Sú podľa Vás psychológovia vôbec na niečo užitoční?

zicon
6. jún 2009

Ja si osobne myslím že nie.

Väčšina ľudí čo s psychológom prišla do styku tvrdí že áno. Ale nieje to len tým že ich zmanipulovali. ☹
Podľa mňa sa len tvária nápomocne. Čo mňa však najviac štve je že už takmer ku každej činnosti pomali treba psychologický posudok. Čo si vy myslíte o psychológoch.

tatolu
6. jún 2009

Myslím, že je dobre, keď sa človek vyrozpráva pred človekom, ktorý vie aj odborne pomôcť. Ja osobne som ich služby nevyužila, ale verím, že tí čo využili, tak im sedenia pomohli. 😉

zicon
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
najjulinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
claudinka
6. jún 2009

Myslim si, ze nie su uzitocni 🙂

zicon
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lencul559
6. jún 2009

Myslím si,že nepoznajú pozadie všetkých problémov človeka a venujú sa tomu len povrchne. Však sú v práci! Synovi to nepomohlo. keď už je naozaj problém treba navštíviť psychiatra - je to lekár ako každý druhý.

najjulinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikasadek
6. jún 2009

inak pre mna otazka, ano su uzitocny, ale treba dobre vediet naco tam clovek ide a kvoli comu ale urcite dobry psycholog dokaze vela pomoct ..

najjulinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatolu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
najjulinka
6. jún 2009

No a k téme... Uvidíme, ked nam dajaké to dieťa dorastie na pubertáka... to možno psycholog sa zide.. .ale je fakt, že niektorí psychologovia len otvoria usta a je mi jasne, že dieťa videli tak na praxi v škole... a na svoj detský vek zjavne zabudli... 😖

erikasadek
6. jún 2009

vratme sa k zakladatelovi , tejto temy osobne si myslim ked ju zalozil tak asi nema dobre skusenosti , sam... tak povedz nam co sa ti nepaci ..

najjulinka
6. jún 2009

no inak ešte k psychologom.. moj ujo je psycholog a robil si medzi kolegami na vyške prieskum, prečo to išli študovať.. a viac ako polovica preto, lebo chceli vyriešiť svoj problém... a to sú presne tí, čo riešia sami seba a nevedia radiť s nadhladom bez svojho zainteresovania... alebo ako to opísať...

jaron
6. jún 2009

Myslím si, že zlý psychológ nie je užitočný a dobrý psychológ je veľmi užitočný.

zicon
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mywiel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zicon
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mywiel
6. jún 2009

aby som sa vyjadrila k téme, tak si myslim na akého psychologa natrafis a ked mas pocit, ze ti nepomaha tak ho treba zmenit.

zicon
autor
6. jún 2009

Mna k ziadnemu dobrovolne nedostanu

erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zicon
autor
6. jún 2009

Viem je to distortografia, mam rokov 30+, takze nejakych psychologov som stretol

mywiel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka1.
6. jún 2009

podla mna su psychologovia uzitocny, neviem urcit,k tory je dobry, lae mam pocit, ze Dr. Fabian, taky postarsi pan, ktory sa casto vyjadruje aj v mesiach je vynikajuci.

erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zicon
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka1.
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zicon
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz