Sú parfémy kupované cez internet originály?

teodorka
12. júl 2009

baby chcem sa opytat ...myslite ze parfemy kupovane cez internet su naozaj originaly?Nikdy som si nebola uplne ista ci ano ale nie ...ale vcera bola u mna kamoska a ona mi tvrdila ze si kupila chanel 5 v parfumerii a potom cez net a ze vona bola sice taka ista ale intenzita ovela ,ovela slabsia .Rychlo vyprchala [myslim vona]Tak teraz neviem ...su to originaly alebo nie?

mikalove
12. júl 2009

podla mna ked kupuješ z nejakej známejšej parfumerie tak sa nemaš čoho báť,z fann alebo tak,ale už také neznáme by som neriskla

teodorka
autor
12. júl 2009

ja myslim napr.parfemia.sk alebo svetvoni.sk

asitka
12. júl 2009

a ona ako vie...že vôňa rýchlo vyprchala....???? sa nechala očuchávať každú hodinu...či ešte vonia???? pretože každý, čo používa dlhšie jednu vôňu...po čase ju prestane cítiť...ale ostatní ju cítia....ja som si objednávala....aj kolegyna si už dlhšie objednáva....aj krsntná z svetvôni...a sme spokojné.... 😀

monciky
12. júl 2009

Ahoj, neviem ci to nezmazu ale parfemy z belluria.sk a parfums.sk su urcite original a presne take iste akoby si si ich kupila v drahej parfumerii, ale cenovo ovela vyhodnejsie
ja osobne chodim do parfumerii len ovoniavat a parfemy nakupujem na bellurii

teodorka
autor
12. júl 2009

asitka...neviem vravela ze original si na satach citila a ten z internetu necitila ...co ja viem ke si das do skrine sako co si mala na sebe 2 hodiny a na druhy den si ho oblecies tak ten parfem citis ale ten z internetu necitila .Aj ja som teraz v pomykove lebo aj ja som mm kupila z parfemia .sk a teraz rozmyslam ci je original alebo nie

asitka
12. júl 2009

tak to neviem...ja kupujem...ako som už písala....aj manželovi...a nestalo sa mi, že by som mala dilemu..vieš...človek si ničím nemôže byť istý...ktovie ako je to v origoš parfumériách.... 😀 dúfam, že naporiadku 😀 😀 😀

teodorka
autor
12. júl 2009

asitka 🙂 ....no dobre uz sa v tom nejdem sprtat ...ale este- nikde neviem zohnat normalnu pletovu kozmetiku napr. matis alebo lapraire....kremy na tvar ...neviete poradit? 🙂

zuzka1.
13. júl 2009

teodorka aj to sa da zohnat na nete, stranky z parfemami predavaju aj kvalutnu kozmetiku, ja napujem cez net a nemam s tym problem.
inak moze byt , ze kamoska mala doma predtym parfem, alebo parfemovanu vodu a potom z netu si objednala toaletnu vodu, kde je % parfemu niezsie, kedze je riedena.

Ja si objednavam parfemove vody, a niekedy citit aj po oprati.
mm armai-aqua di gio citit aj po oprati napriklad, aj moj deep red hugo citit, ako ktoru smaozrejem, taky lacoste-la femme, je slaby podla mna. pekne vonia, ale nevydrzi dlho, aj ked je to parfemovana voda.

darina77
13. júl 2009

teodorka, viem že la prarie majú v internetovom obchode fann

grettka
13. júl 2009

tiez sa priklanam k tomu, co pise zuzka1, mohlo sa stat, ze su kupila vonu v koncentracii eau de toilette, a nie eau de parfum, vtedy je rozdiel znacny. Ja mam dobru skusenost s hej.sk

kvietok23
13. júl 2009

ja si kupujem cez www.parfums.sk a super 😉

slavik
13. júl 2009

ja nakupujem tiež cez parfumssk a sú to originály 🙂

blovitc120
13. júl 2009

Ja nakupujem cez parfums.sk, parfumcity.sk, belluria.sk, najlacnejsieparfemy.sk, parfumeriazet.sk a su to zarucene originaly. Vzd pozriem, kde je najlepsia cena. A mimochodom, beru z rovnakych skladov ako fann, len si nemusia davat take nechutne marze a platit predavacky, casopis, priestory a podobne. A vzdy poslu este aj darcek zadarmo a o cene sa da s nimi dohodnut. Napr. z bellurie mi k 2 parfemom poslali zadara 100 ml Adidas za cca 15 € a ceruzku na oci Lancome, ktora stoji v strawberry 23 dolarov, nechce sa mi to preratavat na €. Vo fann by som v zivote nic nekupila, pretoze si len mastia vrecka. Ja nemam problem dat za nieco aj 100 €, ak to ma naozaj tu hodnotu, ale tie vonavky ju isto nemaju, preto by som tam nikdy nic nekupila, ani sminky.

katrin21
14. júl 2009

ja nakupujem cez elnino.cz a som velmi spokojna.... naposledy som si tam kupila LANVIN D´Arpage a Dolce &Gabbana Light Blue... cena za facku! a 100ml.... Lanvin ma vysiel asi 1300sk aj s postovnym, pricom v obchode stojí vyse 3000!! niet o čom... a su to podla mna originaly... volakedy som kupovala na letiskach, ale uz to tam nie je tak lacne...

frzko
14. júl 2009

Ja tiež cez parfums.sk a som nadmieru spokojná....doručí mi ho už 1-2 dni po objednávke kuriérska-zasielková služba. Odporúčam 😉

frzko
14. júl 2009

ešte som zabudla, že keď v parfums.sk nakúpite určité množstvo, tak máte zľavu na ďalší nákup, napr. ja mám už 7%

bellada
14. júl 2009

ja nakupujem tiez cez parfums.sk a mozem len doporucit, rychla dodavka zdarma, super cena, zlavy a 100% originaly
tiez sa oplati objednavat aj zo zahranicnych e-shopov, tam je to este lacnejsie, plati sa sice postovne, ale aj tak to vychadza za super cenu napr. http://www.cheapsmells.com/ mam vyskusane

nikika33
13. feb 2010

ahojte, nepoznate melion.sk? lebo teraz su tam dobre akcie, len neviem, či je to seriozny internetovy obchod 😕

olise69
13. feb 2010

nikika33- ano, sú spolahliví 😉

desszi
13. feb 2010

ja som uz viackrat kupili cez www.parfumeriazet.sk, je to jedna z najlacnejsich internetovych parfumerii a vzdy som bola spokojna - boli originaly.

hanka274
13. feb 2010

aj ja som nakupila cez net... toaletku Dior 100ml za 2500, vo fann ta ista toaletka 4000sk...
uboha fann mi moze vyskocit na hrb 😠 😠

frisbee
13. feb 2010

ja kupujem tu,super ceny,originály,superrýchle dodanie 🙂

http://www.parfemy-elnino.cz/

rebeka1977
7. sep 2012

Ahojte, parfums.sk je tu z dlho na trhu, na 98% pocuvam, len pozitivne ohlasy. Ja si z nej objednavam uz dlho, ALE!!! naposledy som si objednala Pacco Rabanne Lady Million, EDP . Vonu som dlho obzeravala a ovoniavala vo Fann-ku, ale tato co mam doma, asi origos nebude. Som velmi z toho prekvapena a dnes som sa rozhodla, ze zajdem do Fann-ka a na mieste porovnam.Parfemik v prvom momente je silne citit alkoholom, a potom ostane na chvilocku slabucky zavan vone. Od zaciatku som si to na seba pomaly kydala, aby bolo daco citit...ale nic moc. Kdezto v parfumerke je to uplneine.

Baby, mne sa nechce vobec verit, ze by to bolo mozne, v takejto internetovej parfumerii????? Ak sa mi to potvrdi, samozrejme budem reklamovat...lenze 1. nemam uz krabicku a ani fakturku...no uvidim ako korektne sa tam zachovaju. Potom dam vediet.

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teruliatenko
10. apr 2013

@monciky neverim parfemom ked uz tak porovnaj robila som s parfemami.... a myslim teda skoro stopercentne ze cez net to neni sto percent naj.. je Fun a Marinnaud toto je moj nazor... mala som kopu z netu a aj prave a je to rozdiel.........

teruliatenko
10. apr 2013

@rebeka1977 myslim ze mas velku pravdu stalo sa mi to iste s Versace orig... z fun a s parfums.sk a uplne vonala alkoholom a ta s fun uzas... takze mas kus pravdy

labelo
11. apr 2013

ja som kupila na parfums.sk už dva parfemy a podla mna to nie su originaly,vonali uplne inak ako parfem vo Fannku 😀 a vobec nevydržali ked tak hodinu,teraz som nasla predavajucu na MMB a mam od nej parfem,ktorý vonia presne ako original a vydrži na mne skoro celý den,ale či je to origoš tiež neviem 😀

katrenka111
23. júl 2013

baby a neskusali ste objednat z minibazaru stoja aj do 20eur a ževraj su to original testery...nemate skusenosti?

m_jessi
23. júl 2013

Ja som už niekoľkokrát objednávala z parfumes.sk a nestalo sa mi, že by som bola nespokojná 😉

ivanatim
8. sep 2013

Parfums.sk je na trhu uz dlho a uz ma vytvorene svoje miesto, neuskodi im uz nic, preto nepredavaju originaly. Mala som od nich uz dva parfemy, bohuzial ani jeden nebol original, vonalo to len chvilu, nikdy viac u nich nebudem uz parfem kupovat. Pocula som, ze dokonca aj kamenne predajne Sephora predavaju napodobeniny... Tazko povedat kto predava originaly ak ste u nich nikdy nic nekupili. Fannko musi platit drahe najomne v obchodnych centrach, preto ma tie ceny trochu vyssie ako su ceny v e-shopoch. Neznamena to teda, ze predavaju originaly, lebo su drahsi...ale mozno originaly predsa len maju, najblizsie skusim ukupit u nich...u nich som este nekupovala, prave kvoli cene, ale uz asi budem, kedze fake-y z parfums.sk uz nechcem... 😔