Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

arabeska
29. sep 2007

sorbik ahoj 😉
tak skusim aj ten repik,no veru bolest je to ako hovado...

inak co mi moja mama poradila ze mam si to potriet liehom,skoro som odpadla 😲 😲 tak som sa jej opytala ze ci je vpohode 😅

eros
29. sep 2007

to ti nepoviem ci je dobre mne dr povedala decka ze calciova mast a malo by to prejst do 3dni.nekupuj radsej vyskusaj najpr toto a potom uvidis.

verulka
29. sep 2007

arabeska, ja som nechavala zaschnut m,lieko a treba to vetrat- tak sa to hoji rychlejsie(ak sa neda chodit hore bez, mala som v podprde take male sitko) este mi pomohlo zmenit polohu pri kojeni. Inak taha a menej to boli 😉

arabeska
29. sep 2007

no vyskusam a potom uvidim,ale ja som z toho na nervy a este som do toho asi aj xora,stracam hlas a stupa mi teplota,potesi nie? 🙄

eros
29. sep 2007

jasne ze ano 😅 😅 daj si hedelix 😉

arabeska
29. sep 2007

no vetrat sa snazim ix stale ale tak hore bez nemozem xodit cely den 😅 aj ked muzovi by sa to urcite pacilo 😀 😀

arabeska
29. sep 2007

erosku a hedelix mozem?ine nemozem uz nic?

sorbik
29. sep 2007

...ja som si ich pri synovi potierala kalciovou mastou - poradila mi to laktacna poradkyna cez telefon a povedala, ze pred dojcenim staci utriet, netreba umyvat....teraz, ked sa mi narodila dcera, tak mi na Kramaroch povedali, ze kalciova mast je sice fajn, ale uz ju neodporucaju a musi sa umyvat 🙂 , tak si vyberte!!! Maly teda pravidelne jedol zvysky kalciovej masti, ale nastastie to na nom nezanechalo ziadne nasledky 🙂
Jedna laktacna poradkyna na Kramaroch povedala, ze ta mast od Aventu je iba reklamny tah za vela penazi, dala mi aj vzorku, ale nepomohla....tak som presla na stary dobry repik....aj tak je to dlhodobejsie hojenie ked je to stale namahane....myslim, ze taku zazracnu mast este nevymysleli.....

eros
29. sep 2007

hedelix mozes urcite moja 😉

verulka
29. sep 2007

hedelix mozes, to si pamatam aj ja..a mozes paraln a veeeela nejakeho vhodneho caju 😉 a hlavne neklesat na duchu a udrzat si mierny nadhlad 😀 i ked toto mi mozes pripomenut v maji 😉

arabeska
29. sep 2007

tak fajn,zatra ficim kupit hedelix lebo akurat ten doma nemam,na paralene je napisane ze mozem iba jeden den uzivat bez porady s dokinom,tak uz som z toho debil 😅

verul 😀 ja sa snazim ale akosi uz je toho moc

sorbik no hej vela veci je iba zbytocne drahyx a bez ucinku

arabeska
29. sep 2007

verul a ako sa paci riskovi v skole?xodi tiez na gessayku?

ela.masa
29. sep 2007

arabeska ja som si chcela kupit hedelix a v lekarni na strecnianskej mi povedala ze nie je testovany pre tehotne a dojciace len je na prirodnej baze a to je rozdiel.uzivala som ho.

verulka
29. sep 2007

arabeska, neboj sa, aj snilkovi som pisala, ono to chce cas...Mne nebolo dorpiate mat kludne, spiace dieta, takzezaciatok pri 2 a potom aj 3 detoch bol tazky...Aj som mala vrazedne umysly 😖 ale ono sa to upravilo. Najvacsi problem bolo, ked som bola uz strasne podrazdena a nervozna, lebo sa to prenasalo na dietky a potom aj na draheho. Ked som sa jednoducho vys...la na kopu kadejakych cinnosti, kt. ma oberali o cas a energiu (i ked vseti tvrdili, ze toto sa musi a pod), zistila som, ze som kludnejsia a deti stastnejsie...Cize som skoro neupratovala, malo varila a venovala sa len detom a kazdu volnu chvilku spala 😉 a tak som este stale tu a koledujem si dalsi kolotoc okolo uplakaneho, nespaveho dietatka- a ako sa uz tesiiiim 😉

arabeska
29. sep 2007

ela dik aj tebe,zajtra naklusam a kupim si ho.
tak uz dokonca aj ta moja polovicka po tomto telefonate poxopila ze treba ist domov ved ja uz len xrcim

verulka
29. sep 2007

arabeska, v skole uplna pohoda, chodi na gessayku a zatim som spokojna. O rok im tam poslem aj dalsie dieta 😀 budeme ako nejaky gang 😉

arabeska
29. sep 2007

verul a koho ma triednu?mozno aj budem este poznat 😅
ja verim ze sa to zaxvilku upokoji len si musime najst spolocny rezim.len branuso mi dava veru zabrat,on je taky mamin cecek on ked citi ze niesom v tej istej miestnosti ako on tak je cirkus a to am od narodenia.neviem ako ho to odnaucit,nemas nejaky trik?predsa len si ovela skusenejsia ako ja

verulka
29. sep 2007

trik nemam, ja som sa im hodne priasposobila, bola to najschodnejsia cesta...a risko ma Hanuskovu 😉

sorbik
29. sep 2007

...baby ja vam nechcem brat iluzie, ale mne v jednej lekarni povedali, ze Hedelix je sice fajn, moze ho brat kto len chce, ale ucinok je minimalny....tak mozno aspon ako placebo....jediny ucinny sa mi zda paralen, a mozes ho brat kludne 3-krat denne....mne uz velakrat pomohol aj ako prevencia.... 🙂

arabeska
29. sep 2007

jeeej tu som mala aj ja v 2 rocniku a potom otehotnela a musela odist ale bola uplne suprova,strasne som ju mala rada 😵 😵 😵

verul no ved ja sa mu veelmi prisposobujem ale potom uz pomaly ani na wcko nemozem ist.
ale tak teraz bol mrzuty koli soplikom tak dufam ze teraz uz to bude lepsie 😅

eros
30. sep 2007

eji a ty v kliete chybas 😀 😀 😀

eros
30. sep 2007

nik tu nie je 😠 😠
astorka pitbull eji????arabeska?????verulka 😀

eji
30. sep 2007

eros, pekne foteckya, maly jaky cool...a mala jak tlaci, muahahah super

eji
30. sep 2007

nadavaju sa na popraskane bradavky kapustive listy pomackane??

eji
30. sep 2007

verulka, ty mas fakt zlatucke brusinko, aj ked trosku viac big na ten tvoj tt, uz ams dokonca tehu gate...aspon skor mozme ohmatkavat 😀

eros
1. okt 2007

eji tie fotky co si ty davala boli z ruzinova ten cisrkus?si mala pockat ked bude na Nam.hranicku 😉 by som si ta rada odfotila v klietke 😀 😀
diki za komplimenty eji budeme verulku omakavat asi vsetky najma ja ja sa aj do gaty vocpem aby som mala take brusko este niekedy 😀 😀

eji
1. okt 2007

eros, vyzera to tak, ze sa chystam aj do petrzky, aj ked vravi sa, ze ales je najlepsi.....
hehe, si sa pomylila erosik, ty budes v klietka a tak ma mozes fotit...fotit cool ludi 😀 , ale nieze ma kusnes

eros
1. okt 2007

eji neboj mam cerveny zadok ten nekuse 😀 😀 😀 a nepomylila budeme tam spolu 😉 😀

eji
1. okt 2007

ceveny zadok??tak aj som ta videla vaj v cirkuse ale, ale neviem, preco si stale jedla tie banany 😅

eros
1. okt 2007

no si asi zle kukala ja babnany moc nemusim skor ine veci,ale tusim aj teba tam spominali. 😀 😀 no ale uz si nepamatam ake zviera si bola bo ty si asi vsetko 😉 😀 😅

daco nove?astorka?verulka?arabeska?ako sa ma branko a davidko.verulkyno brusko a astorkyno deticky 😵 😵