Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

arabeska
21. okt 2007

nie vobec on to po mne pluje ,potom tak zevre pusinku ze nehrozi donho nieco dostat on je taky moj cecek 😅

eros
21. okt 2007

no ako moj maly.tak aaaaa striekackou

arabeska
21. okt 2007

eee ani striekacka on dokonca nexce ani moje odstriekane mliecko pit z flasky,striekacky a ani z lyzicky 😔 len raz mi vpil troska mojho mlieka z flasky ako uspex ale odvtedy zase nic

eros
21. okt 2007

nevzdavaj to ako ja!!!
potom budes kojit do 3rokov 😀 😀 😀

arabeska
21. okt 2007

ja to nevzdavam uz hlavne aj koli tomu ze ja nastupujem na letny semester do skoly...no som zvedava ako to dopadne

eros
21. okt 2007

neboj mozno casom na daco dojdes.skus ho dako odfajcit das si striekacku pri cicik a ako ho prilozis mu das na prso vies ako mylsim aby ti stekala vodicka ci ten cajik po didiku

arabeska
21. okt 2007

no vyskusam to ma este nenapadlo.ako ten caj mi ani tak nevadi ze nexce ale ze nexce ani moje mliecko dostriekane tak to ma stve lebo on je niekedy taky hladny a placka a placka a ja uz nemam v prsax nic a odstriekane nexce ☹

arabeska
21. okt 2007

astor a ty si kam zmizla? 😕

eros
21. okt 2007

neboj mne tak malu prikladali stou striekackou ked sa nevedela dobre prisat

eji
22. okt 2007

hehe, od dnes uz chodim v civile, sice maly si stale obuva moje topanky,a el uz som ich picla do skrine uuuuplne dozadu 😅

eros
22. okt 2007

eji odfot ho 😀 😀

eji
22. okt 2007

o 2 mesiace aj 2dni tu mame vianoce 😀

arabeska
22. okt 2007

eji ty vies cloveka potesit 🙄 😀 😀

eji
22. okt 2007

muahahahha......ja vieeem, pride jezisko, kolaciky, sniezit....

eji
22. okt 2007

ale tak isto velke hnede pod stromceokm, ktory rozvoniava umelinou, clapkanica vonku, rifle od soli, na nose zeleny cencul, pohodickaaaaaaaaaaaa

arabeska
22. okt 2007

ejiiii 😠 😠 😠 😠 🙄

eji
22. okt 2007

😅 to som ta est eviac potesila???

eros
22. okt 2007

co je to tu hmmmmm???????????

eros
22. okt 2007

eji a nahcystaj jeziskovi po d stromcek vreckovi ci zachodovy papier 😀 😀 😀

arabeska
22. okt 2007

halo? 😕

lucka3
22. okt 2007

Ahoj...

arabeska
22. okt 2007

ahoj 🙂 odkial si?mas uz deticky?ci si snazilka?

eros
22. okt 2007

ar kdo je?????ked pytas haloooooo

co nove mate teta predavkujuca 😀 😀 😀

ahoj luci 😀 😀

lucka3
22. okt 2007

Ahoj, byvam v Ovsišti, a mám 1 dceru. Má dva roky....Som tu nová tak mi to trochu trvá...

arabeska
22. okt 2007

tak vitaj medzi nami,vypln si pas 🙂 zaxvilkus a zabehas 🙂

eros 😀 co sa smejes?haa?eji ma tu dnes uz z vianocami zacala plasit tusim aj nocnu moru budem mat 😅

eros
22. okt 2007

lucka ovsiste kde tam 😀 😀 😀 vsetky sme skor okolia ako je furdekova,bulikova,nam.hraniciarov 😀 😀

no so santu urcite uz ma 😀 😀 sa boji ze nic nedostane bo bola neposlusna 😀 😀 😀

natka
23. okt 2007

caute zas, konecne som sa tu dostala. Ozaj nemate nejake tipy na darcek pre neter k 5.narodkam? 😉

eji
23. okt 2007

natka a co ten hovoriaci pony?

eji
23. okt 2007

hehe, aj som bola nocnu moru vecer zapit, maly mal perfektne mliecko potom, ale nestazoval sa, dokonca spal do 8 😅

eji
23. okt 2007

ja nie som z ovsista....heheh, ja musim byt stale vynimka 😎