Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

astora
26. sep 2007

ha ha ha nechystame nic ale som unavena aj s ucenia s Laurou aj decka sa nejak moc na mna lepia poslednu domu tak nestiham a ked konecne muž dojde domou tak sa mu trochu venujem bo cely den sme neni spolu 😖

eji
26. sep 2007

a mozno nam ide posledna patka, lebo nase prizanky su soplik a kaslanie, a mame len priesvitny soplik

eros
26. sep 2007

tak skus sirup imunoglukan na imunitu

eji
26. sep 2007

nemame zatial nic brat na imunitu..dnes som bola u imunologicky, lebo nebyvame chory....riesit to zacne az bud.rok pred nastupom do skolky, ci vlastne bde moct ist, alebo nie...

verulka
26. sep 2007

asto, ja uz mam dvoch skolakov, ale zatim v pohode...Dne som mala na anvsteve dalsie deti, takze dokopy 5 a z toho 4 chalani- to bola zabava 😀
eji ak je priesvitny soplik ,to je v pohodke 😉 drzte sa

astora
26. sep 2007

verul ale ty si super mama ty zvladaš všetko budem k tebe chodiť na školenie 😀 😀 😀

eros
26. sep 2007

no preco by nemal ist.no tam mozno bude problem moj prezil vsetko az neskor ho chytilo hoc co.a zalezi ake budu matky v tomto bo u nas daju este kvapky do nosa aj do hrdla ked sa uz prezliekaju deti v satniach

eji
26. sep 2007

a potom my na taketo matky doplacame, ako tolerujem soplik zo zubov, ten vraj neni nakazlivy, ale aj tak...
je to moj nazor, ze chore deti do kolektivu nepatria
viem, ze matky nemaju kam davat male deti, ked ocr je zle platena..ale mozo zostane doam s deckom tyzden a nebude to takto chodit cely rok z jedneho na druheho..
uz sa tomu tesim 😠

eros
26. sep 2007

lenze tam to ide eji dokolecka dokola.aj ucitelky boli s toho chore a vrazilo jednej aj na ucho a druha sa liecila aj 2mes

astora
26. sep 2007

jooj eji v skolke si užiješ ...

eros
26. sep 2007

az kym nepojde do skoly

eji
26. sep 2007

vsak to, ze to ide dokolecka dokola 😠
ako keby sa dalo vsetky decka rano skontorlovat a kto kase sopli, atk jednoducho zavolat rodicovi a konecna
ja som bola zo skolky stale doma, tiez pre slabu imunitu, z ktorej som vyrastla

astora
26. sep 2007

na niektorých deckach by si to mozno ani nezbadala

eros
26. sep 2007

no mali by chodit kontroli co robia vyteri a atd

eji
26. sep 2007

astor, a kde sa to flakate cele dni?
eros, muza uz mas doma?

astora
26. sep 2007

no ja sa učím s malou a kým skončime je pomaly večer a ideme na chvilu von a potom už sme doma

eros
26. sep 2007

muz je teraz na nocnej chces dojst,ked sa pytas 😀 😀 😀 ci sa ma bojis?ked uz tak s nahubkom dojdi bo ja nemam 🙂 😀

eji
26. sep 2007

ach jo, uz bol zase hore, esteze mame didi, lebo inac neviem

eros
26. sep 2007

dudel nechce 😀

eji
26. sep 2007

teda, ja sa ta bojiiiiiiiiiiiiim, mas parvdu....vsak nahodou by si chcela ten keksik a co potom

eros
26. sep 2007

keksik??????no to je malo 😀 😀

astora
26. sep 2007

nejak ste ma zas vynechali z debaty 😠

eji
26. sep 2007

astor, a kto je s malymi, ked sa ty ucis s laurinkou?

eros
26. sep 2007

ze vynechali 😠 😠
astor a nic nemas nove?aku tortu ste dali robit Laurinke????

astora
26. sep 2007

dam do albumu tortu
eji učime sa kym deti spia ked su hore je to dosť problém 😖

eros
26. sep 2007

no a kedy das tortuneh sa najem aspon pohladom

astora
26. sep 2007

sak už je tam

eji
26. sep 2007

a kedy ti chodia spat???
ked sa stihas ucit s laurinkou, lebo moj chodi o 12

astora
26. sep 2007

moji okolo jednej ked sa vraciam s malou zo školy ale už moc nechcú spavať 🙄

eji
26. sep 2007

vy ste jej dali robit tortu prsia?