Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

astora
11. máj 2007

vsi su tam už asi rok nič sa nezmenilo

vodu sme už utreli a odstavili potrubie teraz robim prievam a vítam susedov ...
krpci teraz spia a ja som tak na nervy mala by som variť ale ešte stale som s toho vyklepaná a muž dobehol z roboty na chvilu a musi to večer porobiť je tu desny binec , ale nebudem to upratovať kým sa to nedá dokopy to je zbytočne lebo ked bude muž meniť tie rury alebo potrubie alebo čo tak sa zas urobí neporiadok musím do večera vydržať ☹

eros
11. máj 2007

no len ak bude taky cinni ako pri dvojickach budes vitat susedov znova 😀

astora
11. máj 2007

prosim ta nestraš už tatko napisal papieriky s čislom poistky a ked niekto zvoni tak rozdavame toto sa fakt len nam môže stať

eros
11. máj 2007

vsak sa asi nudis.musim ist bo mala hore ece dojdem,ale neviem kedy

astora
11. máj 2007

ok utekaj

verulka
11. máj 2007

astora, u nas bol dany hromadny termin na odvsivenei, potom rano prezerali hlavy a ked nieco nasli, tak dieta neslo do skoly, ale rodic si musel po dieta dojst. Fakt to na tych par nezodpovednych zabralo a klop-klop mame pokoj. V skolke sa dokonca ani nerozsirili z jednej triedy...Uz som bola mierne zufala...
uff, to s tym potrubim je neprijemne 😝

astora
11. máj 2007

verulka hovor mi nejak je toho na mna v poslednej dobe vela a ty ako to zvladaš s troma deckami? Da sa ? Odkial si s petržky?

verulka
11. máj 2007

ja som zasatvku za Alfou, pri lidli.
Neboj, bude lepsie 😉 ale stavy na pokraji velmi dobre poznam...
ja to uz zvladam v podstate v pohode- UZ - krpci su velki a tym, ze su po sebe tvoria dobru bandu. a kedze sme boli dlhsie zdravi, tak to bolo uzasne. Musim si zaklopat, mame lepsie obdobie 😎 i ked teraz su vsetci doma 😝

astora
11. máj 2007

jasne aj u nas je to tak lepšie by som všetko zvladala keby mal aspon občas kto pomôcť 😔

arabeska
11. máj 2007

astorka ajoj,no ty mas zase veselo 😔 ale neboj sa to prelomi a uz bude len dobre 😉
verul aj ja som xodila na gessayku 😎 aku mate ucitelku?

astora
11. máj 2007

ahoj arabesko no ved hovor mi 😖
už len čakam kedy pride to lepšie ale nejako to niekde viazne ☹

astora
11. máj 2007

verulka teraz som ti mrkla do albumu maš krasne detičky už aby aj moji boli taký velkí 😎

arabeska
11. máj 2007

matuli neboj uz bude dobre,to je len teraz take na prdku obdobie.
uz mas drobcov zdravyx?kedy dame to stretko?

astora
11. máj 2007

stretko by sme mohli dať povedz kedy? Už sme fit

arabeska
11. máj 2007

hehe v nedelu?vyhovuje?

verulka
11. máj 2007

diky, astora, ja zase mrkam po malickych babtkach, este by som chcela jedno 😀 a fakt sa neboj, blbe obdobie prejde a potm budes mat obr usmev na tvari 😉
S tou pomocou, ja mam skvelych surodencov, rodicov, svokrovcov(uz sme sa nejako zhodli 😅 ) a ti ked je treba pomozu, len bohuzial vsetci robia, takze take prazdniny predstavuju isty problme, ale isto dobre dopadne 😎
arabeska, aj moj muz tam chodil- ma Malickovu- je to anjel na zemi 😵

astora
11. máj 2007

no to neviem ved si ešte napíšeme lebo vikend mam rezervovaný mužovi kedže stale pracuje ale ak by niečo mal rada pojdem von a ty chces ist sama či s deckami?

arabeska
11. máj 2007

ja by som radsej bez deti vybehla,nex si aj pokvakame 😉 a hlavne aby si si ty oddyxla.
tak inak ja mozem aj v pondelok,sa ti prisposobim.

verul jej ona bola zlata,stale hra basket?ked som tam xodila tak ho tam aj trenovala 😅

verulka
11. máj 2007

jaska, ze hra, ale teraz trenuje hlavne gymnastiku. Mam ju velmi rada.
a mrkam, ze druhy chalnisko- mas nejaku predstavu o mene?

arabeska
11. máj 2007

verul 😀 no ja mam ale uplne inu ako moj muz 😀 zatial je jedine mneo na ktorom sme sa zhodli brano,ale ja o tom niesom moc presvedcena,ale tak este mame nejaky ten cas.

astora
11. máj 2007

no verulka kiež by som ja mala niekoho kto pomôže svokra byva 5 min od nas ale nepride mamu ja už nemam a otec ten pomôže ale neni to taka pomoc ako ked žena pomôže no čo už ☹

verulka
11. máj 2007

arabeska, to poznam, my sme boli vzdy na rozvod- nakoniec sme sa zhodli na nejakom mene a ako natruc sa nam narodilo opacne pohlavie 😀
astora, to mas tazke, ale zase, pevne verim, ze ti to deticky oplatia, su krasne 😵

astora
11. máj 2007

ja v to dufam je to moja jedina radosť v živote strašne ich lubim 🙂

verulka
11. máj 2007

vsak to inak nejde ako lubit ich ako kon 😀 vsak 😉

arabeska
11. máj 2007

verul😀 aj my sme mali dievcenske meno,ale ja som od zaciatku vravela ze to bdue xdalan.
tak ale snad si dame este jedno kolo za par rokov 🙂

mati ty sa mi potom ozvi s tym stretkom ja uz musim ist,peto uz ide domov.papa

majula
11. máj 2007

Ahojte babuľky z Petržky 🙂 neviete mi náhodou odporučiť nejakú dobrú pediatričku tu v Petržalke??? Už si ju musím totižto vybrať, ale nijakú nepoznám 😒 najlepšie by bolo na Fedinke, ale v podstate mi je to jedno... 🤐

astora
11. máj 2007

Ok Jani ak me dnes šlak netrafí s toho všetkého tak sa ozvem 🙂

verulka
11. máj 2007

majula, kuk ip

astora
11. máj 2007

kam ste všetky zmizli ? Ste ma tu nechali samú?? ☹

eros
11. máj 2007

ahojme teta astora.este vitas susedov?