Štúdium na UJAK. Ako sa rieši prax v obore?

veldinka
11. júl 2009

Ahojte. Chcem si poslať prihlášku na na ujak na špeciálnu pedagogiku - vychovávateľstvo externou formou na Mgr. stupeň. (doteraz som študovala denne v RK). Rysuje sa mi však práca, ale nie v danom odbore. Neviete mi prosím povedať, ako je to v takom prípade s praxou? Dočítala som sa, že v prvom ročníku na Mgr. stupni je prax 2 týždne a v ďalšom ročníku 3 týždne. Keby to bolo menej týždňov riešila by som to samozrejme dovolenkou počas ktorej by som si prax spravila, ale teraz neviem či celú dovolenku obetujem len na prax. Prosím napíšte mi, ako prax riešite ak študujete a nepracujete v danom odbore, respektíve ako má prax vypadať na UJAK. Ďakujem pekne.

sisinka112
24. aug 2011

@tmarky ahoj prosím ťa ak ideš z Michaloviec s priateľom nemohla by som cestovať s vami? Idete autobusom alebo autom.

sisinka112
24. aug 2011

@fleur2011 ahoj tak to by bolo super lebo ja som z Bardejova takže môžem isť tým autobusom a stretneme sa v Trenčíne a o koľkej ide autobus z Bardejova?

sisinka112
24. aug 2011

@tmarky a prosím ťa nemohla by si mi dať tvoje t.č. a môžeš mi ho poslať na mail pysna.prince@azet.sk

tmarky
24. aug 2011

@sisinka112 Ahoj my ideme vlakom nočakom o 20.22 z MI ten vyraža z HE ide cez KE, Poprad, Žilina atd....takže asi nie tvoj smer...sorry

tmarky
24. aug 2011

@fleur2011 Ahoj tak ako potvrdili ti rezervačku v Marabou?...aj ja som si tam rezervovala 2 ložko,lebo idem nakoniec aj s priatelom. poslali mi voucher.

fleur2011
25. aug 2011

@tmarky Ahoj, z hotela mi všetko poslali, vyzerá to tam dobre, ale ja som to nakoniec zrušila, na tú andragogiku nikto nejde, tak som sa rozhodla, že nepôjdem na ten kurz - a ak ma náhodou prijmú aj bez kurzu, tak študovať budem, ak nie - tak nie. Držím palečky, nech vám výjde.

fleur2011
25. aug 2011

@sisinka112 Ahoj, autobus ide večer 30.08. z Bardejova o 19.00, v Trenčíne je 01,20 hod a v Prahe nejako 07.00 hod. Ale žiaľ, ako píšem v príspevku tamarky - rozhodla som sa neísť na ten kurz, na andragogiku totiž nikto nejde, tak som to vzdala.... Pa a držím palce.

sisinka112
25. aug 2011

@tmarky tak to by som mohla isť s vami lebo ja do košíc nemám daleko ak ide cez košice

sisinka112
25. aug 2011

@sisinka112 a prosím ťa mohla by si mi poslať tvoje t.č. na mail pysna.prince@azet.sk a ja ti zavolám lebo chcem vedieť ako si objednávala ubytovanie

sisinka112
25. aug 2011

@tmarky a prosím ťa mohla by som cestovať s vami?

tmarky
25. aug 2011

@sisinka112 Ahoj,najdi si na nete hostel Marabou - tu je link - je to celkom blízko školy (Roháčova, Ostromečská) . je to na Konevovej ul. 55 - posielam link: http://www.hotele.cz/praha-3-hostel-marabou,res......
a zarezervuj si podla ich pokynov....
No my vzražame z MI vlakom nočakom,a ak pristupiš v Ke, nie je iste či buddeš s nami v kupé...hmmm?

janisi
25. aug 2011

Holky jak je to s rozvrhem u dálkařů?

sisinka112
26. aug 2011

@tmarky to vôbec by nevadilo, že by sme neboli v jednej kúpe dôležité je budeš vystupovať v Prahe a že spolu nájdeme tu školu. mohla by si mi poslať t.č. na teba alebo tu je moje stačí prezvoniť a ja ti zavolám 0903054323 veľmi pekne ťa prosím

tmarky
26. aug 2011

@sisinka112 Ahoj poslala so ti mail, ked tak pekne prosíš 🙂

zina311
26. aug 2011

ahojte chysta sa niekto na studium specialnej pedagogiky v starom hrozenkove magisterske studium a musi absolvovat vyrovnávací kurz v Prahe?? ja som Zina a som zo Spišskej Novej Vsi. Mám skončenú sociálnu prácu a chcem sa skontaktovať s niekym kto ide na špecku nepoznám zatiaľ nikoho

zina311
26. aug 2011

vyrovnávací kurz je teraz 31.8 - 2.9

sisinka112
26. aug 2011

@tmarky dakujem ti veľmi pekne si zlatá

sisinka112
26. aug 2011

@zina311 ahoj ja som z Bardejova a tiež idem na vyrovnávací kurz a tiež nepoznám nikoho

sisinka112
26. aug 2011

@sisinka112 a kedy ti ide autobus alebo ideš vlakom? môžeš napísať na pysna.prince@centrum.sk ak by si chcela môžeš mi napísať t.č. a ja ti zavolám

sisinka112
26. aug 2011

@zina311 a o koľkej je tvoj autobus v Prahe? aby sme sa počkali na autobusovej stanici . ak chceš pošli mi číslo na mail pysna.prince@centrum.sk

tmarky
27. aug 2011

@zina311 Ahoj Ja som z Michaloviec a tiež idem to iste študovať a aj na ten kurz.

zina311
27. aug 2011

ja som zo spisskej novej vsi a este vobec neviem kedy idem a ako idem. akym busom idete odkial? a kde budete ubytované ???? a co ste studovali?predtym

zina311
27. aug 2011

nie ste na facebooku???

tmarky
27. aug 2011

@zina311 ked si prečítaš vyššie príspevky, a asi stranku dozadu tak sa dozvieš všetko 🙂

mely12
27. aug 2011

@sisinka112 ahoj, zatial mi nic nedoslo a moje tel. cislo je 0908623867. tak asi pojdem az v dalsom termine. Drzim palce. pri teste.....

tmarky
28. aug 2011

čo myslíte, treba brat aj notebook na ten vyrovnavací kurz? lebo ho mam v servise

bbea1
29. aug 2011

Aktuality

Vloženo:
27.08.2011

So smútkom v srdci Vám oznamujem, že dňa 26.8.2011 nás po ťažkej chorobe náhle opustil doc. Dr. Václav Dostál CSc..Rozlúčka so zosnulým bude 2.9.2011 v Trnave.

Česť jeho pamiatke!

J. Sámela

nikoll28
30. aug 2011

Ahoj holky, moc vás prosím o pomoc. Hlásím se na Mgr. Andragogiku na UJAK, mám u nich bakaláře (na jiném oboru) a tak mě hodně překvapilo, když mi dnes na studijním do telefonu oznámili, že musím i přesto absolvovat vyrovnávací kurz a test. Jsem hodně nemocná a daleko od Prahy, kurz prý začíná zítra a já nezvládnu se ho zúčastnit :( Náhradní termín testu prý bude 22.9., ale kurz už se konat nebude, tzn. jen mám zaplatit 6000 a pak jít 22.9. na test a asi doufat, že ho udělám, jinak přijdu o peníze.... O andragogice teď moc informací nemám (jen nějaké úplné základy) a bojím se, že utratím peníze a stejně mě nevezmou.. tím přijdu i o možnost někde začít tenhle rok studovat, všechny ostatní školy a přihlášky už jsem zrušila, když jsem se přihlásila teď na UJAK. Myslela jsem, že to bude bez přijímaček.
Holky, moc prosím, až absolvujete ten kurz a test, neposlaly byste mi nějaké informace o tom, co v testu bylo, jak to bylo náročné, prostě něco, co by mi pomohlo ten test pak udělat? Jsem z toho všeho zoufalá a ve stresu 😒 Kdyby se nějaká dobrá duše slitovala, budu chodit sem i na mail Nikol28@email.cz, tak mi prosím napište, děkuju ! 🙂

sisinka112
30. aug 2011

@mely12 dakujem za t.č. akurát dnes odchádzam do prahy. ty už asi na vyrovnávací kurz nepôjdeš zoberu ťa aj bez neho drž prsty papa