Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

riusik
3. sep 2007

my si take nieco ako vikend bez maminky nemozeme este dovolit ☹ resp. maminka by ani nemusela byt, ale jej mliecko 😀
inak, maly je schopny odist s hocikym 😉 minule sme stretli take dve dievciny vo vchode, tak sa ma maly pustil, premeral si ich do hlavy po paty, jednu vzal za ruku a na mna kaslal 😠 😀 takze asi s tym dojcenim skoncim a dam mu volnost, nech si chodi kade-tade 😀 😀

eji
3. sep 2007

ja som tak potichucky rozmyslala, ze maleho necham prvykrat babke, s ktorou nechame a ja pojdem troska oddychovat,nech sa maly troska odnauci didikovat..
ale fakt len tak potichucky rozmyslam

ela.masa
3. sep 2007

eji nerozmyslal konaj uvidis ze to bude fungovat ja som aj skusala prestat kojit to sa mi nedari ale kludne necham malu tatovi babke treba len vymysliet vhodnu zabavu.musela som zacat pracovat tak od 1r a 8m zaspava bez didky ked robim inac len so mnou.

riusik
4. sep 2007

eji ahoj, a maly didikuje casto? a noc prespi celu? vies, rada by som vedela, co ma caka 😕

eji
4. sep 2007

ela.masa-dakujem za povzbudenie, fakt toa si vyskusam
riusik-maly didikuje pred spanim poobede, pred spanim vcer a niekolko krat v noci, podla toho ci mu lezu zuby..ale skor uz len tak ocumlava, to je nejaky zly zlozvyk...som fakt rozmyslala, ze uz s tym seknem, lebo prsia si uz mozem rolovat

eji
4. sep 2007

este stale nemame arabeskinho branka na svete???

tinakul
4. sep 2007

ahojte, včera som už bola off 😔
no rius aj my sme začávali nechávat malú až ked som prestala kojit 😉 Ale ja som plne kojila iba do šiestich mesiačikov a potom mliečko odišlo a malá si zvykla na UM v pohode a aj na starých rodičov 🙂 Vždy ked má odíst jej hovorím den predtým ako pojdeme a že tam zostane a ona sa normálne vytešuje 🙂
Je to aj dobrá vec na oddych a relax s manželíkom, taktiež na nejaké vybavovačky, urady či lekárov.... 🙂 My to takto robievame od jej pol roka a zatial klop,klop nebol problém... 😉
eji teba som tu dávno nestretla a más pekné fotečky v albume z druhej dovolenky- musím pochválit wau 😉

eros
4. sep 2007

eji este ni je branko arabes sa potom ozve 😉

eros
4. sep 2007

no ma ist zajtra k zubarke a kdo vie ci nefilmuje krpec 😀
eji ja som odstavila maleho so sazdami natierala som si ich a neumyla aj ked on chel vymymslel si sam ze ma tam kusol ujo so skaredymi zubami aj to ostalo 😉 😀 a pomohlo konecne odnaucil a to uz do skolky chodil 😀 😀 😀 😀

eji
5. sep 2007

ako arabeska, mi tu cakame poctivo na sms a ty si veselo pises na septembrovkach 😠

arabeska
5. sep 2007

eji prepac ze som ta sklamala aj by som uz mile rada posielala smsky 🙄 🙄 🙄 😠 😠
ale ked to nejde tak to nejde

eji
5. sep 2007

a nedali ti vyvolavacku?vsak si uz bola v nemocnici, ne?

eros
5. sep 2007

arabeska aspon si uz prichystaj daky dobry vyns pre eji specialne 😀 😀 😀

eji
5. sep 2007

eros 😅

eros
5. sep 2007

eji 😀

arabeska
5. sep 2007

eros😀😀

eji mna poslali este domov nevedia sa dohodnut ze ci uz ma maju vyvolavat alebo nie 🙄

eros
5. sep 2007

arabes vyvolaj si sama urob zasoby muzovych bickikovcov 😉 😀

arabeska
5. sep 2007

erosku keksuejme uz pomaly nonstop na man to ucinky nema 😅

eros
5. sep 2007

tak nehaj posparat dacim inym strc tam ruku a chyt rucicku a povedz ideme von 😀 😀

eji
5. sep 2007

vsak si hovorila, ze si uz prezreta, nie??

eros
5. sep 2007

ochvilku budes aj hnit moja 😀 😀 😀 ic v zlom tetuska arabeska 😀 😅 😔 😔 😔 😔 😔 😔

arabeska
5. sep 2007

eros 😀 😀 neprides mi ho vytiahnut ty ked si taky odbornik? 😀

eros
5. sep 2007

kedy kolvek mozme aj u mna urobit len cinkni predtym neh vypracem vsetkych okrem deti 😀 😀

eji
5. sep 2007

teda zeny, vy sa ezdate..esteze nie som tehu pri eros, lebo neviem neviem....by mi aj slepe cerevo vytiahla

eros
5. sep 2007

eji aj blee by som napisla cez co by som ti vytiahla,ale nechcem byt nechutna 😀 😀

arabeska
5. sep 2007

eji 😀 😀
eros 😀

ja mam prezretu placentu ale ja sa prezreto necitim 😀 😎 😀

eros
5. sep 2007

ty hovorim aj zhijes do vanoc ked neporodis 😀 😀

arabeska
5. sep 2007

eros😀😀 ma uz nestvi
eji no eros je prasa co ti budem hovorit 😀 😎

eros
5. sep 2007

kroch kroch arabeska vsak pockaj ty vsetk vykvicim ti doprajem potom branka a do noveho roka preniset ked ma nastves 😀

arabeska
5. sep 2007

erosku neee len to ne staci do vianoc,nie? 😅