Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Stužková - je nutné mať oblek?

minka80
13. sep 2018

Ahojte chcem sa spytat na oblek pre chlapca. Stale musia byt na stuzkovu klasicke obleky? Alebo moze byt nejake moderne sako s koselou a nohavice nie s tesilu?
Dakujem

zulumilo
21. júl 2019

@minka80 odjakziva sa maturitam hovori skuska dospelosti a v tomto duchu je aj stuzkova. oficialne- stuzkova SLAVNOST. Su to uz mladi dospeli a k tojto udalosti urcite len klasicky oblek. o inom ani neuvazuj 😉

junovka
9. okt 2019

Opat oprasujem troska tuto temu....
Aky je dnesny trend oblekov pre otcov na stuzkovu?Musi byt u otca komplet oblek, alebo moze byt cierne nohavice, biela kosela a kravata a k tomu ine sako, napr.jednofarebne?

lacibo
9. okt 2019

@junovka ja by som volila klasický oblek, je to predsa slávnostná a večerná udalosť, čiže čierny, tmavošedý alebo tmavomodrý podľa mňa.. aj u otca..

lacibo
9. okt 2019

@lacibo my sme boli dcére 2018 a všetci muži mali oblek..so ženami to už bolo horšie..niektoré neboli adekvátne oblečené a vyzerali ako by si odbehli z práce..ale zase mali aj večerné šaty (ja som mala čierne s čipkou tesne nad kolená) a všetci sme boli slávnostne..sú 3 také slávnosti - okrem svadby a promócie je stužková tretia najslávnostnejšia udalosť, ktorú prežívaš so svojim dieťaťom..k tomu by malo byť adekvátne oblečenie..