Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
24. okt 2007

fic moja aposli granka aj ku mne 😀 😀 a lepok sa tusim uz moze od 8mes.a my uz mamae sice len 7 aj 2tyzdne

drnda1
24. okt 2007

aha,svatka 😀 😀

eros
24. okt 2007

jeeeej svatkaaaaaaaaa 😀 😀 😀 doslo doslo 😀

eji
24. okt 2007

maly mi zacal krupicovu od nejaych 10mes.a mliecko v omackach od 9

eros
24. okt 2007

eji teraz je ina doba 😀 😀
nam dr zakazala piskotiky do 7mes iba tie co su sunarek a od nestle.dalej pribinaka,tvaroh,jogurty az od roku

arabeska
24. okt 2007

erosku a aj piskotiky uz moze?no ja len cumakujem ako kazdy lekar nieco ine vravi fakt potom sa z toho vysomar...

eros
24. okt 2007

no arabes predavaju od 6mes od SUNAREk a potom od NESTLE take dvojbalenie v jednej krabicke a to aj mne mooooc chuti s stoji to v Bille okolo 109sk ako kedy ja som to kupila aj za 99sk

ti hovorim,ze budes zirat co bude hovorit tvoja dr a od vas sept inak tiez.bo aj u nas v marcovkach je to tak isto jedna povie ze hippky su lepsie nez co ty urobis ze je to viac pod dozorom a atd.

arabeska
24. okt 2007

eros hmm tak ak dobre xapem obycajne piskoty nemoze ale krupicovu kasu uz ano???to je dobre na hlavu postavene,lebo lepok obsahuju oboje...

tie co papa teraz ho asi nemaju

eros
24. okt 2007

no od 7mes moze piskotky,ale ti nase obycajne gulaze neviem ako volaju daco na P tusim no tak si vyber.a tie od sunarek ci od nestle neviem ci daco take obsahuju

inac nic sinerob z toho ze ti daka slepica povedala,ze davidko je maly na 5rokov moj ma tiez a vysera ako by mal 1rocik 😀 😀

dnes mi jedna polichotila 23rocna baba si myslela,ze som odnej mladsia 😀 😀

arabeska
24. okt 2007

erosku 😀 😀 no vidis mladica este si
ja na take ze je maly alebo tak uz ani neodpovedam,nex si vyseru oko,herecky 🙄

eros
24. okt 2007

aj ja hovorim.len neh povie este daka ze moj jemaly porad ju oprskam ani to nedopovie 😀 😀

eros
24. okt 2007

no idem sa odsat a umyt riad tak sa lucim zajtra som tu hadam cez den a ak nie tak na vecer 😀

vlhke snicky 😀 😀

eji
25. okt 2007

rozmyslam, co mne hovorila lekarka, ze vsetci krutili hlavou..aha, o kupani....ze nech kupem kazdy den, ze dieta sa poti a aj to tak podla nej robim, neviem, mne dieta smrdi vecer od toho ocuraneho zadku

astora
25. okt 2007

caute baby je tu niekto ? 🙂

verulka
25. okt 2007

cafte, kolko ludi, tolko chuti 😉 ja mam tiez svoje postupy a skusenosti a nimi sa budem riadit 😉 no nastastie dr na mna da 😀
inak u nas ziadne mlliecne vyrobky do roka (kvoli alergii) nehrozia...
pekny den

arabeska
25. okt 2007

eji aj ja kupem kazdy den obidvox 😕 ved aj my sa sprxujeme kazdy den no nie?

verul ty uz si 13tt ty kokos to to leti 😅

eji
25. okt 2007

verul, a uz deti z toho vyrastli?

astora
25. okt 2007

haloo zas tu nikto nieje ked som tu ? 😒

eji
25. okt 2007

ale ja som tuuuuuuuuuuuuu, akurat kukam kamaratku v senzi byte 😉

astora
25. okt 2007

jaaj no ja neviem ako dlho tu budem tak som vas chcela aspon pozdravit. Ako sa ma Jakubko?

eros
25. okt 2007

Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

astora
25. okt 2007

erosko ajooooj 🙂

eros
25. okt 2007

ahoj moja ako sa maju moje 2ky?

arabeska
25. okt 2007

eji ty tu babu poznas?strasne peknu im tu obyvku spravili 😵 a ta mala bola na spapanie 😵 😵

astos ajooj mas sa?

astora
25. okt 2007

arabes mam sa mizerne
eros dvojky su nejake divne asi bude Andrejko chory lebo cely den je upištaný 😢

eros
25. okt 2007

chudacik moj aj mna dnes rano olela hlava a hrdlo a mala som aj malu teplotku 37 😒 ☹

arabeska
25. okt 2007

astor a co sda deje?to mi je luto☹ dufam ze andrejko xory nebude

eji
25. okt 2007

na 2ky som sa chela aj ja spytat

eji
25. okt 2007

som dnes kupila melmu topanky, konecne som nejake nasa a dpc, moze v nich capntat???tak dlho somhladala a nakoniec mozem zajtra znova..baby, kde ste vy kupovali?

arabeska
25. okt 2007

eji ja kupujem vzdy u batu,kde si kupovala ty?a to si kupovala bez kubka? 😕