Štúdium Pedagogiky. Je lahšie v Prešove alebo v Nitre?

janulienkaa
18. júl 2009

😉 Ahojky. Chcem sa opýtať ohľadom štúdia. Po skončení preškolskej a elementárnej pedagogiky budem pokračovať v Mgr štúdiu odbor I. stupeň ZŠ, ale neviem, ktorá fakulta je menej náročnejšia, pretože predtým som študovala na inej. Poraďte mi prosím, či sa lepšie študuje v Prešove alebo v Nitre. Neviete, kde je menej náročná matika? Ďakujem. Pa

luciaakubko
18. júl 2009

Jani, matika je matika, ci uz v Nitre alebo Presove 🙂 ja som studovala v Banskej Bystrici a nedam na nu dopustit 🙂 poznam par ludi, co studovali pedagogiku v Nitre a nemali to lahke 😅

tami_tami
18. júl 2009

Jani, ja som taktiez studovala Bc. na inej a straaaaaaaasne som chcela ist na Mgr. do Nitry - sama neviem preco 😅 nechala som sa nahovorit napokon do Presova kam som ist nechcela a teraz mam prvy rok mgr. za sebou... nemozem povedat ani ze je to nejak brutalne narocne ani ze je to uplne lahke treba sa ucit to je fakt a matika a slovina su tie najtazsie myslim ze vsade... ale spravila som... no ked si predstavim statnice tak taka optimistka nebudem... pocula som vela o sposobe aj o priebehu a nic ruzove to nebolo... a to viem od dievcat ktore na pegecke uz od bakalara a tie statnice tam absolvovali.... ja osobne by som uz do PO nesla neviem ako je to v Nitre ale v Presove sa mi celkovo nepaci ani studium, ani skola, ani mesto... neviem proste ma to neoslovilo... odkial si ak sa mozem spytat a kde si studovala Bc.?

silvia123
18. júl 2009

Myslím, že žiadne štúdium na VŠ nie je ľahké, pokiaľ si musíš všetky skúšky vydrieť 😀 a nejde o školu na ktorej sa skúšky kupujú..., takže sa rozhoduj radšej podľa prostredia a toho ako ťa dané mesto láka... a v prvom ročníku je snáď na každej škole matika a je určite rovnako ťažká...tomu sa nevyhneš

vanish1
19. júl 2009

manžel študoval v PO špec. pedagogiku a matiku mal teda o dosť ľahšiu, ako ja na manažmente, takže podľa mňa nebola až taká ťažká a ak ti nejde, doučovanie to určite spraví