Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
27. okt 2007

no a nestalo sa to cez leto ?????

a co robi moj kubko??,vlastne on uz asi spi ze 😀 😀

eji
27. okt 2007

hej, cez leto, ale ideme to tam trochen upravit....
kubik uz spi, mi chel stale bozkavat ritku, somarik moj maly...
a zuzka, co mi robi?

verulka
27. okt 2007

eji, otom viem, prave preto sa pytam. Ja uz mam dvoch spoluziakov z gympla mrtvych...a teraz v ut mi zrazilo kaomsku na prechode pri lidli (dnes sme jej boli palit sviecky) no nechala tu 7r 5r a3mesacneho syna 😔 😔 😔 😔

eros
27. okt 2007

no zuzka sa robi ze spi 😀 😀

mala si mu nehat bozkat
moj povedal ze co je sex 😀 tak daco tiez na pobavenie
Ja vytiahnem tucnu bombardu (rit) a hrosik tucnu zbran 😀 😀 a ruky este ktomu

eji
27. okt 2007

hehe, tak to mate doma veselo, heheh, mala by som sa co priucit....
vsak ja este poctifka

tinakul
27. okt 2007

Joj baby ale tu smutné témy preberate ☹ Ja som iba nakukla, ale asi pôjdem aj preč 😒

eji
27. okt 2007

tinakul, sexik, je smutny??,
ja uz spoluziaka neberem smutne, si myslim, ze ho to aj vykupilo a co malo sa stat sa stalo a cas to nevrati.....
ako sa inac mate???a co sophinka?

eros
27. okt 2007

eji nebud smiesna ze poctifka 🙄 🙂

tiankul neboj to je len na chvilku ta tem.
a inac ako sa mas dlho si tu nebola a co mala sophia?

verul dost smutne a este ktomu take male babo.a tiez tolko malo rockou.chudatka deti 😔 😔 😔

verulka
27. okt 2007

eji, tina pisala aj otvojom aj o mojom prispevku, preto smutne....sexik je vyborny 😉

verulka
27. okt 2007

eros je to dews, tento tyzden je cely uplne desny...nastastie uz konci 🤐 idem radsej buvat, nech mam lepsiu naladu 😉

eji
27. okt 2007

ty kokos, ako ta kamoska, to musela byt sila...ako sa to mohlo preboha stat??a tak male deti
ja som tvoj prispevok nejak prehliadla

eros
27. okt 2007

verul a ako sa citis ty???babo co?rastie?dlho si nepridala daku fotecku

eji
27. okt 2007

hehe, erosik,a j ty si si uz nahodila datumy???parada

tinakul
27. okt 2007

Eji že sexík, no práve ho máme za sebou 😅 ale tie vaše témy ma fakt dojali ☹
Eros Sophi je už velká slečinka, sa šminkuje, aj nechty maluje 😅 Ja neviem, ale ten čas letí, však pomaly škôlku vybavujeme... Ale už aj tvoja je velká 😅
Verulka ty máš teraz krásne obdobie však??? Pomaly sa chystáme aj my asi snažilkovat 😅

eros
27. okt 2007

tinakul uz na druhe???? 😕 😕 😕 to tak rychlo ubehlo 😕

eji dostala saom datumy prikazom od maroviek 😀 😀

tinakul
27. okt 2007

veru Eros , ani mi nehovor ☹ Ale nám sa totiž zdá , že jedno je určite málo a dve sú vela 😅 Ale jedináčika určite nechceme, no uvidíme čo nám osud prinesie, ak sa zadarí, tak sa zadarí 😉
A Erosko - tebe stačia dve??? 😕

eji
27. okt 2007

hovori niekto sex?musim ist omiect pavucinky..heheh
tinakul, len tak sup sup, na druhe, nech si predlzis matersku, heheh
erosik, aspon budeme aj my vediet gratulovat 😉

eros
27. okt 2007

tinakul nestacia 😀 😀 ja by som aj futbalovu jedenastku 😀 😀
mas strach z coho tinakul??

eji pavucinu???no zasa sa nerob vsak daco das tam aby pavucna bola fuc 😀

tinakul
27. okt 2007

Však eji presne to mám v pláne- predĺžit MD 😵 A vy neplánujete druhé???Jakubkovi bude potom smutno, ne??? 😕

eros
27. okt 2007

pojdem babaenky aj spat aj ked sa hodinky posuvaju teda cas 😀 😀 😀

tinakul
27. okt 2007

Eros nemám strach, len my sme si dali aj termín - a povedali sme si, že ak sa zadarí do mojho nástupu do práce druhé - to bude super, a ak nie, tak pokračujem v práci a stačí jedno 😉 Takže ty jedenástku??? Hm??? To ešte máte čo robit 😅 Tak dobrú Eros a dobre že spomínaš ten posun - 😅 ja by som určite zabudla 😅

eros
27. okt 2007

no len hrosik by mi asi 11x dal radsej lopatou 😀 😀 este sa ho snazim prehovarat na 3 babo,ale az za takych 5rok.bo som po ciasaraku a uz s tym nesuhlasim mozno sa prelomi 😀 😀 😀
tak bru nocku tu 😉

tinakul
27. okt 2007

No ja som tiež po cisárskom, ale už sa cítim na ďalšie 😉

eji
28. okt 2007

tinakul, u nas to je zlozitejsie....
po prve asi najskor, byvame s nasimi v 3izbaku, takze to neni prechadzka ruzovou zahradou, ale bojim sa hypoteky ako cert kriza
a po druhe, necitim sa na babo....
ale aspon ma uspokojuje, ze moja sesterka, co byva 2 vchody od nas bude mat, ked to ovsem vyjde maj-jun babo....no snad sa podari, lebo ma pri babe hematom a dost dlho snazilkovali

eji
28. okt 2007

inac, aj sa uz obliekam, ideme do rakuska kupim kocik, uff, sand ta pucka dojde.... 😉

eros
28. okt 2007

tinakul co som pocula kamaratku ta bola aj prve cisarakom a neotvarala sa ani pri druhom zevraj ju tostrasne tlacilo na ranu.takze ja radsej pockam 😀 😀 😀 neh ma to neroztrha poriadne bo ja urcite budem mat take stastie 😀

eji ak ta nechytia kup aj daco mne a maleho kde davas?ci ide svami?

eji
28. okt 2007

maly bude s mojou mamcou, ma to svoje vyhody, ze byvame s nimi..
ianc uz som doma..tam sme isli pekne a nas5 bludili jak nikdy predtym, hehe, sme isli navyse 60kilakov 😅

eros
28. okt 2007

a co si eji kupila????

eji
28. okt 2007

kocik chocco ct 04 farba manhattan za 2000sk 😉

eros
28. okt 2007

odfotit