Štúdium na UJAK. Ako sa rieši prax v obore?

veldinka
11. júl 2009

Ahojte. Chcem si poslať prihlášku na na ujak na špeciálnu pedagogiku - vychovávateľstvo externou formou na Mgr. stupeň. (doteraz som študovala denne v RK). Rysuje sa mi však práca, ale nie v danom odbore. Neviete mi prosím povedať, ako je to v takom prípade s praxou? Dočítala som sa, že v prvom ročníku na Mgr. stupni je prax 2 týždne a v ďalšom ročníku 3 týždne. Keby to bolo menej týždňov riešila by som to samozrejme dovolenkou počas ktorej by som si prax spravila, ale teraz neviem či celú dovolenku obetujem len na prax. Prosím napíšte mi, ako prax riešite ak študujete a nepracujete v danom odbore, respektíve ako má prax vypadať na UJAK. Ďakujem pekne.

mystery22
5. okt 2010

@lussiesss Aha,já to mám 130 km,tak tam budu zůstávat,dala jsem si sem foto,aby jsme se poznaly 🙂

koralkao
5. okt 2010

@m3lana Ahoj, na aky odbor ides?

andreasek82
5. okt 2010

tatat, tak to jdeme kazda v jiny den, ja jsem skupina J102, tak ty asi jina, my mame skolu prvne uz vikend 16. - 17.
hezky vecer holky studentky 😉 🙂

m3lana
5. okt 2010

koralkao@ ahooj, no ja idem na management cestovneho ruchu...a ty??

lussiesss
5. okt 2010

@mystery22 No můžeme se nějak domluvit a někde se potkat, v určitý čas, ne? stejně ráno spát už moc nebudu😀 Booože, to teda bude 😀 Fotku musím pořádně proštudovat 😀

mystery22
5. okt 2010

@lussiesss Jo jo domluvíme se budu moc ráda 🙂

aninka79
6. okt 2010

@lila710 Ahoj ja by som chcela ísť autom, ale ešte určite neviem, ešte hľadám niekoho z okolia, aby nás bolo viac, ty ideš ako?

lenkamys
6. okt 2010

@aninka79 Ahoj odkiaľ si ?

stefan1973
6. okt 2010

mal by som ist 22.10. do Hrozenkova z Piestan autom. nejde tak nikto?

anina71
6. okt 2010

ahojte, tiez pojdem 22.10 autom od Ilavy. Chce sa niekto pridat? 😉

kocca
6. okt 2010

@anina71 Ahojky, ja som z Ilavy, ak sa môžem pridať...

anina71
6. okt 2010

@kocca Ahoj, jasnacka, ze mozes, budem rada, ze nepojdem sama. Poslem ti do IP mail, dohodneme sa 🙂

jana252
6. okt 2010

@lussiesss no ahoj ja sa priznám, že sa aj teším, ale aj sa obávam....vieš učiť sa znova...a keď som viedela nejaké tie naše skriptá....ale nebudem vás strašiť....takže sa stretneme a ty čo? máš obavy?

mystery22
6. okt 2010

@jana252 a prosím tě kde jsi ty skripta viděla? 😉

marcolka
7. okt 2010

Z TN ide niekto 22.10. andragogika? rada by som sa pridala....M.

mirus68
7. okt 2010

@marcolka ahoj ja premýslam nad andragogikou, ževraj sa da este dodatočne prihlasit, na študium, dnes tam asi pojdem a informujem sa čo a ako ja som zo ZIliny. Len sa bojim jedneho , do marca roku 2011 je akreditácia tohto odboru. len aby nam to nezrušili a prideme o peniaze...nevieš ako to vlastne je??Ci sa opalti to risknuť, ked boli všelijaké fámy, o tejto škole, či sa dá tomu veriť.. alebo nie..dakujem za odpoved...

adulka82
7. okt 2010

ahojte....ja som skoncila teraz v juni andragogiku, zameranie na riadenie ludskych zdrojov....o skole popisalo a nahovorilo toho naozaj dost, ale vela pravdy na tom nie je....nic vam nedaju zadarmo, ale ked clovek chce, vsetko sa da zvladnut...tak drzim palceky a vela stastia 😉

shima88
7. okt 2010

Ahoj, kto sa chystá už tento víkend do SH ??? 🙂

marian111
7. okt 2010

Ahoj, idem 22.10.2010 z MT autom mám tri volné miesta, pridá sa niekto - Starý Hrozenkov - Andragogika .

anina71
7. okt 2010

@marcolka Ahoj, kludne sa mozes pridat k nam, ved z IL pojdem do Hrozenkova cez TN 🙂 Aspon nam bude veselo

stefan1973
7. okt 2010

a mne bude samemu smutno 😢

anina71
7. okt 2010

@stefan1973 urcite sa stretneme v SH, co bojis 😉

natashkaa
7. okt 2010

ahojte otazocka to ubytovanie plati len pre mna samotnu alebo si tam mozem nejak priplatit aj muza a syna kedze musim ho brat lebo koji sa este...alebo mam pre nas hladat ubytko uplne inde

Dik za odpovede

jana252
7. okt 2010

@mystery22 mám zopár doma....donesiem to do školy

kris85
7. okt 2010

@natashkaa zkus si sehnat číslo na starostu Starého Hrozenkova a zeptat se ho na to, ale spíše s tím nepočítej, protože přednostně se dává ubytování studentům a těch je požehnaně a mnohdy pokoje ani nestačí. 😒

alenkaaa
7. okt 2010

natashkaa/...ja som sa bola pozriet v Hrozenkove minuly tyzden a mne sa zda,ze su tam privaty a aj penzion na ubytovanie..Inak je to krasna dedina..musim uznat 🙂

stefan1973
7. okt 2010

@anina71 nebojim 🙂 ja len trepem 😉

marci44
7. okt 2010

Ahojky, já jsem na UJAKu vystudovala dálkově tenhle obor, ale jen Bc. Teď jsem na mateřské se synem. Pracovala jsem v oboru, takže mi praxe byla započítávána v rámci mé práce. Pokud si pamatuju, tak záleží na dohodě ohledně místa praxe. A co se týká délky, pár mých kolegů chodilo jednou týdně na pár hodin do nějakého zařízení, aby udělali potřebný počet hodin a nemuseli si brát dovolenou.

mirus68
7. okt 2010

Chcem sa spýtat, či je tu niekto čo ide na Mgr. andragogiku...z odboru sociálna pedagogika alebo niečo podobne?? Pretože mám obavu, že vhupnem uplne do iných predmetov a budem mat problem sa do toho dostať?dakujem za odpovede...

natashkaa
7. okt 2010

viete mi niekto poslat link na mapu alebo miesto kde tie prednasky presne budu? nech najdem nieco blizko.