnes u nas..ale ak to kedy im pridu peniaze asi skor zajtra zbehnem za hranice a zaplatim to tam a bude to asi rýchlejšie však..takže ak sa mi nebudu dat nahrat tie fotky možem kludne si ich zobrať zo sebou? dakujem vam všetkým za rady...

dda
18. okt 2010

@mirus68 https://cps.ujak.cz/service_foto_upload.php, na foto,to je ina stranka ako moggis. mas pravdu - az ked nabehnu peniaze ☹ , a dve fotky este do tasky pribalit na piatok 🙂 . inak blahoželam k prijatiu 🙂

alaala30
18. okt 2010

@fidorka1108 🙂 Ahoj, tak ďalšia do partie. Ja pôjdem vlakom, ešte si musím presne zistiť kedy.

aktol
18. okt 2010

@alaala30 a @fidorka1108 aj ja idem vlakom 🙂 Ten ide z PP 05:23, tak ako? Lístky si musíme zabezpečiť dopredu, pretože cez ten víkend je Všetkých sv. a dostala som avízo, že vo vlaku bude nátresk 😲 Pekný zvyšok dňa, dievčatá 😵

fidorka1108
18. okt 2010

😎 ahojky babenky oki tak asik i ja vlakom noo a listky treba uz teraz máte pravdu .. kedy idete kupovat a aj spiatocny hned kupujete na nedelu ci ako hm hmm kolko stoji listok a o kt ma prichod do trencina vlak hm 🙂 dik papa ok den spoluziacky 🙂

alaala30
18. okt 2010

@aktol Ja som aj zabudla, že máme sviatočný víkend. Tak vďaka za pripomenutie 🙂 To naozaj kúpiť lístky čím skôr. No a či kupovať hneď spiatočný na nedeľu? Neviem, ktovie ako to bude s tými prednáškami.A vlastne ako to bude všetko fungovať. Ale snáď to nejako všetko zvládneme 😉 Tak sa na Vás teším. Pekný večer....

stefan1973
18. okt 2010

@dda nejake pero mam 🙂

marcolka
18. okt 2010

chichichichi...urcite?

duskaf
18. okt 2010

Aj ja sa už teším

ajka9791
19. okt 2010

ahojte všetci 🙂 🙂 🙂 je tu niekto z TN, kto ide na riadenie ľudských zdrojov 22.10?

hana2a1
19. okt 2010

@marcolka neni potrebne si brat vela veci, co je asi tak dobre zobrat si notbook - v skole je dostupny net, tak vela veci co bude lektor hovorit si hned mozes pozriet cez internet. peniaze si zober radsej ceske, lebo pri eurach to neni moc ferove. stravovanie je zabezpecene, plati sa , ubytovanie /ja som bola v kordarni/ bolo pekne a ciste. Z prednasok k ubytovaniu ostatnych vozila avia, ja som bola vlastnym autom. Prajem vela zdaru aj ostatnym!

fidorka1108
19. okt 2010

🙂 alalala30 aktol 😉 ahojky ja zvazujem ci vlakom alebo autom este som sa nerozhodla ale ak by nas bolo viac jak 5ludi tak nejaka zlava sa vraj da na zeleznici vybavit vraj?a mozno ze i aj pojdem tym vlakom ako vy dajte prosim mail na vas nech popiseme viac moj mail: martulienkaa@azet.sk nech si sadneme vo vlaku spolu co vy na to hm ze by 1kupila 3listky v jednom kupe hmmm ok den ppa 😝

alenka1983
19. okt 2010

ahojte zacala som teraz prvy rocnik vzdelavanie dospelych .je tu niekto kto by mi mohol trocha pomoct?ja zijem dost dalenko a som na individualnom a velmi by mi pomohlo keby mi niekto zaslal na i mail tie meterialy ktore im daju vyucujuci alebo aspon trocha napisal co sa dialo v skole co tereba a tak.budem velmi vdacna kazdemu . 🙂

marcolka
19. okt 2010

@hana2a1 dakujem krasne za odpoved 🙂

pink33
19. okt 2010

Ahojte, jjeeeeeeej tak o takomto fóre som ani nevedela 🙂 Ja idem na Mgr. Andragogiku a chcela by som sa opýtať či sa teda bude deliť tento rok na výchovu a riadenie ? ( ale podľa všetkého asi nie) .... a inak som z toho piatku dosť vyplašená a dúfam že ubytko zvýši aj na mňa ... nejdete náhodou niekto z BA????

dda
19. okt 2010

@pink33 tesim, ja idem z BA 🙂 🙂 🙂

pink33
19. okt 2010

ahoj, ideš vlakom alebo autoom???prvý krát ?

pink33
19. okt 2010

@marcolka neviem nájsť tú skupinu na FB - ešte tam je ???:(

dasam
19. okt 2010

@ajka9791 ahoj nie som síce z Trenčína, som od Senice a idem na riadenie ľudských zdrojov 22.10. konečne sa tu niekto ozval kto ide na RLZ, 🙂 ja idem autom.

petika25
19. okt 2010

ahojte, ja idem do 1. rocnika na Manazment CR, je tu niekto kto tiez? 🙂

dda
19. okt 2010

@pink33 este tam je 🙂

ajka9791
19. okt 2010

@dasam
fúúú, už som si myslela, že tu nik nie je z RLZ 😀 Ja ešte zvažujem, či idem autom, alebo sa zveziem busom a budem tam spať... 🙂
Mám už riadne bobky, že čo a ako bude 😝

stefan1973
19. okt 2010

@pink33 ahoj 🙂 skupina pre andragogiku je UJAK SH Andragogika lebo skopiruj tuto adresu a malo by ti to najst 🙂 http://www.facebook.com/search/?init=quick&q=uj...

marcolka
19. okt 2010

@pink33 juj veruze neviem, oslov Stefan1973 tam hore vyssie pisal on to daval na FB pa

stefan1973
19. okt 2010

@marcolka vsetky ma mozte oslovovat 🙂 vratane teba marcolka 🙂 na FB ma najdete cez stefan@profi.sk 😀

dasam
19. okt 2010

@ajka9791 aj ja som si myslela že tam tuším ani nikto na RLZ nejde 🙂 Odkiaľ si priamo z Trenčína?

ajka9791
19. okt 2010

@dasam hej, som z TN...budeš tam aj spať? asi hej, že? berieš aj PC?ráno treba vraj objednať stravu...obed tuším stojí 80 Kč,-

ladym
19. okt 2010

Ahojte, ja idem do 1. rocnika na socialnu a masovu komunikaciu. Je tu niekto? Kedze som sa prihlasovala na posled. chvilu......vobec este neviem, kedy nam zacinaju prednasky? Neviete nahodou niekto?
Ja som zo ZA, ak by niekto chcel zviest, tak nie je problem. 😉 pojdem autom. Vopred vdaka 😉